KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Salthouse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Holt tengeri sóval.

Iko

2017. március 29.

Szerettem nagyon, rendbehozta a korpásodásra hajlamos fejbőrömet is. Ajánlom :)

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Szerettem nagyon, rendbehozta a korpásodásra hajlamos fejbőrömet is. Ajánlom :)

Anii

2014. június 26.

Szerintem ez egy jó sampon. Semmi különöset nem csinál, csupán előhozza a haj szépségét, látványra is erősnek, egészségesnek tűnik. Nem száll tőle a hajam, a fejbőrömet egyáltalán nem irritálja, sőt még akkor sem viszket, amikor már zsírosodik a hajam. Nekem jobban bevált, mint az agyonreklámozott, erős illatú termékek.

Anii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.