KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3-7 $ között   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   ebay, online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. február 1.

Ár:   3-7 $ között
Lelőhely:   ebay, online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

3 illatban kapható, börtápláló pafümös illatosítású kézkrém.

• #1 MayBe
  • #2 Musk & Musk
  • #3 Gleaming bijou

Cu2tka-baba

2018. január 13.

Én szerettem a rózsásat nagyon:) Nem egy nagy eresztés, ha a hatását nézzük mert átlagos a hatása, de az illata isteni volt.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.