Olívaolaj (Egyéb)

Olívaolaj

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Zsíros hajra hagytam fenn egy éjszakát, aztán másnap kicsit kimostam, akkor már vállalhatóbb volt a frizurám, majd harmadnap teljesen kimostam. Egyáltalán nem Zsírosodott tőle a hajam, teljesen rendben volt az egész!Az illatát imádom, mert kissé kesernyés. Arcra még nem használtam, de lehet érdemes lenne, mert úgy vettem észre, hogy egyensúlyba hozta a fejbőrömet:)
    Mindig tartok itthon, általában salátákra és tésztákra szoktam önteni!

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Hajpakolásnak használom, és azóta amióta használom kevésbé töredezik a hajam, pedig gyakran vasalom. Ráadásul puhább is tőle a hajam. Nem szoktam semmivel összekeverni, csak egy picit fellangyosítom, rákenem a hajamra, zuhanysapkát (ha nincs, akkor zacskót:D) és sapkát húzok a fejemre és kb 2 órán keresztül rajta hagyom, aztán kimosom a hajamból.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Sminklemosásra használtam régen de sajnos nagyon érzékeny az olívaolajra a szemem :(

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

A leghatékonyabb és legolcsóbb szemfestéklemosó.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Hajápoló, testápoló, arcápoló, bőrradír kávézaccal. A testápolót és a bőrradírt évek óta ezzel helyettesítem. Ez egy csodakence! :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Legtöbbször arcradír alapanyagaként használom: tengeri sóval, búzadarával vagy barna cukorral keverem el, majd a keverékkel átradírozom az arcbőröm. Eredmény: puha bababőr. :)

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Sziasztok! :D Ezeket a klassz pakolásokat küldjétek be a Lukrécia kencéi oldalra, ott azért sokkal rendezettebben lehetne közkinccsé tenni, vagy lehetne a krémmániának is receptgyűjtő funkciója...

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

1 kis tálba megmelegítem aztán belemasszírozom a hajamba,bedunsztolom és úgy hagyom éjszakára.Másnap reggel sima samponnal lemosom(még balzsam sem kell hozzá) és az agyonfestett-vasalt hajam csodálatosan puha,dús és fényes :) Néha nem sikerül jól kimosni az olajat de még ekkor is szép a hajam csak 1 picit elnehezíti.Veri az összes márkás balzsamot!
    Sminklemosónak is remekül szuperál! :)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Hajra hasznàlom heti 2x2 òràt, arcra félek, pedig nagyonis elbìrnà az extra hidratàlàst télvìz idején. Fürdeni lehet egyszer tejjel kipròbàlom, ahogy a gyantamaradék eltàvolìtàsàt és a radìrozàst is. A copfra bevàlt. Kòkusz és argànolajjal spékelve, tökéletes, imàdom, ezerszer jobb mint az az àtkozott ricinus. Azt màr nem kenném a fejemre.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 45-54

A fürdő vizembe csepegtetek egy kicsit és azóta nem vakaródzok esténként.

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil eo EWG Kockázat: 1

Olívaolaj. Kiváló természetes emollient és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. További infó itt.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!