KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 2 szemecsetet tartalmazó ecsetkészlet.

RarityRose

2018. február 13.

Elég drága volt és az ecsetek csíkot hagynak maguk után.. szerintem ennyiért ebayen is lehet venni vagy wish en jóval olcsóbban!

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.