KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilimo, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az ausztrál őslakosok az emuolajat már nagyon régóta használják. Enyhítik vele a kisebb sérülések okozta fájdalmakat, elősegítik vele a sebek gyógyulását, védik vele bőrüket a széltől és a naptól. Az emuolaj Omega-3 és Omega-6 zsírsavakat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilimo

2017. január 13.

Nagyon érdekes kis krém. Ahogy az arcomra kenem, a bőröm azonnal olyan egységes bőrképet mutat, mintha alapozót használtam volna, pedig erről szó sincs. Ugyanakkor gyönyörű mattá válik a bőr, nem fénylik zsírosan, sőt ezt egész nap meg is őrzi. Először nagyon furcsának találtam, hogy ha olajat tartalmaz a krém, akkor mégis hogyan mattíthat - de aztán utána olvastam, hogy a természetes olajaknál ez egyáltalán nem ritka. Van itthon argánolajam, kipróbáltam, hogy milyen ha tisztán azt kenem rá az arcomra, és tényleg az sem mutatot zsíros bőrképet. Szóval, vissza az emuolajhoz: szintén Monemu-s szappannal együtt szereztem be, és így együtt használva azt is észrevettem, hogy a pórusokat is tisztítja és összehúzza. Az orromon és a környékén már nagyon ki voltak tágulva a pórusaim, és ez nagyon zavart. Keresgéltem itt, a krémmánián, hogy ki, mit ajánl, mivel lehetne összehúzni őket, de amikkel a legtöbben elégedettek voltak, azokat túl drágának találtam, és egyelőre nem szántam rá magam a vásárlásra. Meglepetésemre viszont ez a krém és szappan együtt kiválóan (és olcsön) teljesíti ezt is, pedig ilyen hatásra egyáltalán nem is számítottam. Mindezeken felül pedig egész nap hidratáltan tartja az arcbőrömet.

szilimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!