KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

tia094

2015. február 11.

Minek után túl vagyok egy 1 hónapos kúrán bátran kijelenthetem, hogy HATÁSOS. BEVÁLT. IMÁDOM. tényleg. elején nem igazán vettem észre nagy különbséget a hajamon, de ennek ellenére (ami nem jellező rám) nem álltam le a használatával. Minden hajmosás elött alkalmazo a kúrát, néha egy kis kókuszolajjal, mézzel, ricinus olajjal spékelve. a hajtövekbe belemaszírozom, a hajhosszára felkenem, majd előre hajolva 4 percig állok, hogy a fejembe szálljon a vér ezt követően felkötöm a hajam, befóliázom, majd húzok egy meleg sapkát s 1 óráig a fejemen hagyom( tovább felesleges szerintem, ennyi idő alatt bőven magába szívja a hajam a tápláló olajat) ezek után kimosom samponnal (2-szer). Egyébként évek óta szőkített hajamvan szóval eléggé megviselt szegényke de ezzel a termékkel 1 hónap után a hajam mintha kicserélödött volna, már nem szálkás, nem fénytelen, hanem szép,fényes, egézséges, s még ugrál is mikor lépek. És nem zsírosít.

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 11.

Pingvinke2000

2015. január 21.

Hajpakolásnak nagyon jó, ha nem tennék a hajamra olajat minden hajmosás előtt, akkor járhatnék havonta vágatni a töredezett részeket, de így csak elég 3 havonta vágatnom, mert szépen hidratálja a hajam. Körömre most próbáltam ki, mert műkörmöm volt, és nagyon rossz állapotban voltak a körmeim, de szépen helyre tette őket, talán kicsit erősítette is.

Pingvinke2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 21.

melynda.024

2015. január 7.

Körmeimet illetve a kezem ápolom vele, megmelegítek egy kis olajat majd abba áztatom 20 percig. A körmeim egészségesek a kezeim puhák lesznek tőle.

melynda.024
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

Bolvarin

2014. december 2.

Hajmosás előtt hajvégeimre olivaolajjal összekevert aloe verát teszek, rajta hagyom pár órát, és hajmosás után pihe-puha haj lesz eredmény, és remekül hidratál.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Kadélka

2014. november 18.

Hajpakolásra használom én is leginkább, ala natur vagy a kedvenc krémpakolásomba bele keverve. Ez utóbbi jobbnak tűnik.
Arcbőrőm nagyon érzékeny és azt hallottam, hogy vizes bőrre beledolgozva nagyon szép eredményt lehet elérni. Sajnos az én bőrömet irritálta, még az első pár alkalommal úgy tűnt beválik, de aztán nem tűrte tovább és kivörösödött. Lehet kúraszerűen kellene alkalmazi.

Kadélka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

vivoo

2014. november 14.

Csodákat művel, mint hajpakolás. Testápolóba keverve pedig mint testápoló. Imádom az olyan szépítőszereket, amelyekről tudjuk, hogy mennyire egészségesek, és számos területen használhatjuk őket. (pl.: citrom, méz) Szeretem a házi praktikákat. :)

vivoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 14.

Matilda

2014. október 28.

Sminklemosásra szoktam használni, valamint hajpakolást csinálok belőle. Nagyon szeretem!

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Fanni97

2014. október 19.

Hajápolásra tökéletes, ricinusolajjal,kókuszolajjal és napraforgóolajjal elkeverve :) csodákat művel!

Fanni97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 19.

despoina

2014. október 13.

Évek óta használom már 16-17 éves korom óta a hajam és a bőrőm ápolására. Univerzális csodaszer. Nagyon jól hidratál, természetes, vitaminokban gazdag. Visszont figyelni kell arra hogy 100% extra szűz olivaolajat vegyünk lehetőleg korrekt áron ami a minőséget garantálja, mert a hígitott és pancsolt olcsón árult olivaolajok nem 100% ban tartalmaznak olivaolajat és biztosan nem extra szűz ami a feldolgozási eljárásra utal. Visszatérve..
A hajat szépen ápolja de a töredezett hajvégekkel sajnos nem tud mit kezdeni. Hosszantartó kúra kezeléssel érhetünk el látható eredményt a hajápolás terén. A bőrt egyszeri használat után is hidratálja.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 13.

grizus

2014. július 31.

Alapkellék. Többnyire úgy használom, hogy aloe géllel és egy kis mézzel elkeverem, és ezt mint egy szérumot használom krém alá. Főleg dermarollerezés után jó. Ha jól összerázzuk, elkeveredik az aloével. Használom bőrradírhoz is, barnacukkorral, nyírfacukorral vagy sóval, esetleg kávézaccal. Emellett beleteszem a testápolóba is, ez elmaradhatatlan és szuperjó.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Emollientek: Olea Europaea (Olive) Oil