KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4500 Ft és 35 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: netti1212, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   4500 Ft és 35 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolók

Használata bármely kémiai kezeléssel kombinálva megvédi a haj belső szerkezetét és helyreállítja a hajrostokat, melyek az előző kémiai kezelések során károsodtak.

Azonnali hihetetlen eredményeket produkál, a professzionális hajkezelés után a haj láthatóan egészségesebb és erősebb lesz. Nem irritáló vagy toxikus, egyszerű a használata, és nem változtatja meg a haj színét, a kezelések hatóidejét vagy a használati módot, és a kezelések végeredményét sem.