HIRDETÉS

Rapsodi Nail Enamel Körömlakk (Egyéb)

Rapsodi Nail Enamel Körömlakk

Provitaminnal.

A krémet feltöltötte: Maniac

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Egy csillogós lakk van meg ettől a márkától. Szépnek szép, csak lassan szárad.

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

2 színben vettem, az egyik rózsaszín volt, a másik lila, az üvegben gyönyörűek voltak. Felkentem 2 réteget, még mindig nagyon átlátszó volt, csíkozott. Aztán 3 réteget, akkor kezdett színe lenni, szóval kellett 4 is, nagyon lassan száradt meg. Másnap már lepattogott jó része.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: < 18

Rémes lakk. Nekem egy átlátszó van meg, piros szivecskékkel. A szívek mindig benne maradnak az üvegben, az átlátszó része pedig fehéres trutyit tesz az alatta lévő körömlakkra, plusz soha a büdös életben nem szárad meg.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nekem először átlátszója volt meg, azzal nagyon meg voltam elégedve. Ezen felbátorodva vettem meg egy sárga lakkját, de bánom... Nekem 3 réteg kellett hozzá, hogy nézzen ki valahogy, csíkoz, és a felülete elkezd kopni (nem tudom máshogy írni, remélem értitek :D). Viszont olcsó, ezért a 2 pont.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Brutálisan rossz minőségű lakk...kb 4 réteg kell, hogy normálisan fedjen, alig akar megszáradni és nekem volt ahol buborékosra száradt. Ilyet még nem tapasztaltam egy körömlakkal sem. Kukában végezte.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Lassan szárad és sok kell 2-3 réteg, hogy normális színe legyen.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Szerintem meg rémes, 3 réteg után siralmasan is átlátszó, 2 nap után meg lepattog. Az tény hogy olcsó, és az is, hogy a másodikos gimis koromban vett példány nem száradt be, pedig már jócskán az egyetemi éveimet taposom. Nekem a roppant előnytelen "olcsó menzai vadasmártás" színű van meg (talán erre célzott Ophelia is borzasztó sápadt narancssárga címen?), túl sokat nem használtam.
    Persze lehet, hogy én fogtam ki rossz színt, de évekre elvette a kedvem a körömlakkoktól.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Klassz kis körömlakk, olcsó, szép a színe. Már az első réteg is jól fed, de kettővel még szebb. Gyorsan szárad, úgyhogy viszonylag gyorsan kell vele pingálni, de ennyi pénzért azt hiszem ezt el lehet viselni. A Józsefvárosin vettem, ha esetleg valaki szeretne ilyet. :)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Pofátlanul olcsó, és ahhoz képest jó nagy kiszerelés, és a minősége is elég jó. Gyorsan megszáradt, és túlélt jópár napot. Nekem egy szín van belőle, ami nem tudom, miért tetszett, mikor megvettem (borzasztó sápadt narancssárga), úgyhogy már nem használom, de ha látok valahol, majd bővítem a skálát :)

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Volt egy ilyen lakkom és nagyon szerettem, nagyon szép és különleges színe volt. Sokáig bírta beszáradás nélkül, majdnem az egészet el tudtam használni. Ajándékba kaptam anno, én még soha sehol nem találkoztam vele. Kecskeméten hol lehet kapni? ha valaki tudja megírhatná.. *.*

Az én körmömön semmi nem tartós, ez egy rövidebb mosogatást azért kibírt, lábon sokáig szép maradt. Jó lenne beszerezni valahogy...

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!