KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: L.ajla, Módosítva: 2016. május 5.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok

A B vitaminokhoz hasonlóan a zsírok, fehérjék és a szénhidrátok lebontási folyamatában játszanak fontos szerepet, amiből így sejtjeink energiát nyernek. Olyan zsírsavak előállításában segít, melyek nélkülözhetetlenek a bőr, az idegek, és a szőrzet épségének biztosításában. A szervezet anyagcsere folyamataiban játszik még szerepet. A sejtek inzulinérzékenységét növeli, ezért cukorbetegek számára, természetesen orvosi felügyelet mellett javallt használata, igen előnyös lehet számukra. A cukorbetegségkor fellépő idegkárosodás ellen is védelmet biztosít. A Biotin különösen nagy mennyiségben csökkenti a vércukorszintet, ami alkalmazása szintén orvosi felügyelet mellett alkalmazandó. Enyhíti az izomfájdalmakat. Hozzájárul az ekcéma, a bőrgyulladás gyógyításához, segíthet emellett a testsúlycsökkentésben.

• Segít a haj és az erős köröm egészségének megőrzésében
  • Támogatja a sejtek energia termelését
  • Diétás étrendkiegészítő
  • 100% Vegetáriánus

Napi ajánlott adag: 1 tabletta

1 Tabletta tartalmaz:

• Biotin: 10,000 mcg
  • Calcium (from Dibasic Calcium Phosphate): 66 mg

(Egyéb alkotórészek: Cellulose, stearic sav, szilícium-dioxid, magnézium stearate, methylcellulose, cellulose íny, glicerin)

NEM tartalmaz: élesztő, búza, kukorica, tej, tojás, szója, mesterséges színezék vagy aroma, hozzáadott cukrot, keményítő vagy tartósítószert.

HarmonyBunny

2016. január 29.

Egy hónapja szedek 40000mcg biotint (másik fajta, iHerbről rendeltem). Eredetileg hajnövesztés céljából vettem - be kell valljam, ezen a téren nem vettem észre még változást. Azonban más pozitív (nagyon pozitív) hatásokat igen! A 4 hét alatt teljesen lehúzta a nagyon makacs, se gyógyszerre, se krémre nem reagáló ekcémámat!! Ez számomra hatalmas dolog...aki küzd ezzel a problémával, az biztos egyetért, h nemcsak csúnya látvány, hanem fájdalmas is.
Továbbá a zárt mitesszereim, amiket sehogysem lehet kiírtani, nagymértékben csökkentek, sokkal simább lett a bőröm és kevésbé zsírosodik. Ugyan a hajam még nem reagál, de a szemöldököm dúsabb és a szempilláim is hosszabbak.
Negatív hatást, úgy mint étvágynövekedést szerencsére nem tapasztaltam.

HarmonyBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Negatív hatást, úgy mint étvágynövekedést szerencsére nem tapasztaltam.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Biotin