Olívaolaj (Egyéb)

Olívaolaj

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 35-44

Alapkellék. Többnyire úgy használom, hogy aloe géllel és egy kis mézzel elkeverem, és ezt mint egy szérumot használom krém alá. Főleg dermarollerezés után jó. Ha jól összerázzuk, elkeveredik az aloével. Használom bőrradírhoz is, barnacukkorral, nyírfacukorral vagy sóval, esetleg kávézaccal. Emellett beleteszem a testápolóba is, ez elmaradhatatlan és szuperjó.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Elfogyott a balzsamom. Mivel nemreg festettem a hajam,nagyon kellett volna neki valami, es gondoltam ideje kiprobalni a natur vonalat :) Csak a lofarok reszre kentem, kontyba csavartam, es ugy aludtam. Iyen csodasan ppuha hajam meg nem volt!! plane nem ilyen tartosan! Meg amikor reggel mosok is hajat + balzsam, igy nap kozepere mar szall es szaraz. Soha nem fogok mast hasznalni. Szerintem egy kis flakonba fogok keverni olivaolajos - rozsaolajos lotyit.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Haj- és bőrápolásra használom, általában szőlőmagolajjal vegyítve. Nálam remekül működik.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Rengeteg mindenre jó! Legfőképp a hajamra és a körmömre szoktam használni.
    Hajamra pakolásként: méz, citromlé, kókuszolaj, tojással együtt mikor mihez van kedvem :)

Ezek nem mind szépségápoláshoz kapcsolódnak, de hátha hasznos lesz valaki számára :)
    Bőrholmi ápolása - Szikkadt bőrzsákba, cipőbe tiszta ronggyal dörzsölj olívaolajat: frissé, puhává teszi.
    Kézápoló - Érdes kezed 10 percig áztasd meleg olívaolajban, majd töröld le.
    Szemfestéklemosó - Vattakorongra cseppents olívaolajat, nyomkodd szemkörnyékre, majd papírzsepivel töröld le.
    Pohárnyom eltüntetése - A poharak hagyta karikákat eltüntetheted, ha ujjbeggyel bedörzsölöd só és olívaolaj feles keverékével. Két óra múlva ronggyal töröld le.

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Hajra is tökéletes, általában kókuszolajjal kombinálom. Sminklemosóként is kiváló, a lakkozás miatt kiszáradt körmeimet is csodásan helyrerakja. De amiért igazán beleszerettem, az az, hogy olyan testradírt készítettem aminél szerintem senki nem talál jobbat a boltokban. Olívaolaj+cukor+citromlé+pár csepp mandulaaroma. Olyan mintha marcipánnal radíroznék de mégsem sok még nyáron sem, mert a citrom miatt frissít és fertőtlenít. A cukor radíroz, az olaj hidratál. Az elfogyott Alverdés testvaj dobozát töltöttem csurig ezzel a keverékkel és amikor hazajöttem a futásból, letusoltam, aztán ezt használtam....először..húúúú:D mint akit kicseréltek. Utána egy kevéske testápoló és a bőröm pihe-puha.Ja és persze nem hiányozhat a kajákból sem :D.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Mostanában van itthon mindig. Főleg főzéshez használom, de ha van időm és kedvem, akkor a hajamra és házi szerek alapjaként. Például cukorral elkeverve remek bőrradír.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Én eddig nem igazán szerettem, de az is lehet, hogy amit anyósom vett az nem a legjobb volt (fura illata és íze volt.). Most vettem én is egy üveggel. Hajra tettem pakolásként fennhagytam 3-4 órát, és hihetetlen puha lett tőle a hajam, igaz az első alkalommal kicsit többet tettem rá mint kellett volna, és nehezebb volt kimosni, és kicsit zsírosnak nézett ki a hajam. Második alkalommal, azonban vigyáztam, és kevesebbet használtam, és két mosás után nagyon jól kijött. Szuper hajpakolásnak!!! Testápolónak is nagyon jó. Sminklemosósnak még nem próbáltam, de ami késik nem múlik....

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Mindig van belőle itthon, és ha elmegyek valahova napokra kis üvegcsében mindig viszek magammal sminkelmosónak. Majdnem mindent leszed, eddig egyedül a Lovely almazöld tusával nem bírt elbánni halványan ott maradt a zöld, de mivel mindig zuhanyzás előtt mosom le a sminket a tisztálkodás végére az is eltűnt. Amellett, hogy leszedi a sminket remekül hidratálja a száraz bőrömet + Ez a legjobb olaj a hajamra. Göndör, vastagszálú, száraz hajam van, ettől szép fényes, puha és rugalmas lesz. Mivel nehéz kimosni 1-2 hetente használom csak, de utána sokkal szebb loknis a hajam és tovább marad szép.
    Ja és a gyanta maradványt is olívaolajjal szedem le, arra is tökéletes.

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Hajpakolásnak használtam, hetente egyszer 2-3 órára hagytam fent és nagyon jót tett a hajamnak. Mintha újjászületett volna. Mióta elfogyott nem vettem újra, azt hiszem most itt az ideje. :P

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil eo EWG Kockázat: 1

Olívaolaj. Kiváló természetes emollient és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. További infó itt.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!