KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2015. február 2.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100%-os tisztaságó, vegyszermentes, finomítatlan, sajtolással nyert, értekési célra is alkalmas kakaóvaj.

Kalóriatartalom (100g) : 884 kcal (3698 kj)

bokri28

2018. február 14.

A kakaóvajban nem lehet csalódni. Remek az illata, puha bőrt varázsol. A csomagolás kozmetikai célra egyáltalán nem praktikus, de forró víz alá téve könnyen felolvad.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

szzh01

2017. április 5.

Ez életem első kakaóvaja, így előrebocsájtom, hogy nincs összehasonlítási alapom. Kedvező előállítási paraméterei és jó ár-érték aránya miatt esett épp erre a választásom, ill. mert korábban már vettem más Nature Cookta termékeket is, és azokkal is elégedett voltam. Csavaros tetejű lapos tégelyben kínálják, nagyon jól kezelhető a csomagolása, könnyen lehet belőle venni. A kakaóvaj illata mennyei (amilyen gondolom általában a kakaóvajaké :-)) íze isteni csokis. Használtam már süteménybe, palacsinta tésztába és kevertem tusfürdőbe, házi készítésű arckrémbe is. Szóval kívül-belül tökéletesen működik, jár az 5 csillag.

UPDATE: Sajnos egy idő után nekem is belekeményedik a tégelybe, s úgy már nagyon nehezen kezelhető. Miután elfogyott, okulva ebből, már kakaóvaj pasztillákat vásároltam. Aki viszonylag gyorsan el tud használni egy tégellyel, annak nem lesz ez probléma, de ha hosszan van őrizgetve, akkor sajnos elkerülhetetlen.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

perectigris

2015. február 1.

Kizárólag kozmetikai célokra vettem, így nekem ebben a formában a csomagolás igencsak gondot okoz, pedig nagyon helyes ez a drapp tégely. A benne található kakaóvaj szobahőmérsékleten (főleg így télen) borzasztó kemény, kézzel szinte lehetetlen elegendő mennyiséget kimelengetni belőle, ezért egy részét vízfürdőben felmelegítettem, majd süteményformákba töltöttem, így könnyen kezelhető kis testvaj tömböket kaptam. Az illata nagyon finom, valódi kakaó, kicsit kesernyés, mint az étcsoki. A kakaóvaj egyébként csodaszer, a kezemre, számra, lábamra használom, ha már nagyon kiszáradtak, szuperül hidratálja a bőröm. A striáimra is kenem, és úgy vettem észre, sokat javultak az elmúlt hetekben :)
Nyáron napozás-tesztnek is alávetem ;)

perectigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Nyáron napozás-tesztnek is alávetem ;)

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter