Egyéb

Ár:   $5   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Feketemacska, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   $5
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A Prreti és a Tmoni közös kollekciójának darabjai ezek a kis kézkrémek, melyek remekül hidratálják a száraz kezeket.

3-féle illatban kapható

Feketemacska

2018. július 15.

Nagyon aranyos a csomagolás, és valami hihetetlen kedvező áron talán 280 Ft-rt jutottam hozzá ebayen. Kevés is elég belőle és hihetetlen puhává varázsolja a kezeket. Nekem a kék, argánolajos verziója van meg, finom illata van. Sajnos limitált kiadás volt, ezért nem láttam belőle többet, pedig vettem volna még.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.