KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Krémmánia Kedvencek a -től
zsofbar77

2017. május 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti egyszer-kétszer használom, szépen egységesítette a bőröm. A tapintása is olyan mint a selyem! Én imádom!

Most a samponomba kevertem négy teáskanálnyit! Nagyon szépen világosított a hajamon, és habár nedvesen egy picit ragadósnak éreztem,szárazon a hajam finom puha, és világosabb lett! Imádom! :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Colette221

2017. május 16.

Ricinus olajjal és tojással szoktam keverni. Tökéletes hajpakolás. Sokkal jobb, mint bármelyik drogáriában kapható kence, ami tele van parfümmel, és egyéb káros dologgal...
Önmagában nem szeretem a mézet, de teában tökéletes a vírusos, megfázásos időszakban.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

lupiusz

2017. május 1.

Április 21.: Miért nem szólt erről nekem korábban senki?! Mostanában az orcák alatti rész és az arcélem újabb és újabb pattanásokat termel, szóval tegnap lemosás után egy picit vizesen hagyott arcra felvittem kb. egy kiskanálnyi mézet, fél órát rajta hagytam, majd vizes kefével finoman ledörzsöltem. Reggelre a pattanások sokkal laposabbak, sápadtabbak lettek! Most indítok ezzel egy kúrát, jövök majd update-elni!

Május 1.: Az elmúlt 10 napban változó időközönként, néha naponta, néha minden 2. vagy 3. nap feltettem egy kiskanálnyi mézet. Volt, hogy C vitamin porral és fahéjjal, de magában tetszik a legjobban a hatása. Napszakot tekintve szerintem az este válik be a legjobban, az utóhatásait pihenés közben tudja kifejteni (rajtam). Nyilván egyre kevésbé látványos a hatása, mivel jelen pillanatban nincs mit leszárítani, de megelőzésként-utóápolásként én még folytatom kicsit a kúrát, egyre nagyobb közökkel, aztán rátérek a heti egy alkalomra. Egységes, kisimult, pattanásmentes az összkép, nagyon hálás vagyok, amiért rátalaláltam a legegyszerűbb és legjobb pakolásra. :)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

zsosa

2017. április 24.

Telente kentem a számra 15 percre(ha sikerült megállnom, hogy lenyalogassam.) Nagyon jól puhít, csodát tesz a kicserepesedett ajkakkal.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Macska27

2017. április 19.

Nagyjából egy hónapja használom, hetente két alkalommal arcpakolás összetevőjeként. 15 percig szoktam fent hagyni. Bőrtípusom miatt (korpás szeborrea) felszíni vízhiányra kerestem megoldást. Mióta használom, a bőröm sokkal hidratáltabb, a száraz, hámló részek majdnem teljesen megszűntek. Pattanások kezelésében is kiváló, csökkenti a gyulladást és segít hamarabb le szárítani.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Villango

2017. április 18.

Imádjuk enni is, és én magamra kenni is. :)
Bőrre nem, de hajra kenem, méghozzá aszkorbinsavval és kevés kókuszolajjal vegyítve, mostanában a festett hajamat szeretném világosítani, és ennyire puha szinte sosem volt a hajam mint ettől a pakolástól. Csúszik ki a hajgumiból, olyan mint a selyem. Rég tudom már hogy szilikon nélkül is lehet selymes a haj, de az a pakolás mindent felülmúl.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Imádjuk enni is, és én magamra kenni is. :)

senskin

2017. április 14.

Ásványi anyag tartalma miatt sportoloknak kivalo az akácméz. Gyomorsav tultengesi problémákra is. Kevés benne a virágpor. Az allergiások a selyemfu mézet vegyék. Jo ajakápolo a méz.Szépen puhit, ápol, és finom is:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Hannibal

2017. február 21.

Fantasztikus,én este áttörlöm az arcom valamilyen lightosabb lemosóval,utána méz fel ,rajtahagyom negyed óráig,majd arcisztito kefével átdörzsölöm és melegvízzel lemosom.
Nem tudom mi van benne,de nagyon puha,és nagyon matt lesz utána a bőr,mégsem szárít. Pattanásaim nem nagyon vannak,de a miteszereket szépen megnyitja,kipucolja,még az egészen mélyek is könnyen kijönnek ,ezerszer hatásosabb mint egy gőzölés mondjuk .
A bőrképem sokkal szebb ,mások is megjegyezték mióta használom,hogy "kisimultam" .
Egy csoda,azt sajnálom csak,hogy nem hallottam róla korábban ,hogy erre is jó :) Az ízét utálom,de öt csillag! :D

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

romsicsbori

2017. január 18.

Életem első házi ajakradírját hirtelen fellángolásból kutyultam, hársfamézből. 5 evőkanál répacukor, 1 teáskanál ricinusolaj,1 teáskanál argánolaj, egy kicsi fahéj és annyi hársméz, amennyitől radír állaga lesz. Semmivel sem tud kevesebbet, mint az indokolatlan magas áron kapható Lush ajakradírok. Kíméletesen leradírozza az elhalt hámsejteket. Használat után lényegesen puhábbak az ajkaim, főleg ha kicsit rajtahagyom. Bónusz, hogy nem muszáj visszamenni a mosdókagylóig, hogy eltávolítsd... :)

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

eclipse

2017. január 8.

A legfontosabb, hogy csak nyers, feldolgozatlan mezet szabad hasznalni, mert annak van csak hatasa. Amit a boltban lehet kapni, az mar hokezelt, es semmit sem er, kb cukorsziruppal is kenegethetnem magam, annak a szintjen van. Az elso adag mez, amit arcapolashoz hasznaltam, termelotol szarmazott, viszkozusabb, es kevesbe attetszo volt, es mikor arctisztitokent felkentem a boromre, erezni lehetett a tisztito, frissito, taplalo hatasat, mindenfajta tulzas nelkul. Ehhez kepest, mikor ez elfogyott, megvettem a szupermarketben talalhato legtermeszetesebbnek kinezo mezet, es semmit, de semmit nem ereztem a hasznalata soran, mondom, mintha cukorsziruppal pacsmagolnam magam. Amint lehetosegem adodik, visszaterek a termeloi mezhez, ez meg megy a muzlibe.

A mezet arctisztitokent a The Body Shop kamillas olajos lemosoja utan hasznalom, mint "vizes" lemosot, kb kaveskanalnyit oszlatok el belole nedves boron, es rajta is hagyom par percig. Hideg vizzel mosom le, es johet a rutin kovetkezo lepese. Mivel a meznek enyhen savas a pH-ja, jol elokesziti a bort pl az AHA/BHA hamlasztashoz is. A tisztitason kivul pakolasnak is szuper, nekem eddig a mez-citromle-banan kombinacio jott be nagyon, erdemes kiprobalni, csak kicsit nehez felkenni a trutyit az arcra :D Hajra is nagyon jo, csak ott hagyjatok ki belole a banant, mert iszonyu nehez tole megszabadulni...

Egyszoval imadom a mezet, multifunkcios, szuper hatasos, es olcso, mi kell meg?

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Egyszoval imadom a mezet, multifunkcios, szuper hatasos, es olcso, mi kell meg?

Hidratálók: Honey