KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Krémmánia Kedvencek a -ben
katagali92

2016. augusztus 18.

A hajamra szoktam használni heti vagy 2 hetente 1x, a hajam puha és fényes lesz tőle. A kimosásához a dm-ekben kapható Balea sampont használom, utána pedig a szokásos samponomat. Ez kis kínlódás a kimosással nekem abszolút megéri! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

nikolett93

2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Mindig utáltam a testápolózással küszködni, de ez ezt tökéletesen helyettesíti. Hetente 1x szoktam kávézaccal összekeverve zuhanyzás közben átradírozni magam. A végeredmény puha, hidratált bör percek alatt :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

nikolett93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

bingus86

2016. május 2.

Ha már mindent felkeltem a hajamra, de semmi nem haszált, akkor mindig hirtelen bevillan, hogy a konyhaszekrényben a megoldás:) Egy órát szoktam a hajamon hagyni, törölközővel betekerve. Soha semmitől nem lesz sem fényesebb, sem erősebb, sem puhább a hajam! Valaki írta, hogy napozáshoz is használja, hogy gyorsabban barnuljon, azt is le fogom tesztelni!!!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 19.

Nagyon szeretem. Tojással keverve hajpakolásként, cukorral keverve testradírként szoktam használni, a hajat nagyon szépen táplálja, fényességet ad neki és puhaságot, ilyenkor egy órát rajta hagyom, jól becsavarom, hogy melegen tartsam, majd beleöblítem a fürdővizembe, így, hogy nem nagy mennyiség érintkezik a bőrömmel és az is gyakorlatilag hígítva, így egyáltalán nem ül ki a bőrre, nem nehezíti el és nem kell órákat arra várni, hogy beszívódjon, viszont ha közvetlen a bőrömre kenem radírozás közben akkor nekem valamiért nehezen szívódik be és rengeteget kell ülni és várni, hogy végre eltűnjön ez a réteg, ezt nem szeretem annyira benne, de ha csak kicsit hagyom rajta aztán lemosom nagyon jól hidratál és teljesen természetes, annak aki figyel az összetevőkre nincs jobb választás. Valamelyik nap néztem Avianarahl Ehető sminklemosók c. videóját és abban volt, hogy ha valaki szeret olajos sminklemosót használni, szeretne valami természetesebbet kipróbálni vagy csak egyszerűen nincs otthon semmi, akkor előveheti szépen az olívaolajat és azzal letörölheti a sminket. Kipróbáltam, nagyon szépen felpuhította a sminket és nagyon könnyen lejött, egyáltalán nem kellett dörzsölni, bár én teljesen hígítatlanul használtam, így hagyott egy olajos réteget az arcomon, de szerintem nagyon jó tipp és megint csak természetes és hallottam már olyat is, hogy DIY 2 fázisú sminklemosót is lehet belőle alkotni egy kis vízzel hígítva, ezt még nem próbáltam ki, de biztos, hogy ki fogom, ha majd egyszer elfogy a micellás vizem.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 19.

annushka88

2016. április 13.

Osszefutott a nyal a szamban, valami perverziom, en ezt igy... Iszogatom. Sajna kulsoleg nem jo rajtam, viszont biztos vagyok benne, hogy koze van a kicsattano egeszsegi allapotomnak ahhoz, hogy zug olivaolaj ivo vagyok

Egyvalami meg, nyaron vizpart mellett kb harmadara roviditi a lebarnulas idejet, ha magamra kenem. Ezer eve egy fankarus bacsi tanácsolta a tengerparton, hogy ezt errefele minden helyi igy csinalja

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Kingucii

2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
zsofbar77

Korcsoport: < 18
2016. január 30.

Szeretem. Olcsóbb, mint bármelyik éjszakai krém, és most, hogy jött ez az új arcolaj trend, nem értettem ezt a nagy felkapottságott, főleg, hogy itt van ez a szuper kis olaj. Remekül hidratál, leginkább akkor fejti ki a hatását, ha vizes bőrre viszem fel. Szuper!
Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot
Minden hajmosás előtt felviszem egy órára a hajamra, így a mosás nem szárítja a hajvégeim. Ajánlom ezt a módszert azoknak, aki nagyon szárító hatású sampont használnak, és semmiféle balzsam, vagy ápoló nem segít. Egyébként ha valakinek nem segít a hajápolás előtti olajozás, az szerintem azért van, mert ugye az olaj nem hidratál, csak a bőrben, hajban tartja a vizet. Ezért akinek semmi nedvesség nincs ahajában, azon nem fog segíteni. De enyhén benedvesítitek a hajatokat, és úgy viszitek fel rá az olajat, mindjárt lesz hatása!

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 30.

Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot

Nikike05

2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

ayse

2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

Zsokaa

2016. január 22.

Smink letörlésére használom, vagy ha nagyon száraz a bőröm. Néha hajpakolásba is teszek belőle. A hatása remek. :)

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil