KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Ancsibaba1993

2015. július 23.

Az az igazság,hogy mióta elkezdtem az egész testemre szépségápolási célból nagyrészt csak természetes olajakat,és természet adta kincseket használni,nehezen szeretek hozzányúlni mesterséges szépítőszerekhez...Sajnos gyakran okoznak irritációt,rövidtávú megldással szolgálnak és még a benne lévő vizet is ki kell fizetni...Rengeteg kozmetikumot kipróbáltam már de egy sem volt olyan hatásos mint a természetes anyagok... Az egyik nagy kedvencem az olívaolaj,amit egyaránt használok bőr- és hajápoláshoz is,mind más olajakkal keverve,mind önmagában is.

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

tavirag

2015. július 23.

hajra, körömre, bőrre, barna cukorral testradírként, és még sorolhatnám, nagyon szeretem, nem sok házi készítésű szépítőszert használok, de ha mégis akkor olívaolaj biztos van benne

tavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

k.smile.in.your.sleep

2015. július 22.

napozáshoz használom, miután felszívódott a naptej (kb 15 percig várok) bekenem magam az olajjal. néhány órás napozással szuper barna színem lett, ha nem én vagyok el sem hiszem, mert nagyon nehezen fogja meg a nap a bőröm. egy próbát megért, és ezentúl csak ezt fogom használni, persze csak itthoni napozáshoz. :)

k.smile.in.your.sleep
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 22.

zsofbar77

Korcsoport: < 18
2015. július 17.

Szeretem. Olcsóbb, mint bármelyik éjszakai krém, és most, hogy jött ez az új arcolaj trend, nem értettem ezt a nagy felkapottságott, főleg, hogy itt van ez a szuper kis olaj. Remekül hidratál, leginkább akkor fejti ki a hatását, ha vizes bőrre viszem fel. Szuper!

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 17.

helgus96

2015. július 11.

Tengeri sóval összekeverve tökéletes bőrradír!

helgus96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 11.

Tengeri sóval összekeverve tökéletes bőrradír!

KezdoManias

2015. június 8.

Egy kozmetikus javasolta néhány éve szemfesték lemosására, azóta szinte mindig ezt használom. Vattakorongra öntök néhány cseppet, szinte mindent le lehet vele törölni. Azért utána persze jót tesz egy kis vizes, micellás oldatos lemosás is. Bár vannak ennél is hatékonyabb és kevésbé ragacsos lemosók, természetesebbet valószínűleg nem találni. Emellett úgy hiszem, még a pillákat is ápolja. Érdemes kipróbálni!

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Csermely

2015. május 18.

Bőrömre használom nyáron és persze a ricinus olajos hajpakolásomhoz.
Alap kellék a szépülni vágyóknak :)

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Bőrömre használom nyáron és persze a ricinus olajos hajpakolásomhoz.
Alap kellék a szépülni vágyóknak :)

nsaranna

Korcsoport: < 18
2015. május 16.

Sminkleszedőként használom, bámulatos kis csodaszer: puhítja és táplálja a szemöldökömet, és a szemem alatt is szépen hidratál. Imádom, a kókuszolaj mellett ezt is szívesen használom hajra/ egész arcra. :)

nsaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 16.

Sz. Csilla

2015. április 16.

Minden este az arckrém előtt bekenem ezzel az olajjal az arcom. A hajvégeimre is ezt használom, sőt néha az egész hajas fejbőrre is pakolásként. Kézkrém helyett is ez van nálam a munkahelyemen is kis nyomós tégelyben.
Smink lemosáshoz tökéletes, gyanta utáni ragacs letörléséhez is. Sőt a pattanásra kinyomás után, mielőtt alkohollal fertőtlenítem, előtte a sebbe kenem. Így védi a sejteket az alkohol roncsolásától! Ezt nagyobb sebeknél is így ajánlatos, ha valóban tiszta szűz az olaj! Régen így használták a sebekre.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
d.nikcsi

2015. április 15.

Természetesen a főzésnél való alkalmazására is ötöst adnék, de nem ez a fő pozitívuma :)
Hajpakolásként használtam más olajakkal, 2 órán át hagytam rajta. Lemosásnál direkt nem használtam balzsamot, de a hajam gyönyörű selymes, könnyen kifésülhető volt, már az 1. alkalom után.

d.nikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Emollientek: Olea Europaea (Olive) Oil