KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

polewitch

2017. április 15.

A fenékig érő hajam imádja! Semmitől nem lesz olyan szép és csillogó, mint egy olajos pakolástól.

polewitch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

zsofi20

2017. április 7.

Nekem a hajammal semmit nem csinált, hiába raktam egyszer pakolásba bele, egyszer meg csak a hajvégekre. Egyáltalán nem vált be. Viszont arcpakolásba szoktam rakni, nagyon puha lesz utána a bőrőm. :)

zsofi20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Aprile

2017. április 6.

Mostanában sokat olvastam a kétlépéses arctisztítás csodáiról, így nemrég eldöntöttem, hogy mindenképp kipróbálom a dolgot. Rendeltem is egy koreai olajos lemosót, és amíg vártam, hogy megérkezzen, gondoltam, teszek egy próbát a spájz bajnokával, ha már mindenki dicséri... és te jó ég! Imádom. Egyszerűen fantasztikusan dolgozik, pár csepp is elég ahhoz, hogy csikorgóan tiszta, a legkisebb szennyeződéstől is mentes legyen a bőr. Az egyetlen hátránya az olívával való arctisztításnak, hogy kicsit körülményes az eltávolítása, de bármilyen habzó lemosó megoldja egy menetben az eltüntetését... ez is lenne ugyebár a kétlépéses rutin második lépcsőfoka. Mit is mondhatnék? Imádom.:) Komolyan mondom, lenyomja az azóta megérkezett koreai olajos lemosómat is. Bár azt könnyebb lemosni, és szinte a víz is lehozza teljesen, én nem bánom, hogy az olívás módi körülményesebb, mert brutál jól tisztít, csikorgóan tiszta, sima és puha lesz így az arcom. Emellett a pórusaim is mintha kisebbek lennének, és kevésbé lenne "fekete pontos", mitesszeres az orrom azóta. Nagyon megszerettem, és valószínűleg amíg nem találok egy jó koreai olajos lemosót, ő lesz szolgálatban. Csodaszer a szépségápolásban, ez egyértelmű.

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Kingácska0807

2017. március 13.

A csudába is az összes hajvégápolóval.. Hány ezer forintot spórolhattam volna, ha nem dőlök be a hangzatosabbnál hangzatosabb reklámoknak,leírásoknak. Mindegy, mától ez a múlté! Csináltam olívás, ricinusos, kókuszolajos pakolást. Sosem volt ilyen szép és puha a hajam. Minden héten kitartóan fogom használni. Egyéb felhasználási módot is be fogok vetni.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

kdviki

2017. február 6.

Sminklemosónak használom, a szemről egyszerűen lehozza a festéket néhány csepp is. Hajpakolásnak is szuper, 1-2 havonta felmelegítek belőle egy tálkányit, majd 30 percig a hajamon hagyom. Utána kétszer megmosom a hajamat hígított samponnal. Gyönyörű, fényes és egészséges tőle a hajam.

kdviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

candus

2017. január 24.

Mostanság próbálkozom a természetes bőrápolással, ez volt az első áldozatom. Szemsmink lemosására használom. Pihe puhává, táplálttá varázsolja a bőröm a szemem körül, mindent gyönyörűen lehoz, bár az olaj dörzsölése közben úgy nézek ki, mint Lexa a The 100-ból :D

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

juditka70

2017. január 15.

Kizárólag téli időszakban szoktam vásárolni a bőröm bizonyos területein a hidratálására,és a lábnál a sarkam ápolásánál.. Egy igazi csodaszer!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

cicc

2016. november 3.

elsőnek hajra kezdtem el használni,vagy argánolajjal keverem,vagy kókuszolajjal,de előfordult hogy mindhárom ment a fejemre :D (kb 3-4 órát)
kb másfél hónapja tértem át a házi haj-arc pakolásokra,szorgosan kenegetem és látszik a hatása :) festett,száraz,göndör hajam van,próbáltam már rá sok kencét,de igazából a házi készítésű pakolások után kezdtem el látni változást..kevésbé száraz,rendezettebbek a göndör fürtjeim.

pár hete viszont elkezdtem használni fürdővízbe is.Alapvetően száraz a bőröm,viszket,sajnos a legtöbb testápolótól is, ezért 2-3 naponta öntök egy kis olívaolajat a vízbe,és utána olyan jó puha a bőröm,nem viszket,és még másnap is érzem :)

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

senskin

2016. október 26.

Szeretem az olíva olajat, és a bogyót is, de inkább salátákba és enni, mint a bőrömre vagy hajamra. Alkalmazása tojással együtt a legjobb hajra!:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

asdf27

2016. október 16.

Még annak idején, amikor Afrikában jártam Spa-ba (Mangwanani), ott sóval, olivával és még más olajok keverékével radírozták meg a bőrünket. A minap eszembe jutott és és egy gyors sós, szódabikarbónás lábfürdő után én is jól megdörgöltem a talapamat. nagyon szép lett. Ezután is használni fogom.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil