KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

cicc

2016. november 3.

elsőnek hajra kezdtem el használni,vagy argánolajjal keverem,vagy kókuszolajjal,de előfordult hogy mindhárom ment a fejemre :D (kb 3-4 órát)
kb másfél hónapja tértem át a házi haj-arc pakolásokra,szorgosan kenegetem és látszik a hatása :) festett,száraz,göndör hajam van,próbáltam már rá sok kencét,de igazából a házi készítésű pakolások után kezdtem el látni változást..kevésbé száraz,rendezettebbek a göndör fürtjeim.

pár hete viszont elkezdtem használni fürdővízbe is.Alapvetően száraz a bőröm,viszket,sajnos a legtöbb testápolótól is, ezért 2-3 naponta öntök egy kis olívaolajat a vízbe,és utána olyan jó puha a bőröm,nem viszket,és még másnap is érzem :)

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

senskin

2016. október 26.

Szeretem az olíva olajat, és a bogyót is, de inkább salátákba és enni, mint a bőrömre vagy hajamra. Alkalmazása tojással együtt a legjobb hajra!:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

asdf27

2016. október 16.

Még annak idején, amikor Afrikában jártam Spa-ba (Mangwanani), ott sóval, olivával és még más olajok keverékével radírozták meg a bőrünket. A minap eszembe jutott és és egy gyors sós, szódabikarbónás lábfürdő után én is jól megdörgöltem a talapamat. nagyon szép lett. Ezután is használni fogom.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

szandiinagy

2016. október 8.

Nálam ez a multifunkcionális csodaszer, ami minden problémámra megoldás: a körmeim minden polírozás alkalmával ezzel kenegetem, a szempillám és a szemöldököm is majdnem minden nap kapnak egy kis olivaolajos kényeztetést, a hajam is rendszeresen találkozik vele meleg olajos pakolás formájában, illetve hajvégápolóként is, amiből az arcomra is szokott maradni.
A végeredmény? Erős, dús és hosszú pillák, dús szemöldök, erős és kevésbé száraz fürtök, ragyogó arcbőr, és erős, hosszú körmök.
Kell ennél többet mondanom?
Imádom.

szandiinagy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Kell ennél többet mondanom?
Imádom.

katagali92

2016. augusztus 18.

A hajamra szoktam használni heti vagy 2 hetente 1x, a hajam puha és fényes lesz tőle. A kimosásához a dm-ekben kapható Balea sampont használom, utána pedig a szokásos samponomat. Ez kis kínlódás a kimosással nekem abszolút megéri! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

nikolett93

2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Mindig utáltam a testápolózással küszködni, de ez ezt tökéletesen helyettesíti. Hetente 1x szoktam kávézaccal összekeverve zuhanyzás közben átradírozni magam. A végeredmény puha, hidratált bör percek alatt :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

nikolett93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

bingus86

2016. május 2.

Ha már mindent felkeltem a hajamra, de semmi nem haszált, akkor mindig hirtelen bevillan, hogy a konyhaszekrényben a megoldás:) Egy órát szoktam a hajamon hagyni, törölközővel betekerve. Soha semmitől nem lesz sem fényesebb, sem erősebb, sem puhább a hajam! Valaki írta, hogy napozáshoz is használja, hogy gyorsabban barnuljon, azt is le fogom tesztelni!!!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 19.

Nagyon szeretem. Tojással keverve hajpakolásként, cukorral keverve testradírként szoktam használni, a hajat nagyon szépen táplálja, fényességet ad neki és puhaságot, ilyenkor egy órát rajta hagyom, jól becsavarom, hogy melegen tartsam, majd beleöblítem a fürdővizembe, így, hogy nem nagy mennyiség érintkezik a bőrömmel és az is gyakorlatilag hígítva, így egyáltalán nem ül ki a bőrre, nem nehezíti el és nem kell órákat arra várni, hogy beszívódjon, viszont ha közvetlen a bőrömre kenem radírozás közben akkor nekem valamiért nehezen szívódik be és rengeteget kell ülni és várni, hogy végre eltűnjön ez a réteg, ezt nem szeretem annyira benne, de ha csak kicsit hagyom rajta aztán lemosom nagyon jól hidratál és teljesen természetes, annak aki figyel az összetevőkre nincs jobb választás. Valamelyik nap néztem Avianarahl Ehető sminklemosók c. videóját és abban volt, hogy ha valaki szeret olajos sminklemosót használni, szeretne valami természetesebbet kipróbálni vagy csak egyszerűen nincs otthon semmi, akkor előveheti szépen az olívaolajat és azzal letörölheti a sminket. Kipróbáltam, nagyon szépen felpuhította a sminket és nagyon könnyen lejött, egyáltalán nem kellett dörzsölni, bár én teljesen hígítatlanul használtam, így hagyott egy olajos réteget az arcomon, de szerintem nagyon jó tipp és megint csak természetes és hallottam már olyat is, hogy DIY 2 fázisú sminklemosót is lehet belőle alkotni egy kis vízzel hígítva, ezt még nem próbáltam ki, de biztos, hogy ki fogom, ha majd egyszer elfogy a micellás vizem.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 19.

annushka88

2016. április 13.

Osszefutott a nyal a szamban, valami perverziom, en ezt igy... Iszogatom. Sajna kulsoleg nem jo rajtam, viszont biztos vagyok benne, hogy koze van a kicsattano egeszsegi allapotomnak ahhoz, hogy zug olivaolaj ivo vagyok

Egyvalami meg, nyaron vizpart mellett kb harmadara roviditi a lebarnulas idejet, ha magamra kenem. Ezer eve egy fankarus bacsi tanácsolta a tengerparton, hogy ezt errefele minden helyi igy csinalja

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Kingucii

2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil