KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

susi95

2018. május 10.

Tegnap este próbáltam ki, miután elfogyott a gránátalmamag olajam, hátha ez is jó lesz testápoló olaj pótlására, és leesett az állam. Mindegyiket veri, hamar beszívódik, és olyan bársonyos és hidratált érzést ad, hogy valami csoda! Én egy kevés makadámiadió olaját is kevertem hozzá (5:2 arányban) és pár csepp grapefruit illóolaját csak az illat miatt, h ne legyek sült husi szagú 😁. Végeredményben egy kellemes gyümölcs illatú, hihetetlenül jól tápláló koktél született, amiért a bőröm odáig van. Majd ha ez elfogy, ki fogom próbálni más illóolajokkal is, h ne legyen uncsi, de minden csodatulajdonságot a napraforgó/étolajnak tulajdonítok, mer hidratálóbb, mint a többi arany árában mért csodaolajok, és az ára röhejes. Mindenkinek ajánlom, kísérletezzetek vele bátran, szerintem megéri.

susi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Vörösbegy

2015. október 1.

kiegészítő hidratálásnak használom szőrtelenítés után és néha az arcomra. más olajaknál tapasztaltam, hogy nehezen szívja be a bőröm és szaporodnak a pattanásaim, ez hamar beszívódik és nem lett tőle több pattanásom.

Vörösbegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

nora.hajdu91

2015. augusztus 2.

Én a kislányomon használom újszülött kortól a védőnő tanácsára, gyönyörűen elmulasztotta nála a bőrhámlást. Tegnap óta ricinus- és olívaolaj pakolás mellé ezt is használom a hajamra, hajmosás után egy picit, mert úgy vettem észre, hogy a pici bőre is maradéktalanul beszívja, szóval hátha ezzel a hajam is meg tud birkózni finish termékként, és tényleg, nem tapadt össze,mint a többi olajtól. De hosszútávú használat után frissítek :) (persze a gyógyszertárit és nem a sütőolajat. :D )

nora.hajdu91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

PiciBrigii

2015. június 25.

Hajpakolásba raktam, de valahogy nem volt olyan jó, mint a kókuszolaj.. Viszont gyantázás után a felesleges gyantát tökéletesen eltávolítja!

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Zsofcika

2015. április 30.

Sok olajat kiprobalva ugy tapasztaltam, hogy a napraforgoolaj hidegensajtolt valtozata a legjobb borapolo, de leginkabb ejszakara ajanlom a hasznalatat, mivel lassan szivodik be.
Arcra: minden bortipusra, pattanasosra is kivalo, rancfeltolto. Krembe keverve vagy csak onmagaban is remek valasztas.
En furdovizbe is teszek, testradirozashoz (so, cukor, kave es olaj kevereke) is hasznalom, tovabba naponta arcra.

Zsofcika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

jubileum

2014. január 25.

Annyira ott van minden háztartásban hogy teljesen megfeletkezünk róla, hogy végülis egy növényi olaj, ami jó lehet bőrnek és hajnak, az én hajpakolásaimban mindig van egy kevés ebből is az oliva mellett, egyéni hatását nem ismerem, de a száraz bőrre se rossz, ha nincs más kéznél, miért ne?

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

jns.melinda

2014. január 24.

Gyantázáskor nem volt otthon babaolaj és akkor használtam, ha anyukámnál gyantázok mást nem is használok. Ha megenni meglehet akkor a bőrömnek is jót kell, hogy tegyen. Észre is vettem, hogy mikor ezt használom nagyon puha lesz a bőröm. Nem marad meg a sült krumpli szag. Nagyon jó, olcsó megoldás bőrápolásra. Nem gondolom, hogy kevesebbet érdemelne, mint az olivaolaj.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Dana1983

2014. január 10.

Na, akkor majd kezdem én. :-) Bőrradírnak tengeri sóval kiváló (ha nincs itthon olívaolaj), valamint én évekig gyantázás után sima napraforgóolajjal szedtem le a maradék gyantát. A mai felhasználása pedig: Kentucky csirke (fűszeres lisztben, tojásban és kukoricapehelyben panírozott ropogós csirke). Hmmm.....

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 10.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil