KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   9290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

10 arc és szemecsetet tartalmazó gyönyörű és kiváló minőségű ecsetkészlet.

reka56

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Nagyon puha a szőre, de néha hullik. Sminkeltem már vele egy párszor, véleményem szerint jó a minősége. Valamint nagyon könnyűek. A kinézete irtóra tetszik. Szerintem megéri, én nagyon szeretem. :)

reka56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

RarityRose

2018. február 13.

Csíkot hagynak maguk után. És nagyon drága számomra. Jobban jártam volna egy mac ecsettel.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Ppet

2018. január 12.

Nekem a fekete változat van otthon, meg csak meg forgattam a kezemben a javarészét, a szore megfelelő lesz, de az osszeillesztes mar most tudom hogy problémás lesz. Olyan mintha szet akarna esni a kezemben. Könnyű az egész, ilyenkor elgondolkodom hogy a pink panda azert akciozza e le, mert utanzatokat küldenek ki. Hatha kibír par mosast, de nem fűzök hozza túl sok reményt...Akciós árral elmegy, főleg ha a szor tényleg olyan lesz mint várom.

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

vpverapapp2

2017. december 17.

Leértékelve vettem meg, és összességében egy jó ecsetkészlet, nagyon jól használható belőle a legtöbb ecset, a szemecsetek nagyszerűek, ahogyan a pirosítóecsetét is nagyon szeretem (vagy az lehet, hogy púderecset néven fut? én azt pirosítóhoz használom). Viszont némelyik nagyon hamar elkezdte a szőrét hullajtani, pl. az alapozóecset, és többnél is tapasztaltam, hogy konkrétan szétesett, vagy kihullott a szőre tisztítás közben. Na de persze az sem elhanyagolható, hogy nagyon dekoratív ^^

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.