KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RefectoCil

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390 Ft

RefectoCil tartós szemöldök- és szempillafesték.

Ár: 2390 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték (világosbarna 3.1)
Ár: Csere vagy 1300 Ft , Eladó: LiziSkywalker

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vizitehen

2017. november 4.

Világ életemben mindig is festettem a szemöldököm, de azt kell, hogy mondjam ez a legjobb szemöldökfesték. Természetes hatást ad, tartós és baromi könnyű kezelni. Kíváncsiságból korábban kipróbáltam a swiss-o-par festéket is, de nyomába sem érhet ennek a csodaszernek. Én a 3-as barnát használom, szőkéknek vagy sötétebb szőkéknek is abszolút ideális. Persze nyilván attól is függ a szín intenzitása, ki mennyi ideig hagyja magán, de nekem kb 4 perc elég, mivel nekem nem célom, hogy erősen megfogja a bőrömet. Szintén az essence ferde ecsetet használom a felvitelre, bár ezt alapvetően először zselés szemhéjtushoz vettem, de mivel nagyon percízen lehet vele dolgozni, beszereztem még egyet :) A tubus amúgy kicsinek tűnhet, de tényleg sokáig elég.

Vizitehen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

zsoofiici

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 29.

Tartós és a bőrt is befogja! Sokáig elég.

zsoofiici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Tartós és a bőrt is befogja! Sokáig elég.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 13.

Most először festettem be a szemöldökömet, az egyik legjobb döntés volt, amit idén hoztam. A hajam egészen besötétült az idő múlásával, a szemöldökömben viszont van egy csomó szőke szőrszál, ezért nem túl látványos annak ellenére, hogy eléggé dús. A 3-as árnyalatot használtam, kb 1 cm hosszú csíkot nyomtam ki és 1:1 arányban kevertem ki az oxival (3%) egy üdítős kupakban. Egy essence-es ferde ecsettel vittem fel és 5 percig hagytam fent. Utána micellásvizes vattakoronggal letöröltem. Nagyon szép lett az eredmény, szépen befogta a bőrömet, nem túl erősen, de azért láthatóan, a szőrszálak meg szinte feketék lettek, semmi vöröses árnyalat nincs bennük. Majd updaetelek, hogy meddig bírta a dolog, de egyelőre nagyon elégedett vagyok, főleg hogy oxival, mindennel együtt 1600 ft volt fodrászkellékesnél.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

canimbenim

2017. július 20.

Legjobb szemöldökfesték. Tartós,nem kopik le pár nap után. A bőröm is befogja,ami jó mert alapból túl vékony a szemöldököm. Sokáig elég egy kis tubus

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Craftastic

2017. június 29.

Még csak kétszer próbáltam, szép természetes színe van a barna árnyalatnak. Rövid idő alatt megfogja a szemöldökszőröket és a bőrt is alatta. Kicsi pepecseléssel egy ferde ecsettel jól el lehet oszlatni a szemöldökön. Ár érték arányban nagyon jó, hosszú hosszú időre elég lesz ez a mennyiség, és ami a legjobb a kozmetikust ki tudom vele váltani.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

barbiii_sz

2017. június 1.

Annyi a titka, hogy figyelni kell a hatóidőre (ami attól függ, hogy mennyire szeretnél intenzív és sötét színt), és nem szabad a bőrre kenni, hanem a szemöldök szálakat kell beszínezni vele, így lesz természetes a végeredmény. Nekem szőke hajam van, szóval a szemöldököm elüt a hajszínemtől, de nem durván, valamint ez kevésbé zavar, mintha nem is látszana a szemöldököm, naponta pedig nincs kedvem ceruzákkal vagy porral színezgetni, ezért inkább festegetem. Nagyon egyszerű a használata, nem is drága és ezer évre elég.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

DobreiA

2017. május 22.

Most használtam először, az itteni jó vélemények alapján vettem meg a "3"-as árnyalatot, mellé 3 %-os oxit, egyébként sötétbarna hajam van. 30 percig volt fenn, az eredmény szép természetes lett, de ahogy írtátok hogy elég sötét lett stb. én kicsit másra számítottam, aztán lehet én csináltam rosszul :D Tuti, hogy még a napokban újra felkenem, később jövök UPDATE-lni, 4*-ot kap egyelőre :P

UPDATE1:
Tartósságáról nyilatkozva... hetente kell újrafesteni kb... Strand előtt két nappal kentem fel mindkét napon át, akkor volt enyhe hatása, egész napon át tartó strandolás után le is kopott két nap múlva ... nem rossz kis termék, de aki nem csak lehelet halvány árnyalatot szeretne látni magán ne ezt válassza :) allergiás nem lettem rá szerencsére, más problémám nincs vele, de ezúttal 3 *-ot kap.

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

UPDATE1:

nikimazli

2017. május 16.

Szoke hajam van festett es ehhez eros szarlu sotet-kozepbarna szemoldokom,ami aajnos csak eros de nem suru. Amikor probaltam kifesteni az eredmeny szornyu volt ugy neztem ki mindig mint egy ordog ha lehetne mihez hasonlitani.Egyszoval szornyu volt. Elhataroztam, hogy befestem , megvettem a legvilagosabb szoke arnyalatot. Eloszor nehez volt, kikelett koserletezni,hogy az oxihoz mennyi festek kell pontosan. Ketszer festettem at a szemoldokomet,es az eredmeny szep es termeszetes lett. Maradtak ugyan sotet barna szalak, sajnos nem olyan konnyi befogni az ilyen sotet barnat szokevel, de pont ezert van az,hogy igy az eredmeny egyaltalan nem lett termeszet ellenes. A valtozas latszik es szep rny beutese van a szokenek amilyet puderben, vagy ceruzaban sehplsem talaltam. Azota nincs is szukdegem ara,hogy kifessem igy is nagyon szep a hatas. Ajanlom mindenkinek! Sotet barna szemoldokueknek azt ajalnom,hogy nyugodtan kezzel vigyetek fel dolgozzatok bele pakoljatok ra az osszes festeket, mert kell!

nikimazli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Giside

2017. május 3.

Nem tudom miert irjak, hogy ez egy jo festek.
Bar az is lehet, hogy en vagyok a bena a felkeneshez. Ezelott egy swiss o par festekem volt, es most ez. Masodjara kenem fel, fogpiszkalot es szemoldok ecsetet hasznalok de nem hozza az elvart eredmenyt. A kozmetikus nem tudom hogy keni fel, de nekem nem szep.
Majd meg probalkozom.. de nekem maga a festek sem jon be, nem fogja be olyan szepen a bort.
Az is igaz, hogy nem a hozza valo oxival hasznalom, hanem egy olcsobbal. Bar sokan mondjak, hogy a 6 %os oxival sokkal tartosabb.

Giside
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nem tudom miert irjak, hogy ez egy jo festek.

csokibeka

2017. március 14.

Könnyen használható és tartós, még a bőrömön is látszik 3 napig, a szálakon pedig 2 hétig is. Semmilyen irritációt nem okozott és 1 évig simán kitart.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.