KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $5.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   $5.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A PipingRock kiváló minőségű hialuronsavat szintetizált magas minőségű folyadékká, amely növeli a bőr nedvességtartalmát, kitölti a ráncokat, feltölti a szöveteket és csökkenti a finom ráncokat.

Magában vagy a hidratálókrém alá is használható.

blckrainbow

2018. május 28.

viszonylag régóta használom, azt hiszem 2x rendeltem újra. nem vagyok teljesen biztos abban, milyen hatása kellene, hogy legyen, mármint azon kívül, hogy szépen hidratál és talán kicsit feszesít, mert ezeket szépen teszi, de nagyobb bummra számítottam - de nem a termékkel van bajom, csak többet vártam a hialurontól azt hiszem. mindenképp kell fölé hidratálókrém, hogy legyen miből felszívnia a nedvességet! felváltva használom esténként az azonos márkájú c-vitaminos szérummal.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Lencseee

2018. április 24.

Nem egy nagyszam az osszetevok alapjan, de nekem ezert a penzert jo. Semmi kimagaslo, de hatarozottan nem rossz. Nem banom, hogy 3as csomagban rendeltem meg. Ujraenni nem.fogom, de a the ordinary hyaluronsavas szerumaval nalam felveszi siman a versenyt.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

evare

2017. október 20.

Más szérumoktól eltérően néha csípi a bőrömet, de pillanatok alatt beszívódik ha 4-5-ször kenem fel egymás után, akkor is.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

x

2017. október 3.

Eddig minden, amit rendeltem a márkától, bevált, remek ár-érték-arányú termékeik vannak, és nem pakolják őket tele felesleges adalékokkal. Nem színes-szagos cuccok, hanem teszik a dolgukat.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

kivike

2017. augusztus 16.

Nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt a márkát, annak meg főleg, hogy rendelni is tudok tőlük :) Rendkívül kedvező ár, nagy adag, szép összetevők, mi kell még? Igaz, nem régóta használom, de engem meggyőzött. Egyelőre 5*, de majd jövök updatelni :)

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

tdobos

2017. július 12.

Nagyon konnyu, minimal osszetevos szerum. Nagyon hamar felszivodik, egyaltalan nem hagy ragacsos reteget. Jol hidratal, puhava teszi a borom. Nem irritalja az erzekeny borom. Elsore kicsit alkoholos benyomast kelt az illata, de miutan az nincs benne, igy valoszinu a Citric Acid miatt. Nagyon jo alap szerum, rendkivul kedvezo aron. Kezdo szerumnak vagy kevesbe problemas borre, aminek csak egy kis extra hidratalas szukseges, tokeletes valasztas.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.