KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcpakolásként és arcradírként is alkalmazható, kizárólag természetes anyagokból álló, ásványi bázisú, gyógynövényes krém. Pubertáskori pattanásokra, gyulladt, aknés bőrre rendszeresen alkalmazva a bőr pórusai kitisztulnak, a faggyútermelés nagymértékben csökken, így jelentős gyulladáscsökkenés érhető el.

Gyulladt, aknés, pubertáskori seborrheás arcbőrre rendszeresen alkalmazva jelentős gyulladáscsökkenés érhető el. Alkalmazása után a faggyútermelés jelentősen csökken. Rendszeres kezelés mellett kb. 35%-os állandósult faggyú depresszió várható. Aknés csomók izolált szárítására kiválóan alkalmas. A bőrfelszín elszarusodott felső hámsejtjeinek eltávolításával sima esztétikus bőrfelületet kapunk.

Megvásárolható bioboltokban kedvező áron.

GeoNautic

2018. március 18.

UPDATE
Sok éve írtam véleményt róla, és most szeretném újra a dicséretét zengeni, mert szerintem egy nélkülözhetetlen darabról van szó. Legjobban talán az Ilcsi-féle esemény előtti pakoláshoz tudom hasonlítani a hatását, gyönyörű bőrképet eredményez, összehúzza a pórusokat, mattít, leszárítja a pattanásokat, radírként is alkalmazható, egész egyszerűen nem találtam a piacon olyan terméket, ami számomra jobban bevált volna. Használjátok bátran, meg fogja hálálni a bőrötök!

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nem túlzás, amit a leírásban olvashatunk! Ha pakolásként használom, utána kevésbé zsírosodik a bőröm, egyenletessé és puhává válik. Aknés bőrre helyileg szintén nagyon hatásos, néhanapján, ha egy-egy pattanás éktelenkedik az arcomon, van, hogy rajta hagyom éjszakára, és reggelre épp hogy csak marad valami. Az ára pedig űberelhetetlen, kb. 400 forint egy tubussal. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémával küzd!

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

UPDATE

Buklika

2018. február 17.

Engem az egész krém az erős illata és az állaga miatt az Ultra Dermre emlékeztet, mellesleg 2 összetevőjük ( Methylchloroisothiazolinone ta , Methylisothiazolinone ta) megegyezik. Erőteljes szárítóhatása miatt szerintem nem lenne szabad heti 2 alkalomnál többször használni.
Miután lemosom, a bőröm mindig extragyorsasággal szívja be a tápláló krémeket, olajakat, mikor mit kenek rá.

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

cukor22

2017. november 4.

Az egyetlen pakolás ami bevált a zsírosodó bőrömre. Napokig szép matt marad a bőröm.

cukor22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Petra198829

2017. március 14.

Épp itt ülök a 2. pakolásommal. :) Az első már szinte csodát tett, pedig nekem csöpög a zsír a bőrömről. (bár lehet, hogy a sok víz is segít, elkezdtem figyelni a napi folyadékbevitelre: 2,5 -3 liter víz, no kávé) Ha esetleg változna a krémmel kapcsolatban a véleményem, visszajövök és módosítom. :) De eddig tényleg 5*.

Petra198829
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

Floi

2016. április 6.

Imádom! Pakolásként és radírként is használom, gyönyörűen tisztítja a pórusokat, de kötelező utána a hidratálás! Nekem is bevált pattanásra kenve helyileg, bár én mindig cseppentek hozzá teafaolajat is, biztos, ami tuti. :D

Floi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

hatiay89

2016. január 8.

Fantasztikus szer, egy éjszaka alatt képes eltüntetni pattanásokat. Nagyon szárít, ezért csak óvatosan érdemes használni.

hatiay89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

trixie22

2015. december 2.

ha nevezhetek valamit csodaszernek, akkor ez az!
sosem hasznàlom pakolásként csak egyszerűen a kialakuló pattanásra viszem fel a terméket éjszaka és másnap reggelre le is húzza. örökké hálás leszek ennek a terméknek, mert a legfontosabb napjaim elôtt is segített nekem és rendbetette az arcomat egy éjszaka alatt.
egy szóval IMÁDOM!!!:)

trixie22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

ha nevezhetek valamit csodaszernek, akkor ez az!
egy szóval IMÁDOM!!!:)

pont

2015. szeptember 18.

még tinikorom elején próbálkoztam vele. nagyon szerettem volna, ha ér valamit, de sajnos nem volt jó semmire se. most már eszembe se jutna használni (alkohol van benne).

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

TheGirl

2015. május 7.

Nekem kifejezetten segít a pattanásaim csökkentésében.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Nekem kifejezetten segít a pattanásaim csökkentésében.

tamarella

2015. április 26.

Nagyon szerettem ezt a terméket, bár nagy odafigyelést okoz a használata. Mivel RENDKÍVÜL szárít, nem szabad sokáig fennhagyni pakolásként, én inkább csak arcradírként ajánlom, amit egy alapos átdörzsölés után lemosunk.
Nagyon jó, természetes termék! Csak sajnos most meg fog szűnni és X-szeres áron más néven fog futni :(

tamarella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.