KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   27 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bridddzs, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   27 100 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívüli hatékonyságú öregedésgátló szérum, mely a legnagyobb koncentrációban tartalmaz természetes, oldható kollagént. A Night Collagen a bőr éjszakai megújulási folyamatait támogatja, erősíti a sejtek anyagcseréjét és javítja általános működésüket. A kollagén és a hialuronsav mélyen a bőrbe szívódva hosszú időre nedvességgel látják el azt, javítva a bőrtónust. A panthenol és bisabolol nyugtatják a feszült vagy irritált bőrt.

• csökkenti a finom vonalak és a ráncok mélységét
  • nedvességmegkötő tulajdonsággal bír
  • serkenti a sejtmegújulást
  • rendbe hozza a sérült sejteket

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bridddzs

2018. január 2.

A munkám során jutottam hozzá egy travel packhez a QMS-től. Korábban sosem hallottam róla, de mióta külföldön dolgozom, volt szerencsém megismerkedni vele. Ez a night kollagén szérum egy CSODA! Reggelre úgy kisimítja és feltölti az arcbőrt és a ráncokat, hogy csak pislogok. Aki teheti próbálja ki. Nem fog csalódni. ( Egy magyar webshopból beszerezhető ahogy néztem)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.