KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aanyta, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A PoxClin hűsítő hab olyan egyedülálló, vény nélkül kapható készítmény, amelyet a bárányhimlő tüneteinek enyhítésére fejlesztettek ki.

A PoxClin fő hatóanyaga az egyedülálló bioaktív baktériumblokkoló rendszer, amely hatékony segítség a tünetek csökkentésében. A bárányhimlő velejárói a viszkető kiütések, amelyek könnyen felülfertőződhetnek az elvakarás következményeképp. A PoxClin hűsítő hab csökkenti a viszketést, így csökkenti az elfertőződés, valamint a hegek kialakulásának veszélyét is, továbbá felgyorsíthatja a betegség lefolyását.

Aanyta

2017. május 5.

Bárányhimlő járvány tombolt nálunk az oviban.Én már akkor láttam pár ismerősöm isteníti ezt a habot. Mondtam is ha hozzánk elér akkor tuti, hogy én is venni fogok, mert csak pozitív véleményt hallottam róla.
Elért hozzánk, megvettem, használtuk....egyetlen darab pötty sem lett elvakarva ( mindenhol és sok volt rajta), mivel abszolút nem viszketett a gyermekem bőre. Szerintem a terméknek köszönhetően.
A habot könnyen el lehet oszlatni a bőrön, hamar, szinte azonnal beszívódik.
A sebek szépen gyógyultak, a fejére is tudtam kenni belőle.
Nekem megérte az árát teljes mértékben.

Aanyta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

A habot könnyen el lehet oszlatni a bőrön, hamar, szinte azonnal beszívódik.
A sebek szépen gyógyultak, a fejére is tudtam kenni belőle.
Nekem megérte az árát teljes mértékben.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Betaine, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.