KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyiffcinca, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Nicoflex kenőcs artritisz, izomfájdalom, rándulás, izommerevség és görcs esetén, valamint ínhüvelygyulladás (megnyugodott szakaszban) és csigolyaízületi bántalom kezelésére, sportolóknak bemelegítésre szolgáló, külsőleges készítmény.

Magyarországon a gyógyszertárakban recept nélkül megvásárolható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eperturmix

2018. július 1.

Egy kemény bicajozás utáni éjjel,felébredtem az izomlázra a combjaimban,azt se tudtam mitévő legyek,hova pakoljam a lábaim,sehogy nem volt jó.Már sírtam is,tettem rá meleg borogatást aztán jegeltem,perskindollal kenegettem reggelig,még algopyrint,végül cataflamot is bevettem csak szűnjön már meg...brutális volt.Reggel miután barátom is felébredt,elővette ezt a neszesszeréből és bemasszirozta vele,sokkal jobb lett.Hát én csak néztem.Feltudtam kelni,betudtam hajlítani..Brutál erős de hatékony,nagyon megkönnyebbültem,mert ez a hajnali tortúra szó szerint kikészített.Biztos fogok venni,és nagyon ajánlom.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

pattelin

2018. április 16.

Szuper ez a krém! Évek óta használom a lábamra sportolás után! Az tény, hogy csak egy borsónyi kell belőle. Alaposan kezet kell utána mosni! A legjobb izomlazító, amit eddig használtam!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

tillisilli

2017. május 25.

A legjobb, de kevés kell belőle, a bekenés helyén azonnal irtó piros lesz a bőr és instant melegség-érzet. Paprikakivonat van benne ez a trükk.
Aztán ez edzéskor újra-aktiválódik. Én nagyon szeretem, és piszok olcsó, kb 7-800ft egy tubus és évekre elég. Izomláz esetén szoktam leginkább használni, de bemelegítésre is ideális. Én nem fásliznám le, mert ki tudja mit csinál a paprikakivonat a bőrrel egy fásli alatt.
Régen egy lakótársam úgy érezte tetőtől talpig izomláza van és nagy területeket bekent magán, aztán légszomj és egyebek törtek ki rajta, kis híján elájult... Lemosni meg nagyon rossz mert csíp, és a lemosás nem fogja a már kialakult vérbőséget megszüntetni. Szóval nagy bőrfelületet bekenni egyszerre, azt nem ajánlom.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Laucsi

2016. szeptember 24.

Nagyon erős, gondolomnyi elég belőle! Nem vicc, gyerek kezébe semmiképp ne kerüljön! Ettől függetlenül nagyon hatékony, jó krém.

Laucsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

scintilla

2016. március 24.

A hátam nagyon érzékeny, megfázáskor, gyomorrontáskor rögtön megfájdul, az izmok is letapadnak. Egyedül ez a krém enyhíti a fájdalmat, ajánlom! Férjemnek súlyos gerincferdülés miatt szokott fájni a háta, neki is bevált. Mindig van otthon és nekünk sokáig elég. Valóban kevés kell belőle és nagyon csíp, de megéri!

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

orsipanka

2013. március 30.

Bemelegítésre használtam, BRUTÁLISAN ERŐS, VIGYÁZZATOK VELE!!!
A többi krémhez képest sokkal kevesebb is elég belőle!!! Nagyon éget, főleg, ha be is fáslizzátok az érintett területet.
(Életem első maratonján próbáltam ki először, mert a korábbi krémemet pont akkor szüntették be. Nem volt kitapasztalva a kellő mennyiség, és fáslit is tettem rá. Komolyan azt hittem, hogy égési sérülések miatt kell feladnom.)
Én csak a legkomolyabb izomlázra/fájdalmakra használtam, de ez az a krém, ami szerintem a legjobban bemelegít, évekig használtam. Utána nagyon alapos kézmosás kell, a szemet nagyon csípi!!! Hátrány: ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, gyorsan elfogy.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Bemelegítésre használtam, BRUTÁLISAN ERŐS, VIGYÁZZATOK VELE!!!

Alkoholok: Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cetearyl Alcohol, Petrolatum
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Ethyl Nicotinate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!