KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: reka63, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 3 szemecsetet tartalmazó ecsetkészlet.

Ár: 3500 Ft (postával) , Eladó: Ehssty
Állapot: 1* próbált az egyik ecset vége meg van karcolva, Helyszín: Pápa, fizetés: banki utalás
Ár: 3500 Ft (postával) , Eladó: Ehssty
Állapot: Új (eredeti csomagolásban), Helyszín: Pápa, fizetés: banki utalás

Xnano

2017. szeptember 3.

Pinkpandarol rendeltem en is, a satirozo szemecset kivetelevel mindegyik megfeleloen teljesit, bar vannak jobb ecseteim, csak azok nem unikornisosak. :)

Xnano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

reka63

2017. augusztus 20.

Pinkpandán jutottam hozzá ehhez a csodához 10 euróért akcióban. Nagyon nagy szükségem volt már új kontúr- és pirosítóecsetre, úgyhogy gondoltam ezért az árért maximálisan megéri 7 ecsetet venni. Azon kívül, hogy gyönyörűek nagyon jól végzik a feladatukat. Szépen felveszik a festéket. A szemhéjamat is imádom festeni velük. Pont a három legfontosabb szemecset van a készletben: egy lapos ecset, egy satírozóecset és egy kis ferde ecset tushoz vagy a vízvonal alá. Amire egy hétköznapi sminkhez szükség lehet, az megtalálható ebben a kis szettben.
A mosást nem tudom hogy viselik, mert odáig még nem jutottam, de remélem sokáig kitartanak, mert imádom őket.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.