KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $11   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebuska94, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Habzó agyagmaszk, amely tisztább pórusokat ígér anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

julcsa95

2018. október 11.

Érdekes maszk, most fogyasztottam el a legutolsó kis adagot belőle, de hogy egyszer nem habzott az hótziher. Először azt hittem rosszul csináltam, nedves arcra kellett volna, másodjára megpróbáltam úgy hátha, de semmi. Harmadszor már nem sok esélyt adtam a dolognak, majd fel is adtam hogy ez valaha is fel fog habzani az arcomon. Kicsit csalódás, már én is meg akartam tapasztalni a koreai habzó maszk mániát, hát nem jött össze. Na de a pozitív oldalát nézve, a lemosás nem vészes egész gyorsan lejön, utána píhí-puhi lesz az arcom, talán tisztább is picivel. Irritációt egyáltalán nem okozott. Újra nem venném, kipróbálni jó volt.

julcsa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Stanczi

2018. június 12.

Nekem se habzik, viszont annál inkább csíp és húzódik, mikor fent van a képemen. Még jó, hogy nincs benne sok, mert így nem igazán van kedvem felkenni az arcomra tudván, hogy jön majd az égető érzés. Az orcáimon rendesen kipirosodott utána a bőröm, így sajnos a szép összetevők ellenére sem nyert ez a pakolás.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

bebuska94

2018. május 21.

Nekem ez a maszk még mindig egy nagy talány.. Miért is nem buborékozik?!
Ha keveset kenek, akkor azért. Ha sokat kenek, akkor se habzik..-.- Nem értem. Egyelőre semmivel se jobb, mint a L'oreal agyagmaszkja..

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Nekem ez a maszk még mindig egy nagy talány.. Miért is nem buborékozik?!

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract, Tocopherol, Glutathione
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.