KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PumpkinAddams

2017. október 18.

Hajmosáskor gubancos lesz a hajam. Száradás után 3 cseppet oszlatok el az olajból a végeken és könnyen csúszik benne a kefe, nem tép vagy húz. Balzsamot nem használok, mert így az fölösleges. Imádom az illatát.

PumpkinAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Cicc1234

2017. szeptember 15.

Régebben kókuszolajjal kenegettem a hajam, de az majdnem inkább szárított. Nemrég a konyhában flangálva jött az éteri szikra, hogy mi lenne, ha ezt tenném fel mosás előtt hajvégekre pakolásként. Nagyon puha, csodás állagú lett tőle a hajam. Igyekszem heti egyszer ismételni, nyilván nem egy alkalomtól kell teljes megváltást várni. Ha fent van a pakolás, arcra is szoktam, nyugtatja a bőröm, nagyon szeretem.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

A hajamra szinte mindig ezt használom (hajmosás előtt pár órával ráteszem), néha pedig csinálok ricinus+olívaolaj+tojás pakolást, attól mindig helyrejön, ha sprőddé válik. :) (Meg persze főzünk is vele. :D )

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

csill87

2017. augusztus 20.

Kókuszolajat használtam eddig a hajamra, de valahol olvastam, hogy tartós használattal a hajszálakat elvéknyíthatja, így gondoltam kipróbálom most ezt. Hajpakolásnak használtam, hajmosás előtt kentem fel, majd egy óra múlva kimostam. Kétszer samponoztam mint mindig és sikerült is kimosni. Nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam. Most egy darabig biztosan ezt fogom használni, nagyon tetszik a hatása és lehet hogy csak a változatosság miatt, de mintha jobban táplálna, mint az évek óta használt kókuszolaj. Filléres csodaszer.

Testápolásra is szeretek természetes olajakat és vajakat használni, mert semmi nem tartja olyan jól karban a bőrt, mint ezek, de a szaga miatt nem visz rá a lélek hogy a bőrömre is rákenjem. Szerintem nálam marad hajápoló.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

edi01

2017. augusztus 4.

Ezt hasznalom koromerositesre es nagyon jo

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ezt hasznalom koromerositesre es nagyon jo

Anett920921

2017. augusztus 1.

Kb. két hete használom heti kétszer, és már érezhető a hatása. A hajam puhább, fényesebb. Én hajmosás előtt 1-2 órával felkenem a hajamra, majd utána kétszer samponozok, így tökéletesen kijön belőle.

Anett920921
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

polewitch

2017. április 15.

A fenékig érő hajam imádja! Semmitől nem lesz olyan szép és csillogó, mint egy olajos pakolástól.

polewitch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

zsofi20

2017. április 7.

Nekem a hajammal semmit nem csinált, hiába raktam egyszer pakolásba bele, egyszer meg csak a hajvégekre. Egyáltalán nem vált be. Viszont arcpakolásba szoktam rakni, nagyon puha lesz utána a bőrőm. :)

zsofi20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Aprile

2017. április 6.

Mostanában sokat olvastam a kétlépéses arctisztítás csodáiról, így nemrég eldöntöttem, hogy mindenképp kipróbálom a dolgot. Rendeltem is egy koreai olajos lemosót, és amíg vártam, hogy megérkezzen, gondoltam, teszek egy próbát a spájz bajnokával, ha már mindenki dicséri... és te jó ég! Imádom. Egyszerűen fantasztikusan dolgozik, pár csepp is elég ahhoz, hogy csikorgóan tiszta, a legkisebb szennyeződéstől is mentes legyen a bőr. Az egyetlen hátránya az olívával való arctisztításnak, hogy kicsit körülményes az eltávolítása, de bármilyen habzó lemosó megoldja egy menetben az eltüntetését... ez is lenne ugyebár a kétlépéses rutin második lépcsőfoka. Mit is mondhatnék? Imádom.:) Komolyan mondom, lenyomja az azóta megérkezett koreai olajos lemosómat is. Bár azt könnyebb lemosni, és szinte a víz is lehozza teljesen, én nem bánom, hogy az olívás módi körülményesebb, mert brutál jól tisztít, csikorgóan tiszta, sima és puha lesz így az arcom. Emellett a pórusaim is mintha kisebbek lennének, és kevésbé lenne "fekete pontos", mitesszeres az orrom azóta. Nagyon megszerettem, és valószínűleg amíg nem találok egy jó koreai olajos lemosót, ő lesz szolgálatban. Csodaszer a szépségápolásban, ez egyértelmű.

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Kingácska0807

2017. március 13.

A csudába is az összes hajvégápolóval.. Hány ezer forintot spórolhattam volna, ha nem dőlök be a hangzatosabbnál hangzatosabb reklámoknak,leírásoknak. Mindegy, mától ez a múlté! Csináltam olívás, ricinusos, kókuszolajos pakolást. Sosem volt ilyen szép és puha a hajam. Minden héten kitartóan fogom használni. Egyéb felhasználási módot is be fogok vetni.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil