Egyéb

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: er, az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. május 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások helyi kezelésére szolgál. Közvetlen napozás előtt is felkenhető, nem okoz pigmentációt és fényérzkenységet a bőrön.

Kapható patikákban.

Hatóanyagok: 4% nikotinamid, 0,5% szalicilsav, 1 % glikolsav

BeesWorld

2018. január 30.

Használom, használom, de nem tudom, hogy ér-e valamit. Bizakodó 4 csillag, egy tubussal majdnem elfogyott, elég drága ahhoz, hogy újra vegyem. Állagra szörnyű, ezért csak este lehet kenni, talán, ha elfogy és abbahagyom, észreveszem hogy használt-e valamit. Direkt nyárra vettem, mert akkor abbahagyom a hámlasztást.

BeesWorld
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

random

2017. augusztus 3.

Aknéval kapcsolatban semmi változás. Mondjuk nem is rontott a helyzeten. Szerintem marad mint egy kis korai anti-aging "plusz", amíg van benne, de nem veszem újra.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

umpalumpa

2016. augusztus 9.

A hatóanyag miatt és az Akneroxid kezelés mellé vettem.
Az Akneroxidot éjjelre kenem, ezt pedig nappalra. Vigyáznom kell a mennyiséggel, mert ha megdörzsölöm véletlenül a bőrömet, akkor lehámlik róla. Bosszantó a kiszerelése, mert ha letekerem a kupakot, azonnal kifolyik. Akkor is, ha fordítva tárolom. Igazából nem vettem észre látványos változást tőle, pedig hetek óta kenem. Ha jönnek az "ünnepnapok", akkor a nagy patik így is, úgy is jelentkeznek, csak jóval szelídebb formában. Ez akkor is így volt, amíg csak az Akneroxiddal kentem magam. Ha elhagynám nem hiszem, hogy sok minden változna, de kenem szorgalmasan. Kíváncsi vagyok télen hogy alakul majd a bőröm ezekkel a szárító kencékkel (persze hidratálok is ezerrel, de mégis).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

A hatóanyag miatt és az Akneroxid kezelés mellé vettem.

Linda1981

2016. március 29.

Egy hete hasznalom. Több eredmenyt ertem el vele, mint eddig barmilyen kozmetikummal. Toredekebe kerul a korabban hasznalt kremeknek es sokkal hatasosabb. Látványosan javult a borom allapota. Az illata semleges, az allaga konnyu, gyorsan beszivodik. 5pont.

UPDATE: 5 napja irtam a fenti velemenyt. Azota kijott rajtam ket, harom, oriasi gyulladt, fajdalmas pattanas. Korabban ilyen jellegu pattanasaim nem voltak. Tobben irtatok, hogy ugyanaezt tapasztaltatok a hasznalat elejen, de aztan rendbejott. Remelem igy lesz. Hasznalom tovabb a kremet es majd beszamolok.

UPDATE: lassan ket honapja hasznalom. A kezdeti nehezsegek kb. egy honapig tartottak. Szerintem kisbaba koromban volt utoljarta ilyen szep a borom :)

Linda1981
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

duchess_g

2015. október 9.

Imádom. Nem hagy kellemetlen érzetet az arcon, nem irritál, nem szárít. Teljesen kitisztította a pórusaimat, viszont nem ad sajnos ez sem végleges megoldást, csak amíg folyamatosan használod. Egyébként nagyon szépen eltüntette a pattanásaimat! A sebekkel viszont nem küzd meg és a tág pórusokkal-fekete mitesszerekkel sem.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Viku23

2015. január 6.

A kozmetikusom adott egy tubussal belőle, mikor panaszkodtam, hogy egyre több a pattanásom. Nagyon jó termék, ha érzem a pattanást, hogy jönne ki, akkor lekenem az arcom vele, így hamar elmúlik. Az állaga és az illata kicsit furcsa, de elviselhető, ha meleg van akkor inkább hűtőbe kell tárolni. :)

Viku23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Cicmic

2014. október 16.

Már 2-3 hónapja használom én is, esténként - amikor nappal is kentem, történt olyan, hogy megdörzsöltem valahol az arcom, és foszlányokban jött le róla :D
Nem nehezíti el az ember arcát, nem fulladozok alatta, nekem szépen kíméletesen hámlaszt, a sebecskéket is 1-2 nap alatt eltünteti. Jó tanács: miközben használjátok, ne tegyétek le kupak nélkül sehová, mert sunyi módon csordogál ki belőle a gél! :D

Cicmic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Napsugár

2014. július 22.

Régebben használtam, önmagában akkor sajnos kevés volt a középsúlyos aknémra, de ez nem a gél hibája, csak én nem tudtamn még, hogy egy kence nem fog megoldani egy komolyabb bőrproblémát. Kellemes gél állag, esténként használtam, hámlasztó hatása szerintem elhanyagolható, de gyulladáscsökkentőként jól működött. Ha valaki használ Paula's Choice hámlasztókat, de nyáron pl szünetet akar tartani, akkor szerintem áthidaló megoldásnak jó választás. Mivel augusztusban tervezek többet strandolni, és egy balatoni hosszúhétvégét is, a biztonság kedvéért hanyagolom a profi PC hámlasztást, és ezt veszem újra. Remélem a nehezen elért eredményeket szinten tudom tartani vele egy hónapig. Fényvédőzni így is alaposan kell, és azt azért nem hiszem el, hogy nem fényérzékenyít, szerintem ezt felelőtlenség így hangsúlyozni.

Napsugár
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Hajnal_ka

2014. június 11.

Másfél éve használom majdnem minden este. Hátra, mellkasra is szuperül hat, igaz az orromon lévő miteszerekkel ez sem bír el, de a sima patikat, sőt a fájdalmas gyulladt bőr alatti csomókat simán eltünteti nekem. Kb 2,5-3 hónapig elég, így már az ára sem annyira vészes. Nálam 5 csillagos :)

Hajnal_ka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Kendra

2014. március 6.

Nem rossz ám ez lányok a csekély csillagaival együtt sem...Elsőre fura volt a ragasztószerű állaga,de a bőröm nem csípte és nem is pirosodtam tőle.
Aki fogamzásgátlót szed az acne-problémájára annak van egy rossz hírem,(ha abbahagyja-mert egyszer abba kell hagyni a jó kis mellékhatások miatt,)akkor lehet ,hogy borul a bili mint nálam és brutál durva zombifeje lesz pár hónap alatt és a bőrgyógyászok jobbnál-jobb"ötletei meg sorra csődöt mondanak. Vissza kanyarodva a krémhez,kitartóan használva ez a krém hatásos,hámlaszt és tisztítja a bőrt,a sebeim és fájdalmas dudorok szépen megnyugodtak tőle,bár csak este használom,mert érzékeny és vékonyka bőröm nem bír el többet.
Hónapok óta (8-hónap)-tej,glutén,liszt és cukormentes diétát tartok,ez is sokat segít. -Ja és ne szedjetek fogamzásgátlót!

Kendra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.