KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

EPS Seafill: egyedülálló, tiszta és természetes ExoPolySaccharide (EPS), amelyet tengeri plankton termel. Klinikailag igazolt:

• Azonnali ránctalanító és simító hatása (15 perc után)
  • A kollagénszálas hálózatra gyakorolt szorító hatása

pacsalia

2018. július 18.

Imádom.
Rendelésemhez kaptam ajándékba. Első szérumom. Készültem pont tesztelni egy másikat, de akkor a sors közbeszólt és megajándékozott vele.
Beszippantja a bőr, mennyei virágos illata van, érezhetően egyenletesebb utána a bőr felszíne, és nálam még a zsírosodáson is picit talán segített.. Legutóbbit lehet csak beképzelem, de azt leszámítva is ÖTÖS!

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Imádom.