KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $5.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   $5.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A PipingRock kiváló minőségű hialuronsavat szintetizált magas minőségű folyadékká, amely növeli a bőr nedvességtartalmát, kitölti a ráncokat, feltölti a szöveteket és csökkenti a finom ráncokat.

Magában vagy a hidratálókrém alá is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evare

2017. október 20.

Más szérumoktól eltérően néha csípi a bőrömet, de pillanatok alatt beszívódik ha 4-5-ször kenem fel egymás után, akkor is.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

x

2017. október 3.

Eddig minden, amit rendeltem a márkától, bevált, remek ár-érték-arányú termékeik vannak, és nem pakolják őket tele felesleges adalékokkal. Nem színes-szagos cuccok, hanem teszik a dolgukat.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

kivike

2017. augusztus 16.

Nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt a márkát, annak meg főleg, hogy rendelni is tudok tőlük :) Rendkívül kedvező ár, nagy adag, szép összetevők, mi kell még? Igaz, nem régóta használom, de engem meggyőzött. Egyelőre 5*, de majd jövök updatelni :)

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

tdobos

2017. július 12.

Nagyon konnyu, minimal osszetevos szerum. Nagyon hamar felszivodik, egyaltalan nem hagy ragacsos reteget. Jol hidratal, puhava teszi a borom. Nem irritalja az erzekeny borom. Elsore kicsit alkoholos benyomast kelt az illata, de miutan az nincs benne, igy valoszinu a Citric Acid miatt. Nagyon jo alap szerum, rendkivul kedvezo aron. Kezdo szerumnak vagy kevesbe problemas borre, aminek csak egy kis extra hidratalas szukseges, tokeletes valasztas.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.