KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

"Arccsiszoló" eljárás, mely a bőr mechanikai, fizikai lecsiszolását, radírozását jelenti.

A mikrodermabráziós kezelés során a bőr felső hámrétegét, a felhámot mechanikai úton távolítják el. A gyémánt csiszolófej gyengéden, fájdalommentesen radírozza le a bőrt, eltávolítja az elhalt hámréteget.

A mikrodermabrázió hatására a bőr üdébb, simább lesz. Az elhalt hámréteg eltávolítása után a különböző kozmetikumok háromszor olyan hatékonyan szívódnak be, mint korábban.

Tartósság: 1-2 hónap

Árak: kb. 7000 Ft

Vivus02

2018. február 27.

Sziasztok!

Nos, ezt a kezelést először egy szépségkirálynőnél láttam, mivel bekövettem pár MWH-t, mert eleinte hasznos tippeket osztottak meg, nekik mi vált be, illetve mit használnak, mára sajnos azt reklámozzák, akik fizetnek Nekik ezért, és valószínű nem is alkalmazzák, mindegy, ez más téma. Viszont pontosan ezért, hogy ne csak egy reklám után menjek, feljöttem erre az oldalra, mert itt szoktam véleményeket olvasni, jobban megbízom Bennetek, mint azokban, akik pár pozitív mondat után pénzt zsebelnek be érte. A vélemény megoszlott. Voltak szerencsés emberek, akiknek csodát tett, de én szerencsétlen típus vagyok, a cukorgyantánál ez már bebizonyosodott, és sajnos itt is. Felkerestem ugyan azt a szalont, ahol a csaj kitette, hogy járt, sajnos 140 km-re van tőlem, de úgy gondoltam, ha tényleg csodát tesz, akkor megéri. Szóval leutaztam 140 km-t, hogy lecsiszolják a képem, amit bazi szakszerűen csinált a kozmetikus, mi több, a végén a masszázsába szerelmes is lettem. Minden nap el tudnám viselni azt a kényeztetést, és miután eljöttem úgy éreztem, hogy élettel teli lett a bőröm. Aztán folyott róla a zsír kb, úgyhogy torolgettem zsepivel, míg meg nem mostam mikor hazaértem. Szombati napon voltam, most kedd van. Az arcom kipattogott kb mindenhol, számtalan apró mitteszer jött ki rajta, pedig 2 folt volt az arcomon, ami egy múltkori pattanás miatt megmaradt, azt szerettem volna eltüntetni. Most a mitteszereket szeretném eltüntetni a folt mellett, úgyhogy én rohadt szerencsétlen vagyok, és nekem soha semmi nem jön be. Szóval ha te is szerencsétlen vagy, akk ne menj el, mert pénzkidobás. Viszont ha be szoktak jönni pl az arcradirok, akk menj el, mert neked használni fog.

Vivus02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Sziasztok!

detti23

2018. február 20.

Idén negyedik alkalommal csináltam ilyen kezelést. A mitesszeres, pattanásokból megmaradt kissé foltos, piroskás, szarus bőrömnek fantasztikusan jót tesz. Eddigi években 4 alkalmas kezelésekre mentem, idén már csak 2 alkalmasra, mivel kozmetikusommal úgy láttuk, hogy már ennyi is elég a bőrömnek :) Egyáltalán nem fájdalmas, sőt én kifejezetten szeretem, szó szerint érzem, hogy megújul a bőröm. Tudtommal egyébként ezt csak télen lehet és érdemes alkalmazni, különben a napfénytől pigmentfoltok alakulhatnak ki vagy erősen kenni kell fényvédővel az arcot.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Kovcskata51

2018. január 26.

Itthonra vásároltam egy kis gépet, mert fél áron volt, és soha nem bírom ki, hogy ne vegyem meg, ami akciós.
Viszont végre nem lőttem mellé!
Kozmetikus barátnőm pontosan megmutatta, hogyan fertőtlenítsem előtte az arcom, milyen mozdulatokkal, milyen irányba haladjak, milyen cuccokat használjak utána.
Magyarul hiába keresgéltem senki nem írt róla, hogy milyen lenne, ezért szeretném itt kifejteni:

Nagyon heges volt az arcom(10/8), néha előfordul pár új pötty is. A pórusaim tágak voltak, van/volt néhány ráncom már most.
Előtte betadinos vízzel fertőtlenítem az arcom.
YouTube videókon is látható módon végigmegyek az arcomon, majd a problémás helyeken használom a kis kütyüt erősebb fokozatban.
Miután végeztem ezüstkolloiddal törlöm át, ami fertőtlenít.
Ezután aloe verával (magával tényleg a növénnyel) és E vitaminos szérummal masszírozom át a fertőtlenített kezemmel.
Hagyom egy órát pihenni, aztán ránctalanító szérummal újra átmasszírozom (muszáj a hegek miatt). Ezután csak másnap hidratálok jojoba+argánolajjal, mert amúgy tök száraz a bőröm.
A hegek 95%-a eltűnt, a maradék is alig látható, a ráncom csak a homlokomon maradt meg, de az amúgy is nagyon mély.
Eddig 5-ször használtam, általában 10 naponta.

Kovcskata51
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Viszont végre nem lőttem mellé!

Előtte betadinos vízzel fertőtlenítem az arcom.
Miután végeztem ezüstkolloiddal törlöm át, ami fertőtlenít.
Eddig 5-ször használtam, általában 10 naponta.

ALettah

2017. június 22.

Amióta az eszemet tudom, problémás bőröm volt, sajnos ez így harminc fele sem változott. Netes kutakodás alapján választottam a mikrodermabráziót, remélve, hogy egy kicsit helyreteszi a bőröm így pár hónappal az esküvőm előtt. Az első kezelés után már nagyon szép eredmény volt, sokkal simább, tisztább kinézetű lett a bőröm. Két héttel később jött a második kezelés, egy másik szalonban, és egy sokkal ügyesebb kozmetikussal - azóta úgy érzem, mintha egy exkluzív belépőt nyertem volna a normális arcbőrű nők klubjába. Az arcom sokkal simább, tisztább, a pórusok összehúzódtak, és az állam vonalán megjelenő apró "grízek" szinte teljesen eltűntek. Hosszú idő óta először merészkedek ki az utcára csak fényvédővel és kevés púderrel az arcomon.
A mikrodermabrázió mellett kozmetikai tisztítás (- mitesszerek kinyomogatása), szalicilsavas kezelés a problémás zónákra és arcmaszk tartozott, hogy ezek közül melyik érdeme a látványos javulás, nem tudhatom, talán az összes kombinációja.
Nekem nagyon-nagyon megérte, eddig semmi nem hozott ilyen látványos eredményt, fogom csináltatni rendszeresen. A kozmetikus javaslata szerint inkább télen kell néhány alkalommal, mint nyáron.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

zahraa

2017. április 5.

Pattanas utani hegek eltuntetesere, vagy legalabbis halvanyitasa celjabol mentem kezelesre.

Ott kezdenem, hogy magaval az eljarassal nincsen semmi gond, nagyon jol ki lett talalva, az en rinocerosz boromon nem ereztem fajdalmat, kicsit olyan erzes mint ha korommel vegigszantanam az arcom..
Nem volt utana semmilyen erzekenyseg, irritacio, a kremet ugy szivta a borom, mintha szivacs lenne.
Puhava valt, selymes volt, picit pirosas, de elviselheto...
Nevetorancaimat eltuntette, a hegeken szepen halvanyitott..

...DE (!), nem ajanlom hogy uj helyen probaljatok, csak a mar kiprobalt, bevalt kozmetikussal csinaltassatok. A kisasszony, aki az egeszet vegezte (akit legszivesebben fejberugtam volna), egy olyan szalonban dologozott, ahol mellette kormos es fodrasz is "dolgozott." Vagyis dolgozott volna, de nem volt bent senki, igy bejott trecselni a kozmetikus csajjal, aki addig az arcomat szantotta azzal a mikrodermabrazios fejjel.. Sikerult mindent megtudnom a szerelmi eletukrol, es azert odaszoltam, hogy azert ugye arra is odafigyel-e, amit csinal, mert kezd fajni.. A jobb oldalamat mar egy jo ideje szantotta, a szemem mellett olyan sebet csinalt, hogy masnapra bevizesedett, a seb felett kis gyongyokben jott fel a viz. Olyan mint amikor egy horzsolas begennyesedik, de ez attetszo folyadek, viz volt. A heg a mai napig megvan... Az a sok kepesites a falon meg valoszinu frissen lett nyomtatva, azert nem ezt varna az ember, ha kifizet egy szolgaltatast... Remelem mar nem dolgozik kozmetikuskent, mert cudarul nem erre a palyara valo.

Mashol is kiprobaltam, es ott nem volt ilyen gond. A kezeles maga megkapja az 5 csillagot, az elmeny sajnos nem.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Puhava valt, selymes volt, picit pirosas, de elviselheto...
Nevetorancaimat eltuntette, a hegeken szepen halvanyitott..

despoina

2017. február 8.

Sokáig kacérkodtam a gondolattal, aztán idén megcsináltattam. A kezelést végző kozmetikussal csak jó tapasztalataim vannak, alapos munkát végzett pakolással, fertőtlenítéssel, radírozással együtt. Számomra nagyon szép eredményt hozott: gyönyörűen tiszta, tónusos, pattanás és piros foltoktól mentes és ragyogóan tiszta lett az arcbőrőm. Nincs szükségem alapozóra annyira szép a bőrőm felszíne. Szerintem megéri nagyon a havi egy alkalom. Másnap kipirosodott az arcom, de arckrém megnyugtatta. Azt nem tudom hogy hosszútávon mennyire roncsolja a bőrfelszínt ez a fizikai beavatkozás, de a krémek hatóanyagai gyorsabban tudnak felszívódni és látványossabb hatást érnek már egy éjszaka után. Nekem vízhiányos,érzékeny, száraz a bőrőm. Igy a kémiai hámlasztás kevésbé jöhet szóba nálam. A bőrradíroknál sokkal hatásosabb, de költséges.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

agneza

2016. november 15.

5 alkalmas kurat csinaltattam par evig minden osszel-telen, de azon kivul, hogy simabb lett a borom felszine, osszkepi javulast nem tapasztaltam. Elsosorban azert mentem, h a porusaim meretet csokkentsem, illetve a rancocskak megjeleneset akadalyozzam. Egy ideje nem csinaltatom, mert nem latom semmi ertelmet. Alapvetoen jo dolog heti, ketheti rendszeresseggel "radiroztatni" es massziroztatni es ultrahangoztatni, de inkabb kenyeztetes, mint valoban hatekony kezeles. Aki raszanja az idot/penzt, hogy minden heten a lelket megnyugtassa, annak ajanlom.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Andika77

2016. november 11.

Gyémántfejes csiszoláson voltam pár éve, 3 vagy 4 alkalom után nem mentem többet. Tényleg puha lett a bőröm, élettel telibb, de a foltjaimon semmit nem változtatott sajnos. A kezelés nem volt kellemetlen, utána kaptam maszkot is, olyan érzés volt, mintha pár kilóval könnyebb lennék :)

Andika77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

asdf27

2016. október 18.

Tegnap voltam először ilyen szeánszon. Kellemes volt, ami nagy élmény zsírős bőrrel megáldva, hogy az ember arca lélegzik utána. A krémek tényleg jól felszívódnak, de az is igaz, hogy a világmegváltáshoz valami drasztikusabb dolog kell.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 30.

Vagy 8 éve járogattam én is mikrodermabrázióra, és látványosan simább, pihe-puha lett a bőröm, kisebbek lettek a pórusaim, imádtam, hogy végre sokkal jobban beszívódnak a krémek, még a zsírosabbak is. De aztán azt vettem észre, hogy egyre rövidebb ideig tart ki a hatása, és az én viszonylag vékony bőröm besokallt: többször kipirosodott, ami előtte soha nem volt. A rinocéroszbőrűek gondolom ilyet nem tapasztaltak.
Most már kémiai hámlasztókat használok. Nagy ritkán veszek elő fizikai bőrradírt, talán 3 havonta egyszer.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.