KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: reka63, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Ecsetek

4 arcecsetet és 3 szemecsetet tartalmazó ecsetkészlet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hadri

2017. november 19.

Pinkpandáról rendeltem kb.1 hónappal ezelőtt. Az egyik már kb. 1 hét után szétesett (a nyél, valamint az arany színű rész amin az ecset szőre van különjött). Most pedig ecsetmosás után (sima samponos vízzel mostam őket) pedig még egy másik is szétesett. Meg lehetne ragasztgatni, de nem gondolom, hogy egy olyan ecsetkészletet, amit 8000 ft-ért árulnak nekem kellene ragasztgatnom. Szépek, puhák, de a minőségük nagyon gagyi.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Xnano

2017. szeptember 3.

Pinkpandarol rendeltem en is, a satirozo szemecset kivetelevel mindegyik megfeleloen teljesit, bar vannak jobb ecseteim, csak azok nem unikornisosak. :)

Xnano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

reka63

2017. augusztus 20.

Pinkpandán jutottam hozzá ehhez a csodához 10 euróért akcióban. Nagyon nagy szükségem volt már új kontúr- és pirosítóecsetre, úgyhogy gondoltam ezért az árért maximálisan megéri 7 ecsetet venni. Azon kívül, hogy gyönyörűek nagyon jól végzik a feladatukat. Szépen felveszik a festéket. A szemhéjamat is imádom festeni velük. Pont a három legfontosabb szemecset van a készletben: egy lapos ecset, egy satírozóecset és egy kis ferde ecset tushoz vagy a vízvonal alá. Amire egy hétköznapi sminkhez szükség lehet, az megtalálható ebben a kis szettben.
A mosást nem tudom hogy viselik, mert odáig még nem jutottam, de remélem sokáig kitartanak, mert imádom őket.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.