KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szem és szemkörnyék masszírozására kifejlesztett vibráló masszázstoll. Kíméletes masszázs a kényes szemterületen (szemhéjon is). A rezgések stimulálják a bőrt, javítják a vérkeringést, csökkentik a ráncokat és segítik a krémek felszívódását, enyhítik a stresszt.

• Biztonságos, fájdalommentes kozmetikai eszköz
  • Egyenletes, finom rezgések
  • Ergonomikus alak: kézhezálló markolat - bal és jobb kézzel is könnyen fogható
  • Utazáshoz vihető: könnyű és kicsi
  • Folyamatos üzemelési idő: 7-8 óra
  • Elemmel működik (1,5 V AAA elem)

Hecate

2018. június 15.

Nagyon szeretem. Gyengéden, harmónikusan rezeg így kellemes, pihentető masszázst nyújt. Igen finoman ér a bőrhöz és követi a szemkörnyék formáját. Szerintem jó, hogy kupakot is adnak hozzá, bár én nem szoktam használni, mert saját új dobozkát fogtam be a terméknek.

Sajnos nekem a rózsaszín részen lévő - a képen épp nem látszó - ki-be kapcsoló gombja nem mindig működik, de mivel a fej érintésre is reagál ezt meg tudom oldalni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy kirakati példányhoz jutottam hozzá egy üzletlánctól, kivették a dobozából és boltok közt utaztatták, lehet ez viselte meg. Örülök, hogy megvettem, azóta annál az üzlethálózatnál nem látom, bár online itt-ott még beszerezhető. Hónapok óta használom és az említett kis hibája ellenére is odavagyok érte.

Nedves, fertőtlenítő törlőkendővel könnyen tisztítható. Egyszer kíváncsiságból teljes arca is kipróbáltam, csak azért nem fogom be rá, mert van külön arcmasszírozóm, de ott is jól esett. :o)

Azért a rózsaszín színért nem vagyok oda, ha lett volna szürke-ezüst, vagy fekete-ezüst, égszínkék-ezüst vagy fehér -, illetve bézs ezüsttel, akkor más színt részesítettem volna előnyben.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.