KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   14,8 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vízbázisú lehúzható körömlakk. Nem szükséges hozzá körömlakklemosót használni.

Shinejuci

2018. július 7.

Ha tartos is lenne csak ilyen lakkot vennek.
Egy ecset”martassal” 5kormot ki lehet lakkozni. Egy retegben is szepen fed de en kettot hasznalok az intenzivebb szinek miatt. Ket retegben kicsit lassabb a szaradas de igy sem tobb mint2-3perc a teljes szaradasig. Egy retegben hozza a 90mp-et. Szep szine van. Es most oszinten...kinnem utalja ha burgundy voros kormok utan meg 5percig vakarod magadrol a bordo szint lemosoval es az egesz ujjad olyan? Hat ezt itt el is lehet felejteni. Max2napot bir,de ez nem is a tartossaga miatt lett kitalalva hanem gyorssegelynek. Tobbszor mentett meg mar ha a keszukodesben a kormomre mar nem volt idom. szoval nekem eletmento,hogy most fel aron van a Müllerben igazan megeri.

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Ha tartos is lenne csak ilyen lakkot vennek.

silver

2018. június 9.

Bárcsak adhatnék 5-nél több csillagot :D Eddig csak lehúzható alaplakkokat használtam, nem találkoztam még soha lehúzható színes lakkal. Egy arany, egy ezüst csillámos és egy nude szín van meg. Nagyon egyszerű őket használni, jó minőségűek, és a normál, nem vízbázisú lakkokkal ellentétben nem büdösek. A Müllerben most féláron láttam őket.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

nyuszo

2018. május 13.

Kétféle színem van belőle (you had me at merlot / plump it up),és imádom őket kis fekete ruhákhoz! És igen, ez az, amire ez a körömlakk való: hirtelen felindulásból elkövetett romantikus vacsora, vagy mozizás, vagy bármilyen alkalom, amikor egy kicsit csinosabb szeretnél lenni a szokásosnál.... csak felkened, és már indulhatsz is........ másnap délelött pedig egyszerűen csak lehúzod a körmödről, hiszen ki akar burgundivörös körmökkel szakadt melegítőben kutyát futtatni??? :) ennél többet ettől a lakktól nem szabad várni, hiszen pont ebben rejlik az erőssége, hogy gyorsan és problémamentesen lehet cserélgetni a színeket... El tudom még képzelni nyaraláskor, vagy fesztiválozóknak is.... létezik belőle vidám pink és fukszia-szín, sőt csillámosak is :)

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

draculina

2018. április 20.

3 félém van, ebből 2 csillámos. Gyorsan szárad, mire a 10. ujjammal végeztem, az első már megszáradt. Jól fed, a sima színesből elég egy réteg is, csillámosból inkább 2. Egy-két, max 3 napig bírja nekem, ami lehúzható lakkhoz képest egész jó. Fedőlakkal tovább is bírja de akkor nehezebb kicsit leszedni.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol