KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

zsofbar77

Korcsoport: < 18
2016. január 30.

Szeretem. Olcsóbb, mint bármelyik éjszakai krém, és most, hogy jött ez az új arcolaj trend, nem értettem ezt a nagy felkapottságott, főleg, hogy itt van ez a szuper kis olaj. Remekül hidratál, leginkább akkor fejti ki a hatását, ha vizes bőrre viszem fel. Szuper!
Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot
Minden hajmosás előtt felviszem egy órára a hajamra, így a mosás nem szárítja a hajvégeim. Ajánlom ezt a módszert azoknak, aki nagyon szárító hatású sampont használnak, és semmiféle balzsam, vagy ápoló nem segít. Egyébként ha valakinek nem segít a hajápolás előtti olajozás, az szerintem azért van, mert ugye az olaj nem hidratál, csak a bőrben, hajban tartja a vizet. Ezért akinek semmi nedvesség nincs ahajában, azon nem fog segíteni. De enyhén benedvesítitek a hajatokat, és úgy viszitek fel rá az olajat, mindjárt lesz hatása!

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 30.

Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot

Nikike05

2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

ayse

2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

Zsokaa

2016. január 22.

Smink letörlésére használom, vagy ha nagyon száraz a bőröm. Néha hajpakolásba is teszek belőle. A hatása remek. :)

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

aalexaa

2016. január 21.

Hajra kétszer is próbáltam még régebben, de képtelen voltam rendesen kimosni, ezer samponozás és öblítés után is csupa zsír volt a hajam, pedig ez amúgy nem jellemző. Testre viszont nagyon bevált, cukorral keverve testradírnak használom, mesésen puha lesz utána a bőröm. Már csak ezért is lenne mindig itthon, de a konyhában is ezerféleképp használható, nagyon szeretjük!

Update: Végülis hajra is használom, épp csak egy icipicit keverek a hajpakolásomhoz, így nem lesz zsíros, kimosni sem nehéz, de nagyon jó puha lesz. A legjobban viszont körömágybőrápolónak szeretem használni. Iszonyú száraz a körömágyam, rengetegféle olajat próbáltam már rá, de egyik sem tett csodát. Végül meguntam, hogy vagyonokat költök ilyesmire. Több helyen olvastam, hogy az olívaolaj jó erre is, de elképzelni sem tudtam, hogyan kellene felkenni. Mikor kiürült a legutolsó üveg körömolajam, akkor jött a zseniális ötlet: annak az üvegébe töltöttem olívaolajat, így a kis ecsetkéjével egyszerű felvinni, nem ken össze mindent. Csodát ez sem tesz, annyira extrémen száraz ott a bőröm, hogy naponta többször kéne kenegetni a csodához, de ezt sajnos sem időm, sem energiám nem engedi. Viszont annyit simán tud, mint a drága bolti olajak, és ha kiszámolom, mennyire jön ki így egy üvegcse, sokkal kedvezőbb az ára.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Maja92

2015. december 12.

Mostanában nagyon rossz állapotban van a hajam, száraz és fénytelen lett gondolom a tél miatt, hiába használok balzsamot és hajvégápolót.Tegnap kipróbáltam tojással és mézzel csináltam belőle pakolást, kb egy órát volt a hajamon zuhanysapkával. Nagyon szépen rendbe tette! Puha lett és sokkal egészségesebb.Mostantól rendszeresen ezt fogom használni. :)

Maja92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

hlillus

2015. november 23.

Nagyon-nagyon sok dologra lehet használni, imádom. Testradír, arcradír, lábradír, testápoló, arcpakolás, hajpakolás... csodálatosan helytáll mindezekben a szerepekben! :) Legszebben a szőkített, festett hajamat kezeli. Eléggé meggyötört, töredezett, drasztikusan vágatni viszont nem szeretném... Erre szoktam az olívaolajat önmagában is tenni, néha tojással/mézzel keverem, órákig hatni hagyom. A hatás önmagáért beszél. ;)
A hideg idő megviseli néha az arcbőrömet, ilyenkor letisztítom, enyhén nedvesen hagyom, egy kevés olívával átmasszírozom és pikk-pakk helyre is áll a hidratáltság.
Szoktam fürdővízbe, pedikűr előtt lábáztató vízbe is tenni, a bőröm mindig "megköszöni" ezt az extra gondoskodást.
Némelyik kicsit erős és ragaszkodó illatú, ez attól is függ, hogy milyen márkát veszek (büdösnek azért nem mondanám), ha ezt feltétlenül ki szeretném küszöbölni, akkor kókuszolajat használok helyette.

hlillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

anett0426

2015. augusztus 25.

Huhh, hat az en hajam fel ev alatt a leheto osszes szinu festeket megkapta... A derekamig ert es annyira szetcs*esztem, hogy vallig le kellett vagni... Termeszetesen a maradek hajam is olyan volt mint a sepru, annyira szaraz volt es konnyen toredezett.. Muszaj voltam valami intenziv regeneralo kurat elkezdeni.. Vettem hat az olivaolajat. Masfel honapja keverem hozza a hajpakolasomhoz, estere fenthagyom (folpakk+torolkozo!), majd csak reggel mosom le. Na hat a hajamat mintha kicsereltek volna.. Puha es selymes lett, mostmar nem is toredezik annyira. Igaz, en minden masodik nap hajatmosok es minden alkalommal hasznalom is az olivaolajos pakolast.. Kellett hozza ido (aki mondjuk csak heti egyszer hasznalja annak lehet, hogy tobb honap mire rendbe tesz egy olyan szaraz hajat, mint amilyen az enyem volt), de a turelem a kulcsa mindennek.

Osszefoglalva nekem csodat tett a hajammal, amiert nagyon halas vagyok!! :)

anett0426
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Osszefoglalva nekem csodat tett a hajammal, amiert nagyon halas vagyok!! :)

Bridddzs

2015. augusztus 2.

Nekem nem igazán vált be hajpakolásként. Egy éjszakára hagytam rajta a hajamon, amit folpakkal tekertem be. Reggelre ragacsos érzet... fúj undorító. Kb. 3szor próbáltam kimosni a hajamból, de nem tudtam rendesen és utána nagyon nagyon elnehezítette a hajam.Nekem egyáltalán nem vált be. Ellentétben a kókuszolajjal... amennyire nem kedvelem az oliva olajat, éppen annyira imádom a kókusz olajat. Az utóbbi hajra ( és bőrre) kenve csodát tesz!!!

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

nora.hajdu91

2015. augusztus 2.

Én úgy voltam vele, hogy áááá, nagy körülötte a felhajtás,de nem ér semmit.
A hajam szőkítve volt, ami szanaszét törte (pedig fodrász csinálta...) most házi gyártású fekete, szóval igen, kínzom. :D
Aztán valamilyen indíttatásból egy este rákentem a hajamra, kb tíz órát volt rajta. Miután megmostam, pikk-pakk megszáradt, sokkal kevésbé zsírosodik, és fénylik mint a bolond. EGY használattal! Engem meggyőzött...
Szilikonmentes sampon és balzsam mellé ajánlom,különben semmit nem ér,mert nem tud beszívódni. :)

nora.hajdu91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Én úgy voltam vele, hogy áááá, nagy körülötte a felhajtás,de nem ér semmit.

Emollientek: Olea Europaea (Olive) Oil