KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Enne

2018. július 10.

Ugyanúgy vagyok vele, mint @eventually. Ezért ezt a hozzászólást én kifejezetten hasznosnak találtam. ;) A hajam egy részére kentem fel hajmosás előtt fél órával, csak én egy másik pakolás kíséretében (biztos, ami biztos alapon). Jól rá is fáztam, mert olyan lett a hajam, mint a söprű. :O De hogyan.... Egyébként lehet, hogy több tényező is közrejátszott ebben, például hogy több, mint 6 hete volt festve utoljára a hajam, és már nagyon kiszáradt, kifakult. De az én göndör és szöszös hajamra még a levegő páratartalma is hatással van, meg kb. még a telihold is. :D Egyébként bőrradírba keverve csodaszer, két napig nem kell testápoló! Persze szintén használatos konyhában is. :) A hajas dologért azért le kell vonnom egy csillagot.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nixa

2018. június 22.

Ombre hajam van, amit a legutóbbi festés eléggé megviselt, a hajam alja, a legszőkébb része olyan volt, mint a cirok seprű. Tegnap kipróbáltam hajoakolásként az olíva olajat mézzel összekeverve, ráraktam a hajam végére kicsit melegítve, húztam rá egy zacskót és egy óra múlva hajat mostam. Az összes hajvégápoló eltörpül mellette, próbáljátok ki!

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

eventually

2018. május 19.

Na jó hát nekem olyan szinten szárítja a hajam, hogy miután lemosom, balzsamozok + hajvégápolózok is annyira kezelhetetlen szénakazal lesz a derékig érő hajamból, hogy nem fogom használni... a töve persze még aznap frissen mosottnak látszik, de másnap tocsog a zsírtól. Nem értem, hogy miért működik így, pedig nem egy alkalomról van szó, már többször is próbálkoztam vele. Nem akartam elhinni, hogy egy olaj szárítja a hajat, amiről itt mindenki ódákat zeng, hogy gyönyörű, selymes haja lett tőle.. :’D
Amikor nem használom csak simán samponozok + balzsamozok (ráadásul szilikonmentes) akkor meg visszatér a régi állagú hajkoronám. Nem értem. Miért pont én vagyok az akinek nem jó?
Egyébként 5*-ot adok mert a bőrradíromba ezt rakok és arra a célra meg szuper.

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Egyébként 5*-ot adok mert a bőrradíromba ezt rakok és arra a célra meg szuper.

gaz1ra

2018. május 15.

Nekem bőrre nem kellemes használni, viszont hajra kiváló. Kb. minden második hajmosás előtt rakok fel meleg olívaolajos pakolást, a fejbőrre is mehet belőle, nem zsírosít, sőt mióta használom kevésbé is zsírosodik a hajam. Néha keverek hozzá pár csepp argán- vagy kevés ricinusolajat. Nagyon szép, tartósan fényes és puha a hajam tőle.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Aprile

2018. április 16.

Sok-sok évvel ezelőtt botlottam bele az olajos arctisztítás koreai módijába, és sokat olvastam akkoriban a témáról. 8-9 éve még nem nagyon lehetett itthon olajos arctisztítókat kapni, és Koreából rendelni sem volt divat, de engem annyira birizgált az olívaolaj arctisztító hatása, hogy gondoltam, ha ez is tökéletesen elvégzi a dolgot, akkor teszek egy próbát a spájz bajnokával. Az eredmény az lett, hogy "óóó, te jó ég!" Imádtam az olívaolajat, mert bár kicsit macerás volt a használata, egyszerűen fantasztikusan dolgozott, és pár csepp is elég volt ahhoz, hogy hihetetlenül tiszta, a legkisebb szennyeződéstől is mentes legyen a bőröm. Emlékszem, akkoriban hihetetlenül nagy változást hozott a bőröm állapotában. Persze, lemosni már nem volt olyan könnyű, de a habzó lemosók megoldották a kérdést hamar. A mai napig szívesen nyúlok az extra szűz olívaolajért, ha épp elfogyóban vannak az olajos lemosóim.:)

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

PumpkinAddams

2017. október 18.

Hajmosáskor gubancos lesz a hajam. Száradás után 3 cseppet oszlatok el az olajból a végeken és könnyen csúszik benne a kefe, nem tép vagy húz. Balzsamot nem használok, mert így az fölösleges. Imádom az illatát.

PumpkinAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Cicc1234

2017. szeptember 15.

Régebben kókuszolajjal kenegettem a hajam, de az majdnem inkább szárított. Nemrég a konyhában flangálva jött az éteri szikra, hogy mi lenne, ha ezt tenném fel mosás előtt hajvégekre pakolásként. Nagyon puha, csodás állagú lett tőle a hajam. Igyekszem heti egyszer ismételni, nyilván nem egy alkalomtól kell teljes megváltást várni. Ha fent van a pakolás, arcra is szoktam, nyugtatja a bőröm, nagyon szeretem.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

A hajamra szinte mindig ezt használom (hajmosás előtt pár órával ráteszem), néha pedig csinálok ricinus+olívaolaj+tojás pakolást, attól mindig helyrejön, ha sprőddé válik. :) (Meg persze főzünk is vele. :D )

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

csill87

2017. augusztus 20.

Kókuszolajat használtam eddig a hajamra, de valahol olvastam, hogy tartós használattal a hajszálakat elvéknyíthatja, így gondoltam kipróbálom most ezt. Hajpakolásnak használtam, hajmosás előtt kentem fel, majd egy óra múlva kimostam. Kétszer samponoztam mint mindig és sikerült is kimosni. Nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam. Most egy darabig biztosan ezt fogom használni, nagyon tetszik a hatása és lehet hogy csak a változatosság miatt, de mintha jobban táplálna, mint az évek óta használt kókuszolaj. Filléres csodaszer.

Testápolásra is szeretek természetes olajakat és vajakat használni, mert semmi nem tartja olyan jól karban a bőrt, mint ezek, de a szaga miatt nem visz rá a lélek hogy a bőrömre is rákenjem. Szerintem nálam marad hajápoló.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

edi01

2017. augusztus 4.

Ezt hasznalom koromerositesre es nagyon jo

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ezt hasznalom koromerositesre es nagyon jo

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil