KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   250 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbaraloren, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A búzalisztnél sötétebb árnyalatú, rostokban és ásványi anyagokban gazdagabb liszt.

tara95

2017. június 5.

Muszáj megosztanom. Mivel ekcémás lett a kezem (a kókuszolaj már majdnem teljesen eltűntette), szerettem volna kerülni a vegyszeres samponokat. Szembe jött velem a rozsliszt. Az a lényege, hogy hajhossztól függően 1-2 evőkanálnyi lisztet (nem teljes kiőrlésűt!!) Összekeversz annyi vízzel, hogy sampon állagú masszát kapj. Jól bevizezed a hajad, alaposan beledörzsölöd a fejbőrödbe, kvázi mint a rendes sampont, hagyod rajta amíg mosakszol majd alaposan leöblíted. Nos, MŰKÖDIK, ODAVAGYOK. A hajam puha, olyan mintha lenne rajta valami hab, mert nem száll nem száraz, nem szálkás (vagyis nem lett eltávolítva agresszíven minden olaj róla), korpamentes és TISZTA. Sima vízzel kijön. Ez nem szódabikarbóna, nem tojás, nem büdös, nem nehéz lemosni.

Up: sajnos nagyon zsírosította a hajam hosszú távon :(

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Up: sajnos nagyon zsírosította a hajam hosszú távon :(

Forraltbor86

2017. április 23.

Szuper, imádom, a hajam nem zsírosodik, nem lesz tőle szappanos hatású, se száraz, se szálkás, csak fényes és pihe-puha, tökéletesen megtisztítja és a korpát is csökkentette már az első használat után!!! Ha lehetne akkor 10 * járna neki!!

Forraltbor86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Barbaraloren

2017. március 9.

Imádom!! Egy vendégem mondta, hogy rozsliszttel mos hajat lassan egy éve és csökkent a zsirosodása is a hajának. Na mondom ez nekem való őrültség, utánanéztem a neten, és a következőképpen csinálom: hosszabb hajamhoz fél pohár lisztet és fél pohár vizet keverek össze, rápacsmagolom mindenhonnan a hajtövemre, aztán kicsit átdörzsölöm a fejbőröm. Persze a hosszára is megy a cuccból. Aztán amig mosakszom rajta van és végül öblítés, balzsam a hosszára, öblítés és viszlát 🙂 És az eredmeny nem olyan mint más házi samponos mosások után hanem mintha samponnal mostam volna!!! És persze elmult a fejbőröm viszketése is ami minden napi mosásnál korábban mindig volt. Egy csoda! Ó és a teljes kiőrlésűt nem ajánlom, beteríti a fürdőt utána a rozs 😂

Barbaraloren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.