KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luckuska, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Leoldható, hosszantartó gél lakk. Alap- és fedőlakkot igényel.

bujdosokyra

2018. június 11.

Aliexpressről rendeltem. 2-3 réteggel nagyon szép körmöket lehet vele készíteni. én crystal nails base gelt és born pretty tempered top coatot használok hozzá. Nagyon tartós, 3 hétig tökéletesen bírja, (tovább még nem hagytam fent). Ugyan azt a hatást tudom vele elérni, mint a drága zselékkel. :)

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Ancsa0726

2018. március 22.

Diamond nails alap-és fedőlakkjával együtt használom, a körmeimen így 5 hétig kopás nélkül bírja. Eddig 8 színt vásároltam meg, nagyon nagy a színválaszték!

Ancsa0726
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.