KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   99 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wiikii, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Magnóliaillattal.

Banszky

2017. június 25.

Régebben kis 100ft-os boltokban vettünk ilyet szinte az összes illatban. Pici táskába dobálós termék,én kezemet,arcomat törlöm meg vele ha úton vagyok és nincs lehetőségem megmosni. Nekem túl illatos,intim helyekre,babámra biztos nem használnám de kellően nedves.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Sepi49

2017. február 26.

Imádom, mindig van a táskámban. Nagyon olcsó, tökéletesen megfelel akkor, ha meg kell törölnöm a kezemet, cipőmet... Az illatát pedig külön imádom, annyira kellemes. :)

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Vizililiom

2017. január 29.

Teljesen elégedett voltam vele, mindig tartok a táskámban kis kiszerelésű (max. 20 db-os) nedves törlőt. Általában mindegy milyen márka, csak legyen nálam, ha szükséges. Több illatban is kapható, én 70 Ft-ért vettem csomagját. Talán a magnóliás a kedvencem, de mindet szeretem.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Luckuska

2016. április 22.

Rendkívül kedvező árú, 50 forintért veszem a helyi nagy ázsiában. S eddig a legjobb nedves kendő amit használtam, maradok is ennél, amíg lehet kapni én megveszem. Mindig van egy a táskámban, igen praktikus a kis kiszerelés, de mégis elég nagy méretű kendőket rejt. Hatékony segítség minden féle szennyeződés eltávolítására, akár a nadrágomról van szó, akár a kezem ragad a kosztól és az izzadságtól nyáron.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

NeversaynotoPanda

2016. április 22.

Nalunk mindenhol 99ft ami lassuk be igen olcso :) en a kocsiban tarolom ha hirtelen szuksegem van a kezem vagy az arcom megtorlesere tokeletes.Sot en a muszerfalat is ezzel szoktam attorolni mert nalunk eleg surun kell...

NeversaynotoPanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

Maniac

2013. május 20.

A táskámban tartom, szükség esetén használom, a kis kiszerelés miatt. Engem zavar az illata, nem érzem szükségességét, hogy ilyen erős legyen. Egyébként teszi a dolgát, és elég nedves is.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

kvitta.girl

2013. január 29.

én mind a 3 illatból vettem,így volt 300 ft:)) Kutyám szemtörlésére használom nap mint nap,erősen könnyezik ez gyönyörűen leviszi neki a rászáradt barnás könnyet is,és jó illata van!

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Wiikii

2013. január 29.

Páromnak vettem(olyan pasis az illata számomra), munkába hordja gyors segítségként, leginkább kéztörlésre.Nem ragad használat után, az illata kellemes.

Wiikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.