KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €12   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolozsve, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   €12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Használható kádban, de hidromasszázsként is. A stressz és a fáradtság gyorsan elillan, a testet és a lelket egyaránt ellazítja. A rizs és a tápióka is GMO mentes! Puha és hidratált bőrt biztosít.

Ár: 990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 200 g minimális hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre