KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. március 11.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Professzionálisan összeállított kémiai hámlasztó

• A retinol (A-vitamin) csökkenti a finom ráncokat, elősegíti a kollagén termelését, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.
  • Zöld tea és kamilla kivonat, gyulladásgátló és anti-bakteriális hatással bír .
  • Az uborkakivonat, természetes antioxidánsokban és vitaminokban gazdag, az ásványi anyagok, és enzimek mellett   gyulladáscsökkentő és bőrfeszesítő tulajdonságai vannak.

Anitaa1986

2016. június 13.

Nekem a kezelés szép eredményt hozott, bár a Neostrata hosszútávon jobb volt

Anitaa1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Nekem a kezelés szép eredményt hozott, bár a Neostrata hosszútávon jobb volt

hajnalka39

2016. január 26.

Itt a tél ,és mindenki hámlaszt...szinte divattá vált."Perfect Image" körül igen nagy a felhajtás ,és himnuszokat zengenek a termékcsaládról.(/http://perfectimage-llc.com/)Én nem hiszek az otthoni hámlasztásban ,eddig mindig "tragikusan végződött" ,de gondoltam hogy ez most másképp lesz. Ezt a hámlasztót EXTRA érzékeny bőrűeknek ajánlja a cég. Elolvastam a tájékoztatót ,és gondoltam nekiállok ,1-3 percet javasolnak az első használatnál. Nálam ez pár másodperc volt és leégett az arcom ...brutálisan . Tudom ,hogy nagyon érzékeny bőröm van ,de azért nem gondoltam hogy ez a lötty így megmarja az arcom...Én egy csillagot sem adnék rá,de nagyon sokan dícsérik a terméket ,ezért gondoltam feltöltöm.
Itt olvashattok róla véleményeket: http://www.amazon.com/Glycolic-Acid-30-Gel-Peel/dp/B006ZBKH2Y

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.