KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: RarityRose, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

10 arc- és szemecsetet tartalmazó, gyönyörű és kiváló minőségű ecsetkészlet.

Monocikli

2018. július 17.

Szintén Pink Pandáról rendeltem leárazva 3000Ft körül volt. Ilyen áron abszolút elégedett vagyok vele. Persze nem a legprofibb, az arcra való ecsetek nem a legnagyobbak, de egyébként jól lehet velük dolgozni. Jó párszor tisztítottam is már, de nem hullajtja a szőrét.

Monocikli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

maricunka

2018. június 2.

Pinkpandáról rendeltem körülbelül 3 000 Ft-ért, szerintem így türhető ára volt. Nagyon szeretem, piha-puha mind és jól lehet vele dolgozni. Leárazva ajánlom mindenkinek!

maricunka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.