KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboadrienn96, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 2 szemecsetet tartalmazó szivárványos ecsetkészlet.

Ár: 2900 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen atveheto Bp-en de postazom is eloreutalas utan
Ár: 2900 , Eladó: lbetti
Állapot: Uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen atveheto Bp-en de postazom is eloreutalas utan

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PufyPuffancs

2017. október 25.

Nagyon jó minőségű ecsetek, bár az eredeti árát sokallom. Pink Pandáról akciósan sikerült beszereznem, 2000párszár Ft-ért viszont nagyon jó vásár volt. :)

PufyPuffancs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

nonosmink

2017. október 4.

Teljesen jol mukodik,bar kisse tularazottnak gondolom.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 4.

Teljesen jol mukodik,bar kisse tularazottnak gondolom.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Pinkpandáról rendeltem. Pozitív csalódás. Kicsit féltem, hogy egy kínai minőséget fogok kapni, de igazából elég puha, nagyon erős anyagból van, szépen lehet vele sminkelni. A díszítés nagyon szép, csillogó, nem potyog róla a csillám szerűség. Nem tapasztaltam, hogy esetleg hullana a szála. Tudja azt, amit egy ecsetnek tudnia kell.

szaboadrienn96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.