KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RefectoCil

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390 Ft

RefectoCil tartós szemöldök- és szempillafesték.

Ár: 2390 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték (világosbarna 3.1)
Ár: Csere vagy 1300 Ft , Eladó: LiziSkywalker
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1300 , Eladó: ibrercsi
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

idcs

2018. június 15.

Nagyon háklis vagyok a szemöldökökre, mert nekem is világos színű és viszonylag hiányos van, így bíztam benne, hogy egyszer rátalálok A Festékre. Örömmel jelentem, megtaláltam az igazit és bátran ajánlom mindenkinek, aki igényes szemöldökre vágyik!:)
Már sok szemöldökfestéket próbáltam, de sosem találtam olyat, ami szépen megfogná a bőrömet és a szálakat is, hogy tartós és természetes legyen a végeredmény. Többek között próbáltam a kallosos és henna festéket is, mind2 időbe telt, amíg megtanultam használni és végeredményben sosem sikerült olyanra, amilyet akartam. Ez viszont elsőre tökéletesre sikerült. A sötétszőkéknek ajánlott színt használom és szuperjó!:) Kb 10 percig hagytam rajta és a kallos 6%-os oxijával kevertem. A végeredmény nagyon természetes, éppen annyira fogta meg a bőrömet és a szálakat is, amennyire kell. Icipicit kell majd a világosabb foltokat kiegészítenem ceruzával, ahol nincsenek szálak, de ez a minden napos színezgetéshez képest igazán semmi...:) Szóval összegezve: 5*-os termék!

idcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

sarahL

2018. június 14.

Végre hozzájutottam fodrászkellékesnél. A 3-as világos barnát választottam, szép természetes a végeredmény, nagyon szépen befogta a szálakat (picit a bőrt is). Kíváncsi vagyok a tartósságára, remélem az eddigi henna festékeimnél tartósabb. 😆

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nikkii0326

2018. június 4.

Szamomra jelen pillanat nagy nulla.. balayage hajam van, a teteje az eredeti sotetszoke hajszinem es az alja vilagosszoke. A holgy az uzletben a 3.1, vilagosbarnat ajanlotta. Na az elso problemam, hogy konkretan majdnem fekete lett a szemoldokom! 8 percig hagytam rajta es a szorszalak konkretan feketek. A boromet egyaltalan nem fogta meg dehat tobb ideig nem hagyhatom rajta hiszen akkor mar tenyleg undoritoan fekete lenne szerintem. Egy jo raditozassal sikerult kicsit leszednem ezt a feketeseget de katasztrofa

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

agicca

2018. május 21.

Évek óta ezt használom, én elégedett vagyok. A szemöldökömet szoktam vele festeni, 3-4 hétig fent van. Én 1000 Ft körül szoktam venni, és ha nem jár le a szavatossága, akkor 1-1,5 évig elég, tehát igen gazdaságos.

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

kivike

2018. május 7.

Eddig a Kallos festékét használtam, de az nem fogta be szép feketére a pilláimat. Nem volt rossz, de valami mást szerettem volna kipróbálni. Ma beugrottam egy fodrászkellékeshez, és vettem egy kékes fekete árnyalatot. Már a hidrogén-peroxiddal összekeverve is más, jobb, kenhető állagot kaptam, mint a Kallosnál. 20 percig hagytam a pillámon, és nagyon szép, mély tónusú lett. 1300 forintért vettem, kb. egy évig elég lesz, tehát havi 100 ft-ba kerül. Igazán megéri :)

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

Milva07

2018. március 16.

Hosszú évek óta használom: nem spórolásból, hanem mert nagyon kényelmes, hisz otthon 10 perc alatt kész vele az ember. Természetes szemöldököm van, szedni sem kell, szépen betartja az általam elképzelt formát a növekedése és nem is kusza. Cserébe viszont klassz őzikedrapp. Se íze-se bűze szín, muszáj kezdeni vele valamit...Természetes sötétszőke, kicsit napszíttára melírozott a hajam, így a 3.1-es szín pont passzol, nem boszorkányos, de nem is fakó. Nekem nagyon jól megfogja, kb. havonta szoktam újrafesteni. A tubus szerintem kb. 5 évre elég..Jó vétel.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Gladys

2018. március 11.

Semmi.
Próbálkoztam többször is, hosszabb, rövidebb hatóidővel és abszolút semmi. Se a szemöldökömet, se a bőrt nem fogta be. Világos a szemöldököm és szerettem volna, ha nem kell minden reggel festegetni. Irigyellek benneteket.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Semmi.

abarbie

2018. február 19.

Jo hirem van azok szamara, aki hozzam hasonloan szep dus, azonban a hajszinehez kepest tul sotet szemoldokszinnel rendelkeznek - ugy tunik vegre, kb.15 ev keresgeles utan megtalaltam a tokeletes kombot. Festett szoke hajamhoz imadott kozmetikusom evekig probalt olyan vilagositasi technikat talalni, amitol egy ido utan nem vorosodik be a szemoldokom, de sajnos nem sikerult, igy ugy dontottem a kezembe veszem az ugyet. A megoldas:
1.lepes: RefectoCil Blond Brow vilagosito paszta, nekem eleg ha 5 percet rajtahagyom, a majdnem fekete szemoldokomet szepen levilagositja ennyi ido alatt is.
2.lepeskent (en masnap csinalom) erre johet esetemben a RefectoCil vilagosbarna szemoldokfestek, nekem az 5 perc itt is eleg.
Az eredmeny: nem voros (vegre!!) hideg barna, nagyon szep termeszetes szin.
Akinek esetleg ennel is hamvasabb arnyalatra lenne szuksege: letezik ez a festek szurke szinben is, amit batran lehet mixelni fele-fele aranyban pl.a vilagosbarnaval.
Juhuuu😊

abarbie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Az eredmeny: nem voros (vegre!!) hideg barna, nagyon szep termeszetes szin.
Juhuuu😊

szilvike94

2018. január 9.

A 2017-es év legjobb döntése volt, hogy elcsattogtam a fodrászkellékesbe és megvettem ott ezt natural brown árnyalatban egy 3%-os oxi kíséretében. 1:1-hez arányban keverem össze, egy ebayes ferde ecsettel viszem fel nagyon precízen, egy kicsit a bőrt is megszínezem. Most lehet valaki el fog ájulni, de én kb. 20 percet fent hagyom, amikor már kicsit kezd megkötni a festék akkor szoktam letörölni micellásvizes vattakoronggal, utána kiszedem a nem kívánatos szálakat és voálá mintha a kozmetikustól jöttem volna. Soha, semmilyen irrtációt nem okozot nem hullott ki tőle a szemöldököm. Kb. 2-2,5 hetente szoktam újra festeni. Nyár elején kezdtem el magamnak festeni, de még mindig rengeteg van a tubusba. Szép, egyenletes végeredményt kapok, ceruzával kb. 5 napig nem is kell hozzányúlni a szemöldökömhöz.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Vizitehen

2017. november 4.

Világ életemben mindig is festettem a szemöldököm, de azt kell, hogy mondjam ez a legjobb szemöldökfesték. Természetes hatást ad, tartós és baromi könnyű kezelni. Kíváncsiságból korábban kipróbáltam a swiss-o-par festéket is, de nyomába sem érhet ennek a csodaszernek. Én a 3-as barnát használom, szőkéknek vagy sötétebb szőkéknek is abszolút ideális. Persze nyilván attól is függ a szín intenzitása, ki mennyi ideig hagyja magán, de nekem kb 4 perc elég, mivel nekem nem célom, hogy erősen megfogja a bőrömet. Szintén az essence ferde ecsetet használom a felvitelre, bár ezt alapvetően először zselés szemhéjtushoz vettem, de mivel nagyon percízen lehet vele dolgozni, beszereztem még egyet :) A tubus amúgy kicsinek tűnhet, de tényleg sokáig elég.

Vizitehen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.