KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Krémmánia Kedvencek a -től
Hannibal

2017. február 21.

Fantasztikus,én este áttörlöm az arcom valamilyen lightosabb lemosóval,utána méz fel ,rajtahagyom negyed óráig,majd arcisztito kefével átdörzsölöm és melegvízzel lemosom.
Nem tudom mi van benne,de nagyon puha,és nagyon matt lesz utána a bőr,mégsem szárít. Pattanásaim nem nagyon vannak,de a miteszereket szépen megnyitja,kipucolja,még az egészen mélyek is könnyen kijönnek ,ezerszer hatásosabb mint egy gőzölés mondjuk .
A bőrképem sokkal szebb ,mások is megjegyezték mióta használom,hogy "kisimultam" .
Egy csoda,azt sajnálom csak,hogy nem hallottam róla korábban ,hogy erre is jó :) Az ízét utálom,de öt csillag! :D

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

romsicsbori

2017. január 18.

Életem első házi ajakradírját hirtelen fellángolásból kutyultam, hársfamézből. 5 evőkanál répacukor, 1 teáskanál ricinusolaj,1 teáskanál argánolaj, egy kicsi fahéj és annyi hársméz, amennyitől radír állaga lesz. Semmivel sem tud kevesebbet, mint az indokolatlan magas áron kapható Lush ajakradírok. Kíméletesen leradírozza az elhalt hámsejteket. Használat után lényegesen puhábbak az ajkaim, főleg ha kicsit rajtahagyom. Bónusz, hogy nem muszáj visszamenni a mosdókagylóig, hogy eltávolítsd... :)

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

eclipse

2017. január 8.

A legfontosabb, hogy csak nyers, feldolgozatlan mezet szabad hasznalni, mert annak van csak hatasa. Amit a boltban lehet kapni, az mar hokezelt, es semmit sem er, kb cukorsziruppal is kenegethetnem magam, annak a szintjen van. Az elso adag mez, amit arcapolashoz hasznaltam, termelotol szarmazott, viszkozusabb, es kevesbe attetszo volt, es mikor arctisztitokent felkentem a boromre, erezni lehetett a tisztito, frissito, taplalo hatasat, mindenfajta tulzas nelkul. Ehhez kepest, mikor ez elfogyott, megvettem a szupermarketben talalhato legtermeszetesebbnek kinezo mezet, es semmit, de semmit nem ereztem a hasznalata soran, mondom, mintha cukorsziruppal pacsmagolnam magam. Amint lehetosegem adodik, visszaterek a termeloi mezhez, ez meg megy a muzlibe.

A mezet arctisztitokent a The Body Shop kamillas olajos lemosoja utan hasznalom, mint "vizes" lemosot, kb kaveskanalnyit oszlatok el belole nedves boron, es rajta is hagyom par percig. Hideg vizzel mosom le, es johet a rutin kovetkezo lepese. Mivel a meznek enyhen savas a pH-ja, jol elokesziti a bort pl az AHA/BHA hamlasztashoz is. A tisztitason kivul pakolasnak is szuper, nekem eddig a mez-citromle-banan kombinacio jott be nagyon, erdemes kiprobalni, csak kicsit nehez felkenni a trutyit az arcra :D Hajra is nagyon jo, csak ott hagyjatok ki belole a banant, mert iszonyu nehez tole megszabadulni...

Egyszoval imadom a mezet, multifunkcios, szuper hatasos, es olcso, mi kell meg?

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Egyszoval imadom a mezet, multifunkcios, szuper hatasos, es olcso, mi kell meg?

tara95

2016. december 11.

A legeslegjobb arctisztító. Soha nem fogom lecserélni :). Ha van időm akkor rajtahagyom az arcomon és a vizes-mézes szmötyi nagy részét be is cuppantja. Ami meglepetés volt nekem az az, hogy az enyhe hámlasztó és rengeteg antioxidánsnak köszönhetően a mitesszereim száma a felére csökkent, igazi mély gyulladt pattanásom pedig csak a hormonjaim miatt van, de abból is max 2, amik tisztítás után gyorsan el is tűnnek. Hónapok óta használom, egy csoda. Belsőleg is a kedvencem de minden pakolásom oszlopos tagja.

Up: kicsit megkattant a bőröm, arclemosó elfogyott így eszembe jutott újra. És milyen jó! Mici vízzel smink le, arctisztító szivacs+méz föl. Csak magában 20 percre fent hagyva is csoda. Ilyenkor mindig elmerengek, hogy mi a fenének nekem külön arctisztító.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Kingus23

2016. december 6.

Én kis cukorral és gyömbérrel a számat szoktam vele átradírozni mindig puha szépek lesznek tőle az rajkaim és finom is :P

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

katpro

2016. december 4.

Bőrre és hajra kenve, valamint fogyasztva is jótékony hatása.
Rengeteg multifunkcionális pakolásba szoktam tenni (különféle olajok, tojás stb.) amit hajra és bőrre is alkalmazom.
Pattanásokra (acne) kiváló antibakteriális hatással bír. Haj is szép fényes, egészséges lesz tőle,
Belsőleg jó méregtelenítőnek, csonterősítőnek stb stb.
Nem utolsó sorban nagyon finom. :D

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Bőrre és hajra kenve, valamint fogyasztva is jótékony hatása.
Belsőleg jó méregtelenítőnek, csonterősítőnek stb stb.
Nem utolsó sorban nagyon finom. :D

Anetty

2016. október 23.

Imádom, olyan finom. Külsőleg az ajkaimra szoktam használni, ha nagyon kicserepesedik. De tökéletes megoldás megfázásos időszakban is. Igazi termelőtől szoktam vásárolni, mert abban az üvegben tényleg méz van, nem úgy mint a szupermárketes mézek esetében.

Anetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

lovecreams

2016. október 19.

Nem hiányozhat megfázás esetén teában:) Emellett az ajkaimra szoktam még kenni, ha nagyon durván ki van száradva. Jó érzés viselni, remekül regenerál:) Ki fogom majd próbálni arcpakolásként is!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

cicc

2016. október 17.

az ízét is imádom,és azon kívül sokmindenre nagyon jóóó :) teába (néha kvba) alap!
az arcomra szoktam heti 3szor: - méz,plusz kv zacc
-méz plusz fahéj
a bőröm zsíros,és pattanások is vannak néha rajta,de a pakolások csodát tesznek!!:) mióta áttértem a házi haj-arc pakolásokra,már nem is használok bolti arctisztítót (egyedül a micellás vízet)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

az arcomra szoktam heti 3szor: - méz,plusz kv zacc
-méz plusz fahéj

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

Próbáltam a számra tenni, olajokkal keverne. Jobban mondva, nem csak próbáltam, hanem fel is tettem, de nem volt eredménye.
Megtanultam. A számon semmi sem segít a szárazság szempontjából. Csak a kés. Le kell vágni, aztán jól van! :DD
Elhiszem, hogy másnak hatásos. Nekem nem...

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Elhiszem, hogy másnak hatásos. Nekem nem...

Hidratálók: Honey