KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   termelők, boltok, bevásárlóközpontok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   termelők, boltok, bevásárlóközpontok
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

wialina

2018. október 30.

Az arcomra szoktam kenni, fél órát rajta hagyom. Az eredmény: pihe-puha bőr! Ha rendszeresen használom, akkor a karikáimon is segít, illetve a pattanások eltüntetésében! :)

wialina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

SimOrsi

2018. július 27.

Imádom! Teába, tejbe, kávéba vagy csak reggelire vajas-mézes kenyér :)))
Itt is olvastam pár dolgot amit ki is fogok próbálni!
Viszont! Olvastam több oldalon is, hogy a mezből, vízzel keverve hidrogén peroxid szabadul fel. Ezáltal lehet vele világosítani a haj színén.
Jelentem hogy működik! :-D
Következő a receptem: tojás sárgája, méz, víz, citromlé (citromból facsarva), fahéj.
Felkentem (elég folyós, de úgy csináltam, hogy tocsogjon), törölköző a fejre. Úgy hagytam 1-2 órát, majd alapos hajmosás. Az egyszerű (számomra unalmas) sötétbarna hajamon világosított látványosan! Nagyon szép fénye is lett!
Számomra egy csoda! :)))
Érzékeny hajra ajánlok pakolást ilyenkor (kókuszolaj, ricinusolaj), mert a citrom nagyon szárít.
Szóval mostmár még jobban szeretem a mézet! :)))

SimOrsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Imádom! Teába, tejbe, kávéba vagy csak reggelire vajas-mézes kenyér :)))
Itt is olvastam pár dolgot amit ki is fogok próbálni!
Jelentem hogy működik! :-D
Számomra egy csoda! :)))
Szóval mostmár még jobban szeretem a mézet! :)))

Fruzsiii

2018. április 15.

Ajakápolásra használom ha nagy a baj,felkenem a számra majd 10 perc után lenyalom,az eredmény pihe puha ajkak .

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

oti78

2018. április 13.

Pattanások kezelésére használom. Csúnya, kinyomhatatlan pattanások jöttek elő az arcomon (csak a bal oldalon, fogprobléma miatt). Mézzel kentem rendszeresen. Nem azonnal, de segített. 1-2nap után ki lehetett nyomni. Nagyon puha lett tőle a bőröm. Folyik, ezért felügyelni kell☺

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

detti23

2018. február 20.

Ajakápolásra használom. Szuper puhák és bársonyosak lesznek tőle az ajkak.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Ajakápolásra használom. Szuper puhák és bársonyosak lesznek tőle az ajkak.

RarityRose

2018. február 6.

Le kell szögeznem így a mondat elején : csak olyan mézet használjatok az arcotokra ami TERMELŐTŐL van! Mert a bolti méz kitudja min ment át.
Én sokaig használtam bolti akác mézet az arcomra, es folyton kipattogtam tőle, pattanasos volt az egesz arcom. Aztán gondoltam adok neki egy esélyt, és termelőtől veszek! Nem bantam meg! Az arcom sokkal puhább, kipihentebb, semmi pattanas, gyönyörű üde bőr! A hátránya, hogy mindenhez ragad, főleg párnához. De ezt eltekintve egy igazi természeti csodaszer! :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Bettu

2018. január 29.

Az ajkam szoktam vele néha ápolni, csodákat művel. Rengeteg dologra jó, bár én csak erre használom.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

topsminkotti

2018. január 29.

Nekem mézzel van egy jó kis receptem A Pinterest-ről néztem ki szájradír receptet. Méz, cukor (a radírozó hatás miatt) és eredeti recept szerint lime (de én használtam már citromot is) leve. Nagyon jó ajakradír, de mivel elég sokat készítettem, feltettem arcmaszk / radírnak is és tökéletesen működött. 5 - 10 percig az arcon hagytam majd lemostam. Tud annyit, mint a bolti maszkok/ radírok. Ráadásul engem valamiért mindig megnyugtat, ha olyan anyag kerül a bőrömre, ami akár ehető is :)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

pvivien

2017. december 30.

Én aloeverával szoktam összekeverni. Ezt a keveréket főleg akkor használom ha pattanásos az arcom. Most szódabikarbónával fogom keverni mert azt olvastam ,hogy csodát tesz a bőrrel :) Kíváncsian várom :)

pvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

carol

2017. november 18.

Számra szoktam kenni, ha már kicserepesedett. Nagyon jó!

carol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Számra szoktam kenni, ha már kicserepesedett. Nagyon jó!

Hidratálók: Honey