KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Richtofit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milla

Utolsó módosítás dátuma: 2013. október 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógynövénytartalmú, elősegíti a gyógyulást, gátolja a herpesz kifejlődését, hosszabb tünetmentességet biztosít.

Tánya88

2015. február 10.

Nagyon hatékony kis krém, talán még a Telviran egy fokkal hatékonyabb, viszont ennek nagy előnye, hogy átlátszó, ahogy előttem is írták, ez napközben hasznosabb. Nem tudom,most mennyibe kerül, pár éve 3-400 ft volt. Szívem szerint 4.5-öt adnék neki, de az ára és a színtelensége miatt jár az 5! :)

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

PAncsi79

2014. március 4.

Hű de jó, ezt újra lehet kapni? :)
Sajnos régebben igen gyakran (kb kéthavonta) jött ki herpesz a számon, így elég sok kencét kipróbáltam rá. Ez gyógynövényes, hatékony és átlátszó, ami sokat számít, ha az ember lányának nap közben is fel kell kenni valamit a herpeszére.
Szerencsére az utóbbi időben nincs ilyesmire túl gyakran szükségem, amíg nem lehetett ezt kapni, a Telviran kenőcsöt használtam (az is nagyon hatékony, de fehér, ami napközben nem ideális).
Azt hiszem legközelebb, ha gyógyszertárban járok, veszek ebből egyet tartalékba.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Hű de jó, ezt újra lehet kapni? :)

MiRae

2014. március 3.

Végigpróbáltam az évek alatt az összes (itthon kapható) herpeszkenőcsöt, s végül ennél ragadtam le. Ez vált be a legjobban. Nem irritál, átlátszó, gyorsan hat.

MiRae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Edit87

2014. január 30.

Igaz régen volt herpeszem, de ez a termék hatásos! Mellesleg olcsó is!

Edit87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Igaz régen volt herpeszem, de ez a termék hatásos! Mellesleg olcsó is!

Kótai Ferencné

Korcsoport: >54
2014. január 30.

A gyereknek ilyenkor sűrűbben van herpeszük, ezért mindig van otthon Richtofit. Messze a legolcsóbb és növényi és hatásos is.

Kótai Ferencné
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 30.

Ilda52

Korcsoport: >54
2013. november 19.

De jó, hogy lehet újra kapni, mert évek óta ez a legjobb krém ha előjön a herpesz a számon!

Ilda52
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 19.

Nash

2013. október 9.

Ez érdekes amit írtál, mert nekem teljesen másként hatott. A legjobb krém herpeszre és az ára is verhetetlen, ráadásul magyar termék.

Nash
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

mstindigo

2013. szeptember 29.

Nekem ez semmit sem ért, utáltam! Borzasztóan csípett is, ha már sebes volt picit. Abszolút pénzkidobás. Próbáltam grapefruit-mag cseppet és c-vitamint, ez egy fokkal jobb, ill. a Telviran szerintem a legjobb herpesz kenőcs. Egyébként mióta leszoktam a cigiről, 1 éve, nem volt herpeszem, szóval ezért (se) dohányozzatok.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Glück

2013. szeptember 29.

Ha herpesz, akkor ez a krém segít és a gyerekek is szeretik, mert nem látszik, ha felkenjük.

Glück
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Spong

2013. szeptember 22.

Szerencsére újra kapható és így már meg van oldva a herpesz...

Spong
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Szerencsére újra kapható és így már meg van oldva a herpesz...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycyrrhizic Acid, Soluble Collagen

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.