KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsa86, Módosítva: 2015. június 11.

Ár:   11 690 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Sentiree Hair Master Hajregeneráló Oldat egy új generációs hajgyógyászati készítmény, rendszeres használatával megóvhatjuk fejbőrűnket a káros behatásoktól, és azok nemkívánatos következményeitől.  Használata megoldást nyújthat a már kialakult elváltozások megszüntetésére, visszafordítására. Különlegesen összeválogatott hatóanyagai segítségével képes helyreállítani a fejbőr egészséges állapotát és pH értékét. Ezáltal hatásosan megszüntetheti a fejbőr nagyfokú zsírosodását, különböző korpásodásait, a seborrhoeat, megnyugtathatja az irritált és gyulladt területeket.

Ár: 4000 , Eladó: tutiamatto
Állapot: használt 1/2 flakonnal, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Banki előre utalás után postával küldöm

incitatogranit

2018. január 12.

Pont arra nem jó amire ajánlják. Túlárazott ezzel szemben semmit nem ér. Azért az elgondolkodtató, hogy az 5 csillagos vélemények mind újoncoktól születtek , akiknek ez az egy véleményezésük itt. Ééés szinte mindegyikük pont aznap regisztrált mikor megszületett a dicsőítő vélemény erről a potom több mint tízezerbe kerülő " csoda termékről" 😂😂nemde??? Hagyjuk màr! PÉNZKIDOBÁS!

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Lizananci

2018. január 11.

Csak jót tudok mondani a Sentiree-ről: könnyen használható, jó illatú és hatásos, nekem a hajzsirosodás okozott gondot, de a Sentiree másfél hónap használat után segített. Most úgy használom, hogy egy hónap után tartok 4-5, olykor 6 hónap szünetet is, majd újra használom egy kicsit, aztán megint szünet. Nagyon elégedett vagyok vele!

Lizananci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Aniblo

2018. január 8.

Bíztam a hatásosságában, de sajnos ebben a termékben is csalódnom kellett, mint annyi más zsíros hajra való csodaszerben. Egy pozitívuma, hogy jó tartást adott a hajamnak.

Aniblo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

haj73

2018. január 5.

Nekem meg a Bánfi-hajszesz nem vált be, plusz egy sor más termék sem, a Sentiree viszont nagyon megbízható termék. A hajhullásomat is megállította, plusz a hajzsírosodásomat is megszüntette. Rendeltetésszerűen kell használni, De ez az összes termékre igaz. Az első kúra után - amely 3 hónapig tartott - most már elég csak emlékeztető kúrákat tartanom, így anyagilag is abszolút vállalható a használata. Nekem totális megnyugvást jelent, hogy van egy termék, amely garantáltan segít, ha esetleg újra jelentkeznének a tüneteim. Nálam csillagos ötös!

haj73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

anidek

2017. november 12.

Hatalmas csalódás volt nekem ez a termék. Előírás szerint, mindent betartva végigcsináltam a kúrát és nem történt az ég világon semmi változás. A hajam ugyanolyan gyorsan zsírosodott, ugyanúgy hullott, a fejbőröm ugyanúgy viszketett. Mindezt egy kisebb vagyonért! Arra gondoltam, hogy biztosan valami belső problémám van, ezért nem használt ez a szer. De nem. Azóta tizedannyiért találtam valamit, ami tényleg használ. Szóval nemcsak csalódott vagyok, hanem kifejezetten dühös erre a termékre. Senkinek sem ajánlom.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Encike13

2017. október 9.

Végre egy termék, aminek köszönhetően nem kell minden nap hajatmosnom. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Encike13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.

tutiamatto

2017. július 2.

Ha valaki akkor én igazán gyorsan zsírosodó fejbőrrel rendelkeztem. Ezért bíztam ennyire ebben a termékben. Gyorsan rendeltem is két tubussal, használtam az előírásoknak megfelelően 3 hónapig, de semmi. A hajam ugyanúgy zsírosodik, semmi változást nem tapasztaltam. Sajnálom, nekem ez a termék nem vált be.

tutiamatto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

dora71

2017. április 22.

Csodaszer! :) Fejbőr irritációm miatt vásároltam meg a szert (hajgyógyász ajánlotta). Utánanéztem mielőtt megrendeltem a terméket.Nem olcsó, de viszont megéri az árát!! A szer összetevői és a pozitív vélemények győztek meg, ezenkívül magyar termék. 2 hónapja használom és már az első flakonnál éreztem a gyógyító hatását, nem égetett és viszketett a fejbőröm mint régen. A hajszálaim is erősödtek, ruganyosabbak lettek, energiával teltek a folyamatos kezelés hatására.Csak ajánlani tudom!

dora71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 22.

Atak88

2017. április 13.

Nagyon nagy remenyekkel kezdtem el hasznalni, sajnos egyatalan nem hasznalt, penzkidobas volt!:(

Atak88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

TelAviv

2016. december 30.

Én nem tudom, lehet bennem van a hiba, de nekem ez a termék ellentétes hatást váltott ki. Nekem nem használ.

TelAviv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!