KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   230 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2016. március 4.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

bugosgizi

2015. december 3.

Én smink lemosáshoz vettem mivel az amit alapból venni szoktam sajnos nem volt ismét.
Hát... az illata fullasztóan TÚL TÚL TÚL ERŐS. A másik probléma az hogy nem elég nedves így a smink lemosása elég nehéz vele. Viszont a bőrömet nem irritálja. Az árából kiindulva nem tudom miért reméltem többet... Gyenge hármas. Egynek elmegy.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 3.

PinkBelleLab

2015. május 1.

Utazáshoz vásároltam ,mert bármikor jól jöhet egy nedves törlőkendő. Én 230ftért vettem és 72 db szerintem nagyon megéri az árát, bárhova eltudom vinni. Kezet "mostam" vele főként,a barátommal használtuk az utazás során,az illata finom. Szerintem veszek még.

PinkBelleLab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

timity

2013. május 6.

Sajnos nekem elég "olcsó" hatású, mert nyúlik mint a tészta, és simán el lehet tépni. Szóval nem egy strapabíró márka. Magamon már egy ideje nem használom, mert lehelet vékony. :/ Sminkecsetet szoktam vele tisztítani, arra tökéletes. Bár nagy kiszerelés, és nagyon kellemes illata van, kicsit furcsállom, hogy babáknak van kitalálva, és ennyire erős ez az illat (ami egyébként még kézen is jó ideig érezhető), és más kevésbé bőrbarát összetevőket tartalmaz.

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Natalka

2013. február 5.

Nagyon szeretem, mert mindig megment a nap folyamán :) a táskámban szokott lenni, és ha szükség van rá, csak előkapom, és felfrissítem magam: kezet "mosok", vagy áttörlöm a bőröm.
Ne szárít, csodásan hidratál, és nagyon finom, púderes illata van!
Sajnos hamar kiszárad, figyelni kell, h mindig zárjuk vissza a tasakot :)

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Ne szárít, csodásan hidratál, és nagyon finom, púderes illata van!
Sajnos hamar kiszárad, figyelni kell, h mindig zárjuk vissza a tasakot :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol