KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

anett0426

2015. augusztus 25.

Huhh, hat az en hajam fel ev alatt a leheto osszes szinu festeket megkapta... A derekamig ert es annyira szetcs*esztem, hogy vallig le kellett vagni... Termeszetesen a maradek hajam is olyan volt mint a sepru, annyira szaraz volt es konnyen toredezett.. Muszaj voltam valami intenziv regeneralo kurat elkezdeni.. Vettem hat az olivaolajat. Masfel honapja keverem hozza a hajpakolasomhoz, estere fenthagyom (folpakk+torolkozo!), majd csak reggel mosom le. Na hat a hajamat mintha kicsereltek volna.. Puha es selymes lett, mostmar nem is toredezik annyira. Igaz, en minden masodik nap hajatmosok es minden alkalommal hasznalom is az olivaolajos pakolast.. Kellett hozza ido (aki mondjuk csak heti egyszer hasznalja annak lehet, hogy tobb honap mire rendbe tesz egy olyan szaraz hajat, mint amilyen az enyem volt), de a turelem a kulcsa mindennek.

Osszefoglalva nekem csodat tett a hajammal, amiert nagyon halas vagyok!! :)

anett0426
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Osszefoglalva nekem csodat tett a hajammal, amiert nagyon halas vagyok!! :)

Bridddzs

2015. augusztus 2.

Nekem nem igazán vált be hajpakolásként. Egy éjszakára hagytam rajta a hajamon, amit folpakkal tekertem be. Reggelre ragacsos érzet... fúj undorító. Kb. 3szor próbáltam kimosni a hajamból, de nem tudtam rendesen és utána nagyon nagyon elnehezítette a hajam.Nekem egyáltalán nem vált be. Ellentétben a kókuszolajjal... amennyire nem kedvelem az oliva olajat, éppen annyira imádom a kókusz olajat. Az utóbbi hajra ( és bőrre) kenve csodát tesz!!!

Bridddzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

nora.hajdu91

2015. augusztus 2.

Én úgy voltam vele, hogy áááá, nagy körülötte a felhajtás,de nem ér semmit.
A hajam szőkítve volt, ami szanaszét törte (pedig fodrász csinálta...) most házi gyártású fekete, szóval igen, kínzom. :D
Aztán valamilyen indíttatásból egy este rákentem a hajamra, kb tíz órát volt rajta. Miután megmostam, pikk-pakk megszáradt, sokkal kevésbé zsírosodik, és fénylik mint a bolond. EGY használattal! Engem meggyőzött...
Szilikonmentes sampon és balzsam mellé ajánlom,különben semmit nem ér,mert nem tud beszívódni. :)

nora.hajdu91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Én úgy voltam vele, hogy áááá, nagy körülötte a felhajtás,de nem ér semmit.

Ancsibaba1993

2015. július 23.

Az az igazság,hogy mióta elkezdtem az egész testemre szépségápolási célból nagyrészt csak természetes olajakat,és természet adta kincseket használni,nehezen szeretek hozzányúlni mesterséges szépítőszerekhez...Sajnos gyakran okoznak irritációt,rövidtávú megldással szolgálnak és még a benne lévő vizet is ki kell fizetni...Rengeteg kozmetikumot kipróbáltam már de egy sem volt olyan hatásos mint a természetes anyagok... Az egyik nagy kedvencem az olívaolaj,amit egyaránt használok bőr- és hajápoláshoz is,mind más olajakkal keverve,mind önmagában is.

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

tavirag

2015. július 23.

hajra, körömre, bőrre, barna cukorral testradírként, és még sorolhatnám, nagyon szeretem, nem sok házi készítésű szépítőszert használok, de ha mégis akkor olívaolaj biztos van benne

tavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

k.smile.in.your.sleep

2015. július 22.

napozáshoz használom, miután felszívódott a naptej (kb 15 percig várok) bekenem magam az olajjal. néhány órás napozással szuper barna színem lett, ha nem én vagyok el sem hiszem, mert nagyon nehezen fogja meg a nap a bőröm. egy próbát megért, és ezentúl csak ezt fogom használni, persze csak itthoni napozáshoz. :)

k.smile.in.your.sleep
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 22.

zsofbar77

Korcsoport: < 18
2015. július 17.

Szeretem. Olcsóbb, mint bármelyik éjszakai krém, és most, hogy jött ez az új arcolaj trend, nem értettem ezt a nagy felkapottságott, főleg, hogy itt van ez a szuper kis olaj. Remekül hidratál, leginkább akkor fejti ki a hatását, ha vizes bőrre viszem fel. Szuper!

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 17.

helgus96

2015. július 11.

Tengeri sóval összekeverve tökéletes bőrradír!

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Tengeri sóval összekeverve tökéletes bőrradír!

KezdoManias

2015. június 8.

Egy kozmetikus javasolta néhány éve szemfesték lemosására, azóta szinte mindig ezt használom. Vattakorongra öntök néhány cseppet, szinte mindent le lehet vele törölni. Azért utána persze jót tesz egy kis vizes, micellás oldatos lemosás is. Bár vannak ennél is hatékonyabb és kevésbé ragacsos lemosók, természetesebbet valószínűleg nem találni. Emellett úgy hiszem, még a pillákat is ápolja. Érdemes kipróbálni!

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Csermely

2015. május 18.

Bőrömre használom nyáron és persze a ricinus olajos hajpakolásomhoz.
Alap kellék a szépülni vágyóknak :)

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Bőrömre használom nyáron és persze a ricinus olajos hajpakolásomhoz.
Alap kellék a szépülni vágyóknak :)

Emollientek: Olea Europaea (Olive) Oil