KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2012. április 19.

Kategória:   Egyéb

Provitaminnal.

0 Ft Rapsodi Nail Enamel Körömlakk
Ár: 0Ft /ajándék , Eladó: svivko
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, XXI., fizetés: Személyes átvétel Csepelen, posta + 100 Ft
Lory

2015. január 14.

Évekkel ezelőtt nagyon kutyafuttában vettem egy ilyen lakkot piros színben.Lakkozgattam vele(is),aztán jött egy kis műkörmös időszakom,majd megint lakkozás és azt kell mondjam nekem nagyon bejött.Nemrég kellett kidobni mert beszáradt de alsó hangon 5-6 évvel ezelőtti vásárlás volt.3 napig fenn maradt,a színe felkenve is stimmelt,ugyanolyan mint az üvegben,a száradási ideje átlagos.Ha nem is csodaszer de teljesen átlag szinten teljesített,tőlem az 5 csillagot azért kapja mert évekig nem száradt be,nagyon kevés lakkról tudom ezt elmondani.Sajnos nem láttam ilyen márkát sehol és fogalmam sincs hogy hol vásároltam,azon kívül hogy valahol a belvárosban:)

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

pottykeh

Korcsoport: < 18
2013. október 31.

Egy csillogós lakk van meg ettől a márkától. Szépnek szép, csak lassan szárad.

pottykeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. október 31.

Egy csillogós lakk van meg ettől a márkától. Szépnek szép, csak lassan szárad.

Nicu

2013. január 26.

2 színben vettem, az egyik rózsaszín volt, a másik lila, az üvegben gyönyörűek voltak. Felkentem 2 réteget, még mindig nagyon átlátszó volt, csíkozott. Aztán 3 réteget, akkor kezdett színe lenni, szóval kellett 4 is, nagyon lassan száradt meg. Másnap már lepattogott jó része.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

tuzgyujto

2013. január 26.

Rémes lakk. Nekem egy átlátszó van meg, piros szivecskékkel. A szívek mindig benne maradnak az üvegben, az átlátszó része pedig fehéres trutyit tesz az alatta lévő körömlakkra, plusz soha a büdös életben nem szárad meg.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

Maniac

2012. október 26.

Nekem először átlátszója volt meg, azzal nagyon meg voltam elégedve. Ezen felbátorodva vettem meg egy sárga lakkját, de bánom... Nekem 3 réteg kellett hozzá, hogy nézzen ki valahogy, csíkoz, és a felülete elkezd kopni (nem tudom máshogy írni, remélem értitek :D). Viszont olcsó, ezért a 2 pont.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 26.

Macska

2012. október 19.

Brutálisan rossz minőségű lakk...kb 4 réteg kell, hogy normálisan fedjen, alig akar megszáradni és nekem volt ahol buborékosra száradt. Ilyet még nem tapasztaltam egy körömlakkal sem. Kukában végezte.

Macska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Dynu

2012. október 2.

Lassan szárad és sok kell 2-3 réteg, hogy normális színe legyen.

Dynu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Lassan szárad és sok kell 2-3 réteg, hogy normális színe legyen.

vador

2012. szeptember 28.

Szerintem meg rémes, 3 réteg után siralmasan is átlátszó, 2 nap után meg lepattog. Az tény hogy olcsó, és az is, hogy a másodikos gimis koromban vett példány nem száradt be, pedig már jócskán az egyetemi éveimet taposom. Nekem a roppant előnytelen "olcsó menzai vadasmártás" színű van meg (talán erre célzott Ophelia is borzasztó sápadt narancssárga címen?), túl sokat nem használtam.
Persze lehet, hogy én fogtam ki rossz színt, de évekre elvette a kedvem a körömlakkoktól.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Gabee

2012. augusztus 3.

Klassz kis körömlakk, olcsó, szép a színe. Már az első réteg is jól fed, de kettővel még szebb. Gyorsan szárad, úgyhogy viszonylag gyorsan kell vele pingálni, de ennyi pénzért azt hiszem ezt el lehet viselni. A Józsefvárosin vettem, ha esetleg valaki szeretne ilyet. :)

Gabee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Ophelia

2012. június 28.

Pofátlanul olcsó, és ahhoz képest jó nagy kiszerelés, és a minősége is elég jó. Gyorsan megszáradt, és túlélt jópár napot. Nekem egy szín van belőle, ami nem tudom, miért tetszett, mikor megvettem (borzasztó sápadt narancssárga), úgyhogy már nem használom, de ha látok valahol, majd bővítem a skálát :)

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 28.