KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 25.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A paraffin rendkívüli hőtároló tulajdonságokkal rendelkezik, tágítja a pórusokat, fokozza a vérkeringést, erősíti a kötőszövetet és ezáltal lehetővé teszi hidratáló krémek felszívódását. Első lépésben radírozással eltávolítják az elhalt hámsejteket, majd krémezés következik, ezután mártják kezeket kétszer a paraffinba, végül 15-20 percre bedunsztolják. A kezelés hatására a száraz, durva és repedezett bőr puha, bársonyos és rugalmas lesz.

detti23

2018. február 20.

Volt szerencsém kipróbálni, amikor is a kozmetikusom ajándékba adta arctisztító kezelés mellé. Egyébként magamtól nem valószínű, hogy befizetnék rá. Nekem alapvetően nem szárazak a kezeim, de a tél persze megviseli őket kicsit. Számomra olyan érzés volt a kezelés után, mintha újjászülettek volna a kezeim és bársonyosan puhák lettek, de ez olyan két hétig tartott csak.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Madi

2018. január 25.

Röviden a kezelésről:
Mint a szárazkezűek királynője, azt kell mondjam, elég hatásos. Nekem még nyáron is száraz a mancsom, télen meg aztán borzasztó. Egy hete próbáltam ki ezt először és tetszett a végeredmény, bár nem lett tökéletesen babapopsi, de napokig nem volt kirepedezve utána, ami nálam csodával határos, sőt, még most is teljesen vállalható, pedig ma még nem krémeztem be.
Ahogy elnéztem a neten az árakat, max 3000 forintig megy fel egy ilyen kezelés per alkalom, amire azt kell mondjam, hogy rablás, mivel ennek a kezelésnek leginkább kúraszerűen van értelme.

Nézzük egy kicsit anyagi szempontból:
Egy paraffin gép kb 17.000 forinttól kapható, egy majdnem fél kilós paraffin kétezer körül van, valamint szükségünk van még ugye bőrradírra és kézkrémre, ami együtt max ötezer forintból kihozható. Most ha ezeket összeadjuk és mondjuk egy olyan szalonba megyünk, ahol 2000 forint egy ilyen kezelés, az azt jelenti, hogy 12 alkalom árából vehetnénk egy olyan készletet otthonra, ami akár 36 alkalomra is elegendő, plusz utána mindig csak a paraffint meg a kencéket kéne újravenni, tehát az egész család kedvére puhíthatja a kezét kb évi 7000 forintból.

Összegzés:
Egyszer mindenkinek ajánlanám, hogy próbálja ki, mert tényleg segít.

Update: Kb 10 napig éreztem a hatását, az előző napokban már elég csóri volt a mancsom. Utána újracsináltam és ismételten meggyőződtem, hogy ez jó dolog.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Röviden a kezelésről:

Nézzük egy kicsit anyagi szempontból:

Összegzés:
Egyszer mindenkinek ajánlanám, hogy próbálja ki, mert tényleg segít.