KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Táplálja és nyugtatja az irritált bőrt a gyulladáscsökkentő és bőrvédő panthenol révén, amit nagy mennyiségben tartalmaz (kb. 5%). Támogatja a bőr regenerálódását és ellátja azt a szükséges nedvességgel, ezért különösen alkalmas napozás után. Kisimítja a durva, repedezett, erősen igénybevett bőrt.