KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dinus, az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Koleszterintől és adalékanyagoktól mentes közepes lánchosszúságú telített zsír, mely transzzsírokat nem tartalmaz. Kitűnően használható főzéshez, sütéshez, 198 Celsius fokig nem oxidálódik. Étkezési célú felhasználása mellett számos területen alkalmazható. Molekuláris szerkezetének köszönhetően könnyen felszívódik a bőrbe és annak mélyebb rétegeibe, úgy hogy nem hagy zsíros foltot maga után. A Mardo kókuszolaj a világ legegészségesebb főző-sütő olaja. Nem hidrogénezett, ezért nem tartalmaz transz-zsírokat, melyek rákkeltő és érelmeszesedést okozó hatással rendelkeznek. A Mardo kókuszolajjal készült ételek táplálóak, mert rengeteg azonnal felhasználható energiát tartalmaz.
A kókuszolaj zsírsavjai nem alakulnak zsírpárnává, ezért használata fogyókúrázóknak is ajánlott.

Közel 50%-os laurinsav tartalma miatt antibakteriális.
Átlagos tápérték 100ml termékben:

• Energiatartalom: 3670 KJ/ 875 kcal
  • Telített zsírsav: 92,5%
  • Egyszeresen telítetlen zsírsav: 6%
  • Többszörösen telítetlen zsírsav: 1,5%

ipszilonze

2017. október 1.

Fantasztikus dolog. Sütni-főzni használom főleg, de kicserepesedett szájra, száraz könyökre és sarokra, hajra is jó. Mióta áttértem kókuszolajra a főzésben, kevésbé pattog ki az arcom is, úgyhogy maximálisan elégedett vagyok vele.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

prettywishing

2015. május 2.

hajápolási feladatot tűztem ki a számára, de mivel úgy szart se ért csak csöpögött belőlem az olaj meg fél óráig mosogathattam ki a hajamból, utánaolvastam más felhasználási lehetőségeknek. borotvahab helyett használom, és meg kell mondanom kiváló cucc! borotválás alkalmával megoldódik a testápolózás kérdése is, és még milyen fincsi bio műfajban:)

prettywishing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Dinus

2014. január 24.

Hajápolás céljából vettem meg, mivel hajnövesztésbe fogtam és olyan sok jót olvastam róla. Az első használatnál egész éjszakára a hajamon hagytam, majd reggel jött a hajmosás. Az első tapasztalatom az volt vele kapcsolatban, hogy bizony kétszer kell megmosni a hajat utána, egy enyhe olajos érzet marad utána egy hajmosás után, így 2 nap múlva moshattam megint, bár már másnap is lehetett volna. Viszont ami nagy pozitívum(eddig kétszer használtam), hogy hajmosás után balzsam nélkül ki tudtam fésülni az egyébként iszonyatosan gubancolódó hajamat pillanatok alatt(balzsam nélkül 10 perc kb.) és nagyon puha tapintású lesz tőle a haj, már az első használat után éreztem :)
Aztán majd meglátjuk, hogy tényleg segít e a hajnövesztésben és a haj állapotán úgy, ahogy azt ígérik, pl. nem töredezik.Szembetűnő változást kb. 2 hónap után ígérnek. Ettől függetlenül is használni fogom a puhaság miatt. 1 literes kiszerelése miatt olcsóbb, mint egy hajpakolás.

Dinus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil