KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Legjobb arcpakolás! Nagyon gyakran használom, fahéjjal, kurkumával keverve, valamint cukrozatlan holland kakaóport is szoktam hozzá keverni, de ezt inkább csak azért, hogy ne legyen annyira folyós. Illetve, zöld agyagporral is szoktam keverni ezeken kívül. 1-2 óráig szoktam rajtahagyni az arcomon, ameddig bírom :) Érdemes valami olyan pulcsit, pólót felvenni, amit nem baj, ha összecsepegtetünk, mert folyni fog le az arcukról a massza :) Van olyan, hogy csak egy egy pattanásra teszem fel. Nagyon jó!! Abszolút ajánlom. Teljesen természetes, és rengeteg dologra jó. Hajvilágosításra is lehet használni elvileg, én erre még nem próbáltam. Saját kezűleg készítem az arcradírom is, méz, rizsliszt, kurkuma (plusz citromlé-optional) elegyéből. Torokfájáds esetén is egy kanál mézet lenyelek, utána nem iszom egy óráig. A legjobb fertőtlenítő. Nagyon ajánlom!!! Bármilye bőrtípust táplál, ápol.

Kattykatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

eperturmix

2017. július 8.

Szaunázáshoz nagyon szuper!!'Még egy mamitól lestem el már vagy tíz éve egy fürdőben,azóta csak ezzel megyek be.Jól beissza a bőr,egyáltalán nem ragadsz,inkább pont hogy sima lesz,és tök jól puhít,táplál.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Regina2222222

2017. június 7.

Leges legjobb dolog a világon. Arcpakolásba, arctisztításban, pattanásokra, ENNI :D. Szinte mindenre jó...

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

zsofbar77

2017. május 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti egyszer-kétszer használom, szépen egységesítette a bőröm. A tapintása is olyan mint a selyem! Én imádom!

Most a samponomba kevertem négy teáskanálnyit! Nagyon szépen világosított a hajamon, és habár nedvesen egy picit ragadósnak éreztem,szárazon a hajam finom puha, és világosabb lett! Imádom! :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Colette221

2017. május 16.

Ricinus olajjal és tojással szoktam keverni. Tökéletes hajpakolás. Sokkal jobb, mint bármelyik drogáriában kapható kence, ami tele van parfümmel, és egyéb káros dologgal...
Önmagában nem szeretem a mézet, de teában tökéletes a vírusos, megfázásos időszakban.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

lupiusz

2017. május 1.

Április 21.: Miért nem szólt erről nekem korábban senki?! Mostanában az orcák alatti rész és az arcélem újabb és újabb pattanásokat termel, szóval tegnap lemosás után egy picit vizesen hagyott arcra felvittem kb. egy kiskanálnyi mézet, fél órát rajta hagytam, majd vizes kefével finoman ledörzsöltem. Reggelre a pattanások sokkal laposabbak, sápadtabbak lettek! Most indítok ezzel egy kúrát, jövök majd update-elni!

Május 1.: Az elmúlt 10 napban változó időközönként, néha naponta, néha minden 2. vagy 3. nap feltettem egy kiskanálnyi mézet. Volt, hogy C vitamin porral és fahéjjal, de magában tetszik a legjobban a hatása. Napszakot tekintve szerintem az este válik be a legjobban, az utóhatásait pihenés közben tudja kifejteni (rajtam). Nyilván egyre kevésbé látványos a hatása, mivel jelen pillanatban nincs mit leszárítani, de megelőzésként-utóápolásként én még folytatom kicsit a kúrát, egyre nagyobb közökkel, aztán rátérek a heti egy alkalomra. Egységes, kisimult, pattanásmentes az összkép, nagyon hálás vagyok, amiért rátalaláltam a legegyszerűbb és legjobb pakolásra. :)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

zsosa

2017. április 24.

Telente kentem a számra 15 percre(ha sikerült megállnom, hogy lenyalogassam.) Nagyon jól puhít, csodát tesz a kicserepesedett ajkakkal.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Macska27

2017. április 19.

Nagyjából egy hónapja használom, hetente két alkalommal arcpakolás összetevőjeként. 15 percig szoktam fent hagyni. Bőrtípusom miatt (korpás szeborrea) felszíni vízhiányra kerestem megoldást. Mióta használom, a bőröm sokkal hidratáltabb, a száraz, hámló részek majdnem teljesen megszűntek. Pattanások kezelésében is kiváló, csökkenti a gyulladást és segít hamarabb le szárítani.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Villango

2017. április 18.

Imádjuk enni is, és én magamra kenni is. :)
Bőrre nem, de hajra kenem, méghozzá aszkorbinsavval és kevés kókuszolajjal vegyítve, mostanában a festett hajamat szeretném világosítani, és ennyire puha szinte sosem volt a hajam mint ettől a pakolástól. Csúszik ki a hajgumiból, olyan mint a selyem. Rég tudom már hogy szilikon nélkül is lehet selymes a haj, de az a pakolás mindent felülmúl.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Imádjuk enni is, és én magamra kenni is. :)

senskin

2017. április 14.

Ásványi anyag tartalma miatt sportoloknak kivalo az akácméz. Gyomorsav tultengesi problémákra is. Kevés benne a virágpor. Az allergiások a selyemfu mézet vegyék. Jo ajakápolo a méz.Szépen puhit, ápol, és finom is:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Honey