KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   54 900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Seabiscuit, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   54 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Eltérően a szónikus/elektromos fogkeféktől, a tisztítást nem csak a dörzsölésre bízza. A készülék, a több fokozatban beállítható elektromos fogkefékhez hasonló fizikai vibráción kívül, 96 millió rezgést is kibocsájt.

• 96 millió percenkénti rezgéssel rázza szét a baktériumláncokat, lepedéket, így segít megelőzni a makacs fogkő kialakulását. A szétrázott baktériumláncok 12 órán keresztül nem tudnak egymásba kapaszkodni, megerősödni.
  • A fizikai vibrációval eltávolítja a szennyeződéseket. 18 000 vibráció a szennyeződések tökéletes eltávolítására; 9000 vibráció a szennyeződések tökéletes eltávolítására, érzékenyebb fogínyre; 0 vibráció (csak ultrahang) műtét utáni kímélő tisztításhoz.
  • Az ultrahang képes hatását az elérhetetlen helyeken, a fogszabályozó vagy a fogak rejtett réseiben is kifejteni, ezért a fogkefe tökéletes segítség az implantátum, híd, korona, műtét utáni állapotban lévő alapos tisztításban.
  • Kímélően tisztít, ezért gyerektől felnőttig mindenkinek javasolt. Különböző erősségű fogkefe fejekkel működtethető (soft, médium). A fogkefe fejek kicsik (3 cm), a legkisebb gyerekek is könnyedén használni tudják. A készülékhez ultrahangos nyelvtisztító is csatlakoztatható.

Seabiscuit

2018. január 23.

A frissen felhelyezett fogkoronák után vásároltam ezt az ultrahangos fogkefét, mert kímélni szerettem volna a csiszolás miatt meggyötört fogínyemet. A 2 hetes ellenőrzéskor az orvos megjegyezte: "Ennyi idő után még nem szokott ilyen szép lenni az íny." Pedig csak ezt a fogkefét használtam, semmi más egyebet, még az általa ajánlott ínyre való gélt sem használtam. Valóban nagyon drága, de akinek fogínyproblémái vannak és megengedheti magának bátran ajánlom!!! Nagyon kíméletesen, alaposan tisztít! Nem kell dörzsölni a gyulladt érzékeny fogínyt, a fog még is szép tiszta, fényes és sima lesz a használatától. Bármilyen fogkrémmel használható, de jobb amelyik kevésbé habzik!

Seabiscuit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.