KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   298 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Tusfürdők

Őszibarack-szilva illatú tusfürdő/sampon.

Tojássárgáját tartalmaz!

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Linalool, Parfum / Fragrance, Citronellol
Színezékek: Acid Orange 3/ CI 10385, CI 12010

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.