KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

detti23

2018. február 20.

Ajakápolásra használom. Szuper puhák és bársonyosak lesznek tőle az ajkak.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Ajakápolásra használom. Szuper puhák és bársonyosak lesznek tőle az ajkak.

RarityRose

2018. február 6.

Le kell szögeznem így a mondat elején : csak olyan mézet használjatok az arcotokra ami TERMELŐTŐL van! Mert a bolti méz kitudja min ment át.
Én sokaig használtam bolti akác mézet az arcomra, es folyton kipattogtam tőle, pattanasos volt az egesz arcom. Aztán gondoltam adok neki egy esélyt, és termelőtől veszek! Nem bantam meg! Az arcom sokkal puhább, kipihentebb, semmi pattanas, gyönyörű üde bőr! A hátránya, hogy mindenhez ragad, főleg párnához. De ezt eltekintve egy igazi természeti csodaszer! :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Bettu

2018. január 29.

Az ajkam szoktam vele néha ápolni, csodákat művel. Rengeteg dologra jó, bár én csak erre használom.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

topsminkotti

2018. január 29.

Nekem mézzel van egy jó kis receptem A Pinterest-ről néztem ki szájradír receptet. Méz, cukor (a radírozó hatás miatt) és eredeti recept szerint lime (de én használtam már citromot is) leve. Nagyon jó ajakradír, de mivel elég sokat készítettem, feltettem arcmaszk / radírnak is és tökéletesen működött. 5 - 10 percig az arcon hagytam majd lemostam. Tud annyit, mint a bolti maszkok/ radírok. Ráadásul engem valamiért mindig megnyugtat, ha olyan anyag kerül a bőrömre, ami akár ehető is :)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

pvivien

2017. december 30.

Én aloeverával szoktam összekeverni. Ezt a keveréket főleg akkor használom ha pattanásos az arcom. Most szódabikarbónával fogom keverni mert azt olvastam ,hogy csodát tesz a bőrrel :) Kíváncsian várom :)

pvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

carol

2017. november 18.

Számra szoktam kenni, ha már kicserepesedett. Nagyon jó!

carol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Számra szoktam kenni, ha már kicserepesedett. Nagyon jó!

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Legjobb arcpakolás! Nagyon gyakran használom, fahéjjal, kurkumával keverve, valamint cukrozatlan holland kakaóport is szoktam hozzá keverni, de ezt inkább csak azért, hogy ne legyen annyira folyós. Illetve, zöld agyagporral is szoktam keverni ezeken kívül. 1-2 óráig szoktam rajtahagyni az arcomon, ameddig bírom :) Érdemes valami olyan pulcsit, pólót felvenni, amit nem baj, ha összecsepegtetünk, mert folyni fog le az arcukról a massza :) Van olyan, hogy csak egy egy pattanásra teszem fel. Nagyon jó!! Abszolút ajánlom. Teljesen természetes, és rengeteg dologra jó. Hajvilágosításra is lehet használni elvileg, én erre még nem próbáltam. Saját kezűleg készítem az arcradírom is, méz, rizsliszt, kurkuma (plusz citromlé-optional) elegyéből. Torokfájáds esetén is egy kanál mézet lenyelek, utána nem iszom egy óráig. A legjobb fertőtlenítő. Nagyon ajánlom!!! Bármilye bőrtípust táplál, ápol.

Kattykatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

eperturmix

2017. július 8.

Szaunázáshoz nagyon szuper!!'Még egy mamitól lestem el már vagy tíz éve egy fürdőben,azóta csak ezzel megyek be.Jól beissza a bőr,egyáltalán nem ragadsz,inkább pont hogy sima lesz,és tök jól puhít,táplál.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Regina2222222

2017. június 7.

Leges legjobb dolog a világon. Arcpakolásba, arctisztításban, pattanásokra, ENNI :D. Szinte mindenre jó...

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

zsofbar77

2017. május 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti egyszer-kétszer használom, szépen egységesítette a bőröm. A tapintása is olyan mint a selyem! Én imádom!

Most a samponomba kevertem négy teáskanálnyit! Nagyon szépen világosított a hajamon, és habár nedvesen egy picit ragadósnak éreztem,szárazon a hajam finom puha, és világosabb lett! Imádom! :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Hidratálók: Honey