KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

wialina

2018. október 30.

Ajakápolásra használom napi szinten. Semmilyen labello vagy társai nem érnek fel az olívaolaj eredményével.
Néhanapján a hajamra is használom pakolásként, arra is szuper!

wialina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Néhanapján a hajamra is használom pakolásként, arra is szuper!

szarazaboromgec

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

A hajamra szoktam használni maszkként: 1 tojást, és 2 evőkanál olívaolajat összekeverek, adok hosszá egy kevés kókuszolajat, felrakom a hajamra, és rajta hagyom 30 percig. 1 hónapja használom heti rendszerességgel, nekem látványosan nő tőle a hajam, a töredezéseim is helyrerakta, illetve nagyon fényes, és puha. Imádom!

szarazaboromgec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

123456789k

2018. augusztus 5.

Antioxidans e b6 vitamin es sok mas ved a nap okozta karos dolgoktol, narancsborre is jo hetente melegen maszirozni kell a teruletre belolle. De hajra es arcra is jo es kis babaknak se lessz tole bajuk. Ezt irja rola minden oldal szinte.
De csak az extra szuz a jo.

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

De csak az extra szuz a jo.

Enne

2018. július 10.

Ugyanúgy vagyok vele, mint @eventually. Ezért ezt a hozzászólást én kifejezetten hasznosnak találtam. ;) A hajam egy részére kentem fel hajmosás előtt fél órával, csak én egy másik pakolás kíséretében (biztos, ami biztos alapon). Jól rá is fáztam, mert olyan lett a hajam, mint a söprű. :O De hogyan.... Egyébként lehet, hogy több tényező is közrejátszott ebben, például hogy több, mint 6 hete volt festve utoljára a hajam, és már nagyon kiszáradt, kifakult. De az én göndör és szöszös hajamra még a levegő páratartalma is hatással van, meg kb. még a telihold is. :D Egyébként bőrradírba keverve csodaszer, két napig nem kell testápoló! Persze szintén használatos konyhában is. :) A hajas dologért azért le kell vonnom egy csillagot.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nixa

2018. június 22.

Ombre hajam van, amit a legutóbbi festés eléggé megviselt, a hajam alja, a legszőkébb része olyan volt, mint a cirok seprű. Tegnap kipróbáltam hajoakolásként az olíva olajat mézzel összekeverve, ráraktam a hajam végére kicsit melegítve, húztam rá egy zacskót és egy óra múlva hajat mostam. Az összes hajvégápoló eltörpül mellette, próbáljátok ki!

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

eventually

2018. május 19.

Na jó hát nekem olyan szinten szárítja a hajam, hogy miután lemosom, balzsamozok + hajvégápolózok is annyira kezelhetetlen szénakazal lesz a derékig érő hajamból, hogy nem fogom használni... a töve persze még aznap frissen mosottnak látszik, de másnap tocsog a zsírtól. Nem értem, hogy miért működik így, pedig nem egy alkalomról van szó, már többször is próbálkoztam vele. Nem akartam elhinni, hogy egy olaj szárítja a hajat, amiről itt mindenki ódákat zeng, hogy gyönyörű, selymes haja lett tőle.. :’D
Amikor nem használom csak simán samponozok + balzsamozok (ráadásul szilikonmentes) akkor meg visszatér a régi állagú hajkoronám. Nem értem. Miért pont én vagyok az akinek nem jó?
Egyébként 5*-ot adok mert a bőrradíromba ezt rakok és arra a célra meg szuper.

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Egyébként 5*-ot adok mert a bőrradíromba ezt rakok és arra a célra meg szuper.

gaz1ra

2018. május 15.

Nekem bőrre nem kellemes használni, viszont hajra kiváló. Kb. minden második hajmosás előtt rakok fel meleg olívaolajos pakolást, a fejbőrre is mehet belőle, nem zsírosít, sőt mióta használom kevésbé is zsírosodik a hajam. Néha keverek hozzá pár csepp argán- vagy kevés ricinusolajat. Nagyon szép, tartósan fényes és puha a hajam tőle.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Aprile

2018. április 16.

Sok-sok évvel ezelőtt botlottam bele az olajos arctisztítás koreai módijába, és sokat olvastam akkoriban a témáról. 8-9 éve még nem nagyon lehetett itthon olajos arctisztítókat kapni, és Koreából rendelni sem volt divat, de engem annyira birizgált az olívaolaj arctisztító hatása, hogy gondoltam, ha ez is tökéletesen elvégzi a dolgot, akkor teszek egy próbát a spájz bajnokával. Az eredmény az lett, hogy "óóó, te jó ég!" Imádtam az olívaolajat, mert bár kicsit macerás volt a használata, egyszerűen fantasztikusan dolgozott, és pár csepp is elég volt ahhoz, hogy hihetetlenül tiszta, a legkisebb szennyeződéstől is mentes legyen a bőröm. Emlékszem, akkoriban hihetetlenül nagy változást hozott a bőröm állapotában. Persze, lemosni már nem volt olyan könnyű, de a habzó lemosók megoldották a kérdést hamar. A mai napig szívesen nyúlok az extra szűz olívaolajért, ha épp elfogyóban vannak az olajos lemosóim.:)

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

PumpkinAddams

2017. október 18.

Hajmosáskor gubancos lesz a hajam. Száradás után 3 cseppet oszlatok el az olajból a végeken és könnyen csúszik benne a kefe, nem tép vagy húz. Balzsamot nem használok, mert így az fölösleges. Imádom az illatát.

PumpkinAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Cicc1234

2017. szeptember 15.

Régebben kókuszolajjal kenegettem a hajam, de az majdnem inkább szárított. Nemrég a konyhában flangálva jött az éteri szikra, hogy mi lenne, ha ezt tenném fel mosás előtt hajvégekre pakolásként. Nagyon puha, csodás állagú lett tőle a hajam. Igyekszem heti egyszer ismételni, nyilván nem egy alkalomtól kell teljes megváltást várni. Ha fent van a pakolás, arcra is szoktam, nyugtatja a bőröm, nagyon szeretem.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil