KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Puma

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Megjelenés: 2011

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 40 ml-s és 60 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 3490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Puma Live Reggae Jam Woman 20 ml
Ár: 2.000 Ft , Eladó: Oraculum
Állapot: új, doboz nélküli, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyesen, ajánlott levélben, banki utalás
Puma Jam Woman 40 ml
Ár: 3000 , Eladó: csillagocska84
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Yummy

2017. május 13.

Imádtam és imádom. Pár éve kaptam a páromtól és egy darabig csak ezt használtam, már párszor újravettem. Friss, citromos de édeskés, sportos mégis nőies illat. Sokáig tart az illata, nagy kedvencem volt és még az is lesz. Váltogatom a parfümöket (az egyetlen ami örök az a pur blanca), munkába és alkalomra mindig mást és mást használok.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Jdit04

2017. március 7.

Gimis koromban végig ezt használtam, még most is van belőle egy minimális mennyiség. Nagyon szerettem magamon, kellemes, édeskés, hosszantartó illat. Ha elhasználom, beszerzek belőle egy kisebb kiszerelést, mert bár napi szinten már nem használom, néha jól esik visszatérni hozzá.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

WTundi

2017. január 2.

Üde virágos tartós nyári.illat nekem bevált nagyon sokat használtam

WTundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Üde virágos tartós nyári.illat nekem bevált nagyon sokat használtam

Cintia04

2016. július 9.

Nagyon finom virágos gyümölcsös igazi sportos illat. Mikor megvettem akkor kis farmerkabis lazább öltözékhez használtam aztán most már inkább csak sportoláshoz használom. Egy kis kocogáshoz vagy ha éppen estefele kedvem támad egy kis mozgásra sétálásra akkor szívesen használom ezt. Igazán energikus, intenzív illat de nem fojtogatóan. Tartóssága nagyon jó bőrön is nagyon jól megtartja magát ruhában meg aztán pláne. Szeretem amikor körbeölel mozgás közben. A kis sportos, energikus lila puma kap 5 csillagot mert nekem eleve a Puma, Nike, Adidas illatok kifejezetten sportos laza de mégis konfort illatok.:)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Emike

2016. március 22.

Többször próbáltam már ezt az illatot, de nem tudok megbarátkozni vele :S Nekem túlságosan édes, már émelyítő illata van, de az legalább tartósan.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

lilibeck

2016. február 12.

Én már vagy 5-6 üveggel elfújkáltam magamra. Imádom. A kis dobozos nem éri meg mert ugyanolyan áron (3000ft) lehet kapni 75ml-set a 25 helyett. Szóval én azt vettem mindig. Páromnak is puma jam van, persze a férfiben.:D én viszont most váltani készülök mert kell néha egy kis válzozatosság :)

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

kovacsrekaa

2015. szeptember 6.

Nem is tudom hol kezdjem..
Annak idejen, kozepiskolas koromban.. (az sem ma volt) kb. 4-5 eve ereztem ezt az illatot, egy akkori nagyon jo baratnomon osszel/telen. Nagyon megtetszett az illat, de auchanban kb. 5600 forint volt, ami nekem nagyon sok volt diakkent ha a zsebpenzt nezzuk. :) Aztan tavaly a dm-ben setalgattam, parfumok felaron voltak, es ha jol emlekszem 2500 forintert hoztam haza. Baratomnak nagyon tetszik, imadja.. de en minel tobbet hasznaltam, annal jobban meguntam.. sot. Az utobbi 2 hetben nem nyultam utana. Nekem eleg nehez parfumot talalni.. nagyon keves illat tetszik, ami tetszik azok altalaban 20-40 ezer forint kozott mozognak. De mivel ritkan parfumozok, igy egy olcsobb kategoria is megteszi. Bar, teny hogy nem rossz illat, ha akcios akkor megeri de nem dobtam tole hatast.. nekem igazabol olyan nehez, teli illatnak tunik.:) el fogom fogyasztani mielott ujat veszek. :)

update: ó, igen. Nekem nyarra sok ez a prafum, de osszel-telen imadom. Tegnap randim volt, ezzel fujtam be magam.. hmmm, isteni. :) a partnernek is tetszett :)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Nem is tudom hol kezdjem..

krisztina.bachman

2015. szeptember 4.

Imádom ezt az illatot!! Befújtam magam vele és még este is éreztem a ruhámon ezt az illatot!!

krisztina.bachman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

malvinka

2015. július 28.

Hát én most csak két csillaggal tudnám jellemezni a kedvelők bánatára. Szuper akciósan juthattam volna hozzá a dm-ben. Gondoltam míg császkálok a városban addig itt fog illatozni a csuklómon aztán haza fele majd meg vásárlom. Iszonyatos fej fájást kaptam tőle de tényleg brutálisat. Pedig csak egy fújás volt a csuklómon. Számomra füstős, nagyon virágos egyáltalán nem friss illatt. Csalódnom kellett benne mert az itteni vélemények alapján annyira meg örültem hogy akciósan juttok hozzá majd ha be vállik. Két csillagot azért kap mert nagy bánatomra eléggé tartós ha azt nézük mennyire szabadulni szeretnék az illatától.

malvinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

LaraHB

2015. június 29.

Ki akartam próbálni valami új illatot, így akadtam rá erre a DM-ben. Első kipróbálásra megtetszett, nagyon finom, friss gyümölcsös és mégis édes illata van :) Pont ezt kerestem :) Férjemnek is nagyon tetszett így meg is vettük :) amennyire kell, tartós is szóval nekem (is) bevált :)

LaraHB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.