KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Seabiscuit, Módosítva: 2018. február 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A fluoridmentes, nano-hidroxiapatitos fogkrém a természetes zománcépítő folyamatokat felerősítve a fogzománc megújulását segíti. Nanoméretű részecskéi feltöltik a fogzománc apró gödröcskéit és repedéseit, így az napról napra jóval erősebb, simább, fényesebb és természetesen fehérebb is lesz.

Nem tartalmaz fluoridot, SLS habosító anyagot, szulfátot, parabént.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Seabiscuit

2018. február 18.

A Megasonex ultrahangos fogkefe szettben volt ez a fogkrém. Először nem akartam használni, mivel zömében koronák vannak a fogaimon, de aztán úgy gondoltam, ha már van, akkor elhasználom. Elég híg, vizesebb állagú, kevésbé habzik (kimondottan az ultrahangos fogkefékhez ajánlott az ilyen állagú fogkrém), kellemes ízű. És a lényeg, hogy csupa jó összetevők alkotják ezt a terméket! Az ára elég húzós, ha nem a szettben lett volna talán külön nem is vettem volna meg. A fehérítő és fogzománc megújító hatását nem tudom megítélni mert koronák vannak a fogaimon :) Nagyon kevés kell belőle, így elég sokáig kitart. A szép összetevők kompenzálják az árát, emiatt talán legközelebb még is megveszem :)

Seabiscuit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!