KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natsu2d, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Erősítőként alkalmazható a fizikai teljesítőképesség csökkenése, kimerültség és fáradtság esetén.

• A szellemi teljesítőképesség növelésére javasolt, pl. ha a koncentráló képesség és a reakciókészség csökkent, valamint a figyelem gyengülése esetén.
  • Betegség utáni leromlott állapotban, idős korban, vagy diétás okokból kialakult hiány esetén a vitamin, ásványianyag és nyomelem szükséglet pótlására.
  • Vitaminhiány megelőzésére.
  • Étvágytalanság, valamint pszichés eredetű étvágytalanság (anorexia) esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2017. november 14.

nem olyan rég szedem ezt a vitamint és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. ebben az őszi nyálkás időben kb kéthetente szoktam náthás panaszokkal küzdeni és arcüreggyulladásom is sokszor van, de ez a vitamin tényleg segít megerősíteni az immunrendszeremet. sajnos a kimerülésen olyan nagyon sokat nem segített, de meglepődnék, ha az egész évi hajtás után csak ez a kapszula helyrehozna. a szaga elég fura, érezni rajta a ginzenget, amúgy szerintem nem vészes lenyelni sok folyadékkal. az ára elég magas (bár csomó másik multivitaminhoz képest végül is nem vészes), én online vettem 100 darabos kiszerelésben, így nem volt annyira egetrengető kiadás (főleg, ha leosztjuk 3 hónapra az árát).

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Sziszi

2017. szeptember 26.

Szerintem nagyon jó minőségű vitamin, többször végigszedtem már egy-egy kúrát, főleg kimerültségre. Reggel, étkezés közben szoktam bevenni, akkor nem érezni a jellegzetes vitamin ízt utána. Nagyon jól feltölt. Egyszer pont egy ilyen kúra után kellett mennem vérvételre, és meg is jegyezte az orvos, hogy még egy minimális eltérés sincs, és ilyen tökéletes leletem még sohasem volt. :-)

Sziszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

HevesPetra

2015. október 11.

70 éves édesanyámnak ajánlották a patikában, amikor teljesen le volt gyengülve a szervezete. Remekül megerősödött tőle, azóta állandó lakó lett nála. Egyébként hatalmas barna tabletta (én le sem tudnám nyelni), és még büdös (nem is tudom mihez hasonlítani) is.

HevesPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

lolesandro

2015. október 11.

Ez az első multivitamin amitől nem fáj a gyomrom.Ha ezt szedem azt vettem észre hogy ha beteg is leszek nem dőlök ki annyira hogy ne tudnék menni dolgozni.Az ára ami kicsit horror de az őszi és téli időszakban elég sokszor leárazzák.:)

lolesandro