KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboadrienn96, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 2 szemecsetet tartalmazó szivárványos ecsetkészlet.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Pinkpandáról rendeltem. Pozitív csalódás. Kicsit féltem, hogy egy kínai minőséget fogok kapni, de igazából elég puha, nagyon erős anyagból van, szépen lehet vele sminkelni. A díszítés nagyon szép, csillogó, nem potyog róla a csillám szerűség. Nem tapasztaltam, hogy esetleg hullana a szála. Tudja azt, amit egy ecsetnek tudnia kell.

szaboadrienn96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.