KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

kdviki

2017. február 6.

Sminklemosónak használom, a szemről egyszerűen lehozza a festéket néhány csepp is. Hajpakolásnak is szuper, 1-2 havonta felmelegítek belőle egy tálkányit, majd 30 percig a hajamon hagyom. Utána kétszer megmosom a hajamat hígított samponnal. Gyönyörű, fényes és egészséges tőle a hajam.

kdviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

candus

2017. január 24.

Mostanság próbálkozom a természetes bőrápolással, ez volt az első áldozatom. Szemsmink lemosására használom. Pihe puhává, táplálttá varázsolja a bőröm a szemem körül, mindent gyönyörűen lehoz, bár az olaj dörzsölése közben úgy nézek ki, mint Lexa a The 100-ból :D

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

juditka70

2017. január 15.

Kizárólag téli időszakban szoktam vásárolni a bőröm bizonyos területein a hidratálására,és a lábnál a sarkam ápolásánál.. Egy igazi csodaszer!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

cicc

2016. november 3.

elsőnek hajra kezdtem el használni,vagy argánolajjal keverem,vagy kókuszolajjal,de előfordult hogy mindhárom ment a fejemre :D (kb 3-4 órát)
kb másfél hónapja tértem át a házi haj-arc pakolásokra,szorgosan kenegetem és látszik a hatása :) festett,száraz,göndör hajam van,próbáltam már rá sok kencét,de igazából a házi készítésű pakolások után kezdtem el látni változást..kevésbé száraz,rendezettebbek a göndör fürtjeim.

pár hete viszont elkezdtem használni fürdővízbe is.Alapvetően száraz a bőröm,viszket,sajnos a legtöbb testápolótól is, ezért 2-3 naponta öntök egy kis olívaolajat a vízbe,és utána olyan jó puha a bőröm,nem viszket,és még másnap is érzem :)

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

ezeken kívül persze szoktam salátákhoz is :D

senskin

2016. október 26.

Szeretem az olíva olajat, és a bogyót is, de inkább salátákba és enni, mint a bőrömre vagy hajamra. Alkalmazása tojással együtt a legjobb hajra!:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

asdf27

2016. október 16.

Még annak idején, amikor Afrikában jártam Spa-ba (Mangwanani), ott sóval, olivával és még más olajok keverékével radírozták meg a bőrünket. A minap eszembe jutott és és egy gyors sós, szódabikarbónás lábfürdő után én is jól megdörgöltem a talapamat. nagyon szép lett. Ezután is használni fogom.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

szandiinagy

2016. október 8.

Nálam ez a multifunkcionális csodaszer, ami minden problémámra megoldás: a körmeim minden polírozás alkalmával ezzel kenegetem, a szempillám és a szemöldököm is majdnem minden nap kapnak egy kis olivaolajos kényeztetést, a hajam is rendszeresen találkozik vele meleg olajos pakolás formájában, illetve hajvégápolóként is, amiből az arcomra is szokott maradni.
A végeredmény? Erős, dús és hosszú pillák, dús szemöldök, erős és kevésbé száraz fürtök, ragyogó arcbőr, és erős, hosszú körmök.
Kell ennél többet mondanom?
Imádom.

szandiinagy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Kell ennél többet mondanom?
Imádom.

katagali92

2016. augusztus 18.

A hajamra szoktam használni heti vagy 2 hetente 1x, a hajam puha és fényes lesz tőle. A kimosásához a dm-ekben kapható Balea sampont használom, utána pedig a szokásos samponomat. Ez kis kínlódás a kimosással nekem abszolút megéri! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

nikolett93

2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Mindig utáltam a testápolózással küszködni, de ez ezt tökéletesen helyettesíti. Hetente 1x szoktam kávézaccal összekeverve zuhanyzás közben átradírozni magam. A végeredmény puha, hidratált bör percek alatt :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

nikolett93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Eddig nem használtam olivaolajat, de ez egy csoda :)
Arcra is így használom, de nem hozott elö pattanást.

Hajra is használtam, de a nehézkes kimosás miatt annyira nem jött be.

Ettöl függetlenül hidratálóként 5*

bingus86

2016. május 2.

Ha már mindent felkeltem a hajamra, de semmi nem haszált, akkor mindig hirtelen bevillan, hogy a konyhaszekrényben a megoldás:) Egy órát szoktam a hajamon hagyni, törölközővel betekerve. Soha semmitől nem lesz sem fényesebb, sem erősebb, sem puhább a hajam! Valaki írta, hogy napozáshoz is használja, hogy gyorsabban barnuljon, azt is le fogom tesztelni!!!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil