KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz6, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A világújdonságnak számító Maxilift egy egyedülálló fejlesztés a ránctalanító szérumok piacán, amellyel 2 perc alatt akár 5-10 évet is letagadhat!

• Könnyen használható, gyors és biztonságos
  • 2 perc alatt látható eredmény
  • 6-8 órás tartós hatás
  • Akár 5-10 évet is letagadhat
  • Smink alatt vagy smink nélkül is alkalmazható
  • Teljesen láthatatlan, az Ön titka marad

Rure90

2015. december 28.

Találtam ilyen termékminták között itthon, gondoltam kipróbálom.3 ml volt a kis tasakban, mind rákentem az arcomra, mert minden kis termékmintával így teszek. Hát, konkrétan elzsibbadt a bőröm!! :O Itt pofoztam magam, és NEM ÉRZEM. Mint az érzéstelenítő..nyilván hasznos kis krém, bár nekem nincs igazán ráncom, még, de nem is akartam kidobni, mondom elhasználom, úgy sem használok csak heti 1 max 2 nap krémet az arcomra, de már rám fért...erre tessék, nem érzem az arcom:D Ennek 10perce, feszül, húzódik, szárad, de amúgy puha..mivel vannak pattanásaim, nagyon érdekes lenne, ha leszárítaná:D A számat végülis már széthúzta, pedig nem is tudtam, hogy került rá (?).
De én 5-öst adok, mert szerintem annak, akinek szüksége van ilyenre, szívesen ajánlom. :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Breka

2015. november 24.

Egy tesztert próbáltam ki, mert ennyi pénzt biztos, hogy csak akkor adnék ki egy termékért, ha az valami csodaszer lenne. Felkenés után fél perccel már húzta a bőröm úgy, mint amikor zselés arcpakolást ken fel az ember lánya 10 percre. Viszont tényleg javított a bőr textúráján. A szeme alatti karikával nem tudott nagyon mit kezdeni, de mindenhol máshol feszesítette a bőröm. Érezni, hogy van valami az arcomon. Mondjuk én nagyon szeretem az illatos krémeket, na ennek az nem volt. Mindezek ellenére jónak értékelem. És egy próbát megért. Még várom, hogy napközben hogy reagál a bőröm.

Breka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

cyrrusz

2015. január 9.

Már másodszorra kaptam a páromtól,mert ő is látta az eredményt! A titka az, hogy egyszerre nagyon keveset szabad belőle használni.A szemem környékével csodát tesz, a táskák és az apró ráncok kisimulnak :)

cyrrusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 9.

enciangyal

2014. január 26.

Pénzkidobás ,ugyan az a véleményem mint titi200-nak nem szivodik fel hámlik kellemetlen érzés,stb

enciangyal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Milkaboci

2014. január 10.

Ma kaptam meg a rendelt szérumot, csináltam egy bőrpróbát kézfejen, és mivel nem allergizált, felkentem a szem alatti ráncaimra. Nekem nagyon jók a tapasztalataim: nem csodaszer, és nem tagadhatok le éveket, ilyesmit naivitás elhinni, viszont nagyon szépen enyhítette a ráncokat, kb 7-8 perc után. Remekül beszívódott a zselé, ezután tettem fel a korrektort és alapozót, és a végeredmény kifejezetten tetszetős volt. 5-6 órán át remekül tartott, szóval randikrémnek ideális. Idáig az első és egyetlen termék, ami tényleg enyhíti a ráncokat, legalábbis a szem alattiakat.

Milkaboci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 10.

titi200

2014. január 5.

Sziasztok!Ezt a krémet az alapján vettem meg hogy elolvastam a véleményeteket.:) De eddig nekem nem jött be:( Gyorsan megküldték.Azonnal ki is próbáltam.
Nekem a zselés állag nem szívódott be hanem maszkként száradt meg.
Nem 2 hanem jó 10 perc múlva felvittem az arcomra a szokásos nappali krémemet, és a krém mintha hámlanak,pergett le a bekent területekről.
Lemostam az arcom.
Másnap reggel újra próbálkoztam,leheletnyi Maxilift zselét tettem fel, és 1 órát vártam.Nappali krémet nem használtam,hanem alapozót kentem közvetlenül az arcomra.Az alapozó a Maxilift helyeken szemcsés lett.Óvatosan letörültem.
A Maxilift nem szívódott be,inkább megszáradt kissé feszítő érzést éreztem,mintha zselés arcmaszk lenne rajtam.
Pedig nagyon nagyon minimális mennyiséget tettem rá,a küldött 3 ml-s minta szerintem a héten ki is fog tartani.Magát a krémet fel se bontottam,mert még az visszaküldési garancia él..
Még adok esélyt a héten a krémnek hátha rájövök hogy kell alkalmazni :)
Férjemen is kipróbáltam,de neki se szívódott be hanem ugyanúgy maszkszerűen megszáradt.Illetve fehér poros lett a széle.
Ő is azonnal lemosta mert kényelmetlen volt.
Ez az első véleményem róla,de remélem jobbat is tudok majd írni ;)

titi200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Nekem a zselés állag nem szívódott be hanem maszkként száradt meg.
Lemostam az arcom.
Még adok esélyt a héten a krémnek hátha rájövök hogy kell alkalmazni :)
Ő is azonnal lemosta mert kényelmetlen volt.
Ez az első véleményem róla,de remélem jobbat is tudok majd írni ;)

charmels

2013. november 19.

Tényleg csodaszer! Alapvetően nem vagyok egy ránctalanító/hidratáló krém-párti, a többsége zsírosít, és csak egy tömény, vastag "testápoló" réteg az ember arcán. Termékminta alapján találtam rá a MaxiLiftre, és tényleg 2 perc alatt csodát tesz, ráadásul nagyon könnyű és kevés kell belőle! Úgyhogy rendeltem is belőle, bár az ára elég borsos (15 e Ft), de nagyon elégedett vagyok. Hogy megszokja-e a bőr, az majd kiderül...

charmels
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 19.

Dana1983

2013. október 27.

Nekem mintám van ebből a krémből. Elég híg, színtelen zselé. Rettentően kevés kell belőle. Nekem még nem igazán vannak ráncaim, ezért csak a szemem alá tudtam kipróbálni ami eléggé karikás. Nagyon jó, tényleg "feltölti" a mélyedéseket a bőrön. Igaz, hogy a hatása csak néhány óra de alkalmakra nagyon jó lehet annak, akinek szüksége van ránctalanításra.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 27.

Glowla

2013. október 27.

A szem alatti ráncocskákkal nagyon szépen elbánt, a többivel is, de nem vasalt tökéletesre. A sminket kicsit ledobja, főleg, ha szilikontartalmú (YSL Touche Éclat), talán praktikusabb rákenni.
Tényleg órákon keresztül tart, nem "esik össze", mint a szuflé. :D
Az én bőrömet zsírosította délutánra. :(

Glowla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Tényleg órákon keresztül tart, nem "esik össze", mint a szuflé. :D
Az én bőrömet zsírosította délutánra. :(

nyuszko234

2013. október 10.

Ugyanezt tapasztaltam én is, bár én nem a smink fölé kenem. én a stem cell therapyval együtt használom, varázslatos amit az arcommal művel:).

nyuszko234
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

Színezék. Lilás piros.