KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Multi-Gyn

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leemy, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hüvelyfertőzés elleni zselé, segít megelőzni és kezelni a bakteriális vaginosist és a hüvelyviszketést.

helcsicsakegyvan

2017. május 17.

2015.nov.24 Elég drága, de szerintem megéri az árát. Nem tudom milyen fertőzésem volt, egyszerűen csak megjelent az égő, viszkető érzés. Már 2 használat után (reggel és este) enyhültek a tünetek.
Sajnos korábban is volt ilyen problémám, de eddig mindig segített.
2017.05.17 Kicsit megijedtem a vélemények olvasása közben, hogy nem lehet kapni, pedig most megint szükségem volt rá. Egy patikában jártam, ott nem volt, de nem jelezték, hogy kivonták volna a forgalomból. Így neten rendeltem meg hazai gyógyszertár webshopjából. Szóval nagy a boldogság most részemről. :) Nem is értem miért a többi vacak van a polcukon, amik semmit nem érnek, cserébe ugyanolyan áron vannak, mint ez.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Sajnos korábban is volt ilyen problémám, de eddig mindig segített.

klidi

2017. január 30.

Tényleg csodaszer, jelenleg hiánycikk (szerintem nem véletlenül vonták ki a forgalomból). Külföldről be lehetne szerezni, de a szállítási költséggel együtt kb. négyszeres áron. :(

klidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

adriennbota

2016. október 11.

Nagyjából bármelyik patikában, még külföldön is beszerezhető, egyértelmű csodatermék csak ne lenne ilyen b*szott drága.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

fancsusz

2016. augusztus 7.

Tudja valaki hol tudnam beszerezni?! Kerestem 3gyogyszertarban de nincs sehol,netrol se tudok rendelni!:(((
Vagy ha valakinek van elfekvoben,megvennem!:)
A legjobb amit valaha hasznaltam!

fancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Vagy ha valakinek van elfekvoben,megvennem!:)
A legjobb amit valaha hasznaltam!

magichand

2016. július 25.

Elvágólagosan szüntette meg a visszatérő panaszaim lassan két éve. Ez tényleg csodaszer!
Úgy tűnik itthon beszüntetik a forgalmazását sajnos, kénytelen leszek Ausztriában venni, ha esetleg szükség lenne rá ismét, így azért elég időigényes a beszerzése. :/

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

narancsdzsem

2015. szeptember 13.

Én sajnos nem éreztem hatását a kisebb irritációk esetében sem. Úgy érzem, pénzkidobás volt.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

lysza1985

2015. május 11.

Nekem gombára egyáltalán nem segített, sőt ... megelőzésre ill. kisebb irritációra hasznos lehet. A floraplus, ami kifejezetten gombára van, szintén semmit sem ért, és baromi drága volt.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

nikkike

2015. május 10.

Elég szkeptikus vagyok a "csodaszereket" illetően, de annyi jó véleményt olvastam róla, hogy úgy döntöttem, kipróbálom. Lactofeelt akartam venni, de az épp nem volt a patikában, a gyógyszerész is ezt ajánlotta, szóval belevágtam. Mindez csak fokozta a félelmeimet, de vesztenivalóm nem volt. Olyan szintű folyásom volt, hogy napi két tisztasági betétet elhasználtam, így érthető, hogy kételkedtem. A használat alatt ez még fel is erősödött, úgyhogy abszolút biztos voltam benne, hogy kamu. Barátnőm biztatott, hogy folytassam, lehet, hogy csak így ürül a krém és a gyulladás is. Hát igaza volt. Saját magam legnagyobb döbbenetére teljesen rendbe hozott, megspórolva egy csomó pénzt és időt. Valóban csodaszer!!!

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

nagyerika28

2015. április 14.

Nálam ez egy csoda!!!Kár hogy ilyen drága,bár megéri.Állandó irritációm volt,amivel a nőgyógyászok se tudtak semmit kezdeni,mert semmilyen fertőzésem nem volt,de ez pár napon belül segített.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

mihrek

2015. január 27.

Nekem nagyon bevált! Eddig szerencsére csak egyszer volt rá szükségem, de pár napon belül megszüntetett minden irritációt, viszketést, gyulladást és fertőzést! Az intim mosakodóját pedig szinte minden nap használom, már lassan egy éve! Azóta semmilyen nőgyógyászati panaszom nem volt, nekem nagyon bevált ez a termékcsalád!

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol