KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   940 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"A természetes Miswak fogkefék megbízhatóan távolítják el fogairól a lepedéket és a dohányzás vagy kávé okozta foltokat! Ezek a különleges, Salvadora Persica fa ágából vagy gyökeréből készült fapálcikák kivételes súroló, fertőtlenítő, antibakteriális és tisztító képességgel rendelkeznek, ezért sok mindenben felülmúlják a közönséges fogkeféket! A szerves Miswak fogkefe kedvező hatásait az Egészségügyi Világszervezet (WHO) is megerősítette. A Természetes Miswak fogkefe tele van ásványi és egészségre jótékony hatást kifejtő anyagokkal. Például jelentős mennyiségű fluoridot is tartalmaz, ami erősíti a fogakat, fokozza fehérségüket és megakadályozza a baktériumok terjedését. Szilícium, C-vitamin és fogzománcot erősítő kalcium is található benne. A természetes miswak fogkefék megfelelnek a kozmetikai termékekre vonatkozó szigorú előírásoknak, ezáltal biztonságosan használhatók és az egész szájüregre jó hatással vannak."