KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. április 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Letti

2012. augusztus 17.

Az illatuk egész jó, de a nevével ellentétben a pezsgés nálam elmaradt.

Letti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Az illatuk egész jó, de a nevével ellentétben a pezsgés nálam elmaradt.