KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mfrancesca, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A palaolaj tengeri növényekből-plantonokból- képződött hatóanyag. Csökkenti a bőrpírt, összehúzza a tág pórusokat, nyugtatja a bőrt. Kíméletesen hidratálja. Enyhe fertőtlenítő hatása is van, a viszketést is mérsékli.

Ár: 2800 Ft , Eladó: Danielle
Állapot: Háromnegyede meg van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SidneyFox

2017. október 17.

Zsíros, pattanásos bőrömnek szinte áldás volt ez a készítmény. Mindig olyan haragospiros pattanásaim voltak/vannak, de ha ezt a gélt használom, egy éjszaka alatt megnyugtatja a bőrömet. Amikor az első üveggel elhasználtam, eltelt pár nap, míg megérkezett a következő. Na azt meg is éreztem. Jobban zsírosodott az arcom, hiába tisztítottam, nem éreztem tisztának a bőrömet.
Bőven elég belőle másfél pumpálás, mert kiadós.
Jár az 5 csillag!

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Bőven elég belőle másfél pumpálás, mert kiadós.
Jár az 5 csillag!

Kmerci

2017. május 23.

Nem pont rosacears használtam, hanem a szemöldöktetoválás után a szemöldökömön kijött seborrheara használtam bőrgyógyász tanácsára, Pala sampon után kentem be vele reggelente. Az orromnál kijött pár hajszálér most, azokat is kezelni fogom ezzel meglátjuk milyen lesz a hatása. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Mfrancesca

2015. november 10.

Amit ígért azt be is tartotta. :) Pedig csak 1 hétig használtam, mivel kiderült, hogy mitől lett a rosaceam. Ha valakit érdekel, mivel nagyom kevés fogyott belőle, el is adnám. Bőrgyógyászom szerezte be nekem, így nem tudom másképpen hogyan vásárolható meg.

Mfrancesca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.