KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 19.

Nagyon szeretem. Tojással keverve hajpakolásként, cukorral keverve testradírként szoktam használni, a hajat nagyon szépen táplálja, fényességet ad neki és puhaságot, ilyenkor egy órát rajta hagyom, jól becsavarom, hogy melegen tartsam, majd beleöblítem a fürdővizembe, így, hogy nem nagy mennyiség érintkezik a bőrömmel és az is gyakorlatilag hígítva, így egyáltalán nem ül ki a bőrre, nem nehezíti el és nem kell órákat arra várni, hogy beszívódjon, viszont ha közvetlen a bőrömre kenem radírozás közben akkor nekem valamiért nehezen szívódik be és rengeteget kell ülni és várni, hogy végre eltűnjön ez a réteg, ezt nem szeretem annyira benne, de ha csak kicsit hagyom rajta aztán lemosom nagyon jól hidratál és teljesen természetes, annak aki figyel az összetevőkre nincs jobb választás. Valamelyik nap néztem Avianarahl Ehető sminklemosók c. videóját és abban volt, hogy ha valaki szeret olajos sminklemosót használni, szeretne valami természetesebbet kipróbálni vagy csak egyszerűen nincs otthon semmi, akkor előveheti szépen az olívaolajat és azzal letörölheti a sminket. Kipróbáltam, nagyon szépen felpuhította a sminket és nagyon könnyen lejött, egyáltalán nem kellett dörzsölni, bár én teljesen hígítatlanul használtam, így hagyott egy olajos réteget az arcomon, de szerintem nagyon jó tipp és megint csak természetes és hallottam már olyat is, hogy DIY 2 fázisú sminklemosót is lehet belőle alkotni egy kis vízzel hígítva, ezt még nem próbáltam ki, de biztos, hogy ki fogom, ha majd egyszer elfogy a micellás vizem.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 19.

annushka88

2016. április 13.

Osszefutott a nyal a szamban, valami perverziom, en ezt igy... Iszogatom. Sajna kulsoleg nem jo rajtam, viszont biztos vagyok benne, hogy koze van a kicsattano egeszsegi allapotomnak ahhoz, hogy zug olivaolaj ivo vagyok

Egyvalami meg, nyaron vizpart mellett kb harmadara roviditi a lebarnulas idejet, ha magamra kenem. Ezer eve egy fankarus bacsi tanácsolta a tengerparton, hogy ezt errefele minden helyi igy csinalja

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Kingucii

2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Én smink lemosására és ecseteim tisztítására használom. Remekül teljesít! :)

zsofbar77

Korcsoport: < 18
2016. január 30.

Szeretem. Olcsóbb, mint bármelyik éjszakai krém, és most, hogy jött ez az új arcolaj trend, nem értettem ezt a nagy felkapottságott, főleg, hogy itt van ez a szuper kis olaj. Remekül hidratál, leginkább akkor fejti ki a hatását, ha vizes bőrre viszem fel. Szuper!
Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot
Minden hajmosás előtt felviszem egy órára a hajamra, így a mosás nem szárítja a hajvégeim. Ajánlom ezt a módszert azoknak, aki nagyon szárító hatású sampont használnak, és semmiféle balzsam, vagy ápoló nem segít. Egyébként ha valakinek nem segít a hajápolás előtti olajozás, az szerintem azért van, mert ugye az olaj nem hidratál, csak a bőrben, hajban tartja a vizet. Ezért akinek semmi nedvesség nincs ahajában, azon nem fog segíteni. De enyhén benedvesítitek a hajatokat, és úgy viszitek fel rá az olajat, mindjárt lesz hatása!

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 30.

Hajrá is jó. Sokkal olcsóbb, mint venni hajsprayt, hajvégápolót, még balzsamot

Nikike05

2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Legjobb univerzális a felhasználása :)

ayse

2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Mindenre nagyonjo jo az extraszuz

Zsokaa

2016. január 22.

Smink letörlésére használom, vagy ha nagyon száraz a bőröm. Néha hajpakolásba is teszek belőle. A hatása remek. :)

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

aalexaa

2016. január 21.

Hajra kétszer is próbáltam még régebben, de képtelen voltam rendesen kimosni, ezer samponozás és öblítés után is csupa zsír volt a hajam, pedig ez amúgy nem jellemző. Testre viszont nagyon bevált, cukorral keverve testradírnak használom, mesésen puha lesz utána a bőröm. Már csak ezért is lenne mindig itthon, de a konyhában is ezerféleképp használható, nagyon szeretjük!

Update: Végülis hajra is használom, épp csak egy icipicit keverek a hajpakolásomhoz, így nem lesz zsíros, kimosni sem nehéz, de nagyon jó puha lesz. A legjobban viszont körömágybőrápolónak szeretem használni. Iszonyú száraz a körömágyam, rengetegféle olajat próbáltam már rá, de egyik sem tett csodát. Végül meguntam, hogy vagyonokat költök ilyesmire. Több helyen olvastam, hogy az olívaolaj jó erre is, de elképzelni sem tudtam, hogyan kellene felkenni. Mikor kiürült a legutolsó üveg körömolajam, akkor jött a zseniális ötlet: annak az üvegébe töltöttem olívaolajat, így a kis ecsetkéjével egyszerű felvinni, nem ken össze mindent. Csodát ez sem tesz, annyira extrémen száraz ott a bőröm, hogy naponta többször kéne kenegetni a csodához, de ezt sajnos sem időm, sem energiám nem engedi. Viszont annyit simán tud, mint a drága bolti olajak, és ha kiszámolom, mennyire jön ki így egy üvegcse, sokkal kedvezőbb az ára.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Maja92

2015. december 12.

Mostanában nagyon rossz állapotban van a hajam, száraz és fénytelen lett gondolom a tél miatt, hiába használok balzsamot és hajvégápolót.Tegnap kipróbáltam tojással és mézzel csináltam belőle pakolást, kb egy órát volt a hajamon zuhanysapkával. Nagyon szépen rendbe tette! Puha lett és sokkal egészségesebb.Mostantól rendszeresen ezt fogom használni. :)

Maja92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

hlillus

2015. november 23.

Nagyon-nagyon sok dologra lehet használni, imádom. Testradír, arcradír, lábradír, testápoló, arcpakolás, hajpakolás... csodálatosan helytáll mindezekben a szerepekben! :) Legszebben a szőkített, festett hajamat kezeli. Eléggé meggyötört, töredezett, drasztikusan vágatni viszont nem szeretném... Erre szoktam az olívaolajat önmagában is tenni, néha tojással/mézzel keverem, órákig hatni hagyom. A hatás önmagáért beszél. ;)
A hideg idő megviseli néha az arcbőrömet, ilyenkor letisztítom, enyhén nedvesen hagyom, egy kevés olívával átmasszírozom és pikk-pakk helyre is áll a hidratáltság.
Szoktam fürdővízbe, pedikűr előtt lábáztató vízbe is tenni, a bőröm mindig "megköszöni" ezt az extra gondoskodást.
Némelyik kicsit erős és ragaszkodó illatú, ez attól is függ, hogy milyen márkát veszek (büdösnek azért nem mondanám), ha ezt feltétlenül ki szeretném küszöbölni, akkor kókuszolajat használok helyette.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
hlillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Emollientek: Olea Europaea (Olive) Oil