KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

SHR Tartós Szőrtelenítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2016. január 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A tartós szőrtelenítésnek ez a módja szinte teljesen fájdalommentes. Amennyiben olyan testrészen alkalmazzuk, amelyet sok szőr fed le, érezhető a fény pulzálása és némi melegség. Az enyhe csípő és kellemetlen érzés, mely a lézer és az IPL kezelés során érzékelhető, az SHR módszer használatánál nem jelentkezik. Az SHR módszert alkalmazhatjuk a test minden részén, kivéve a szem közvetlen környezetét.

Minden szőr és bőrtípus kezelhető az SHR technológiával

Más lézeres és IPL szőrtelenítési módszerekkel szemben nagy előnye az SHR technológiának, hogy a szőr- és bőrszín nem játszik olyan jelentős szerepet. Amíg a régebbi módszereknél a világos bőr és a sötétebb szőrszín volt szükséges a sikeres kezeléshez, az SHR módszernél nem ilyen szigorú a szabály. Persze a legjobb eredmény a világos bőr és sötét szőrszín kombináción lesz, azonban az SHR technológia nem csupán a melanin szinttől függ, hanem ugyanannyira az őssejt protein tartalmától is.  Emiatt nem jelenthet akkora nehézséget a sötétebb típusú bőr és világosabb szőrszínű embereknél a kezelés.

Krémmánia Kedvencek a -től
GretiK

2017. február 24.

Sziasztok! Ahol dolgozom,ott van shr gép és nagyon változó kinek hogy válik be (erősen függ a szőr.minőségétől,mennyiségétől és hogy milyen fázisban van a szőr). Magamon is használtam,így annak az esélye is ki van zárva,hogy a kezelő levenne az erősségből(mert sajnos nagyon sok a panasz,nem azért nem hat mert a gép haszontalan lenne).Kb egy évig használtam a lábszáramon, kisebb -nagyobb kihagyásokkal,bár nem végleges eljárás,de sokat segített. Azt érdemes tudni,hogy legalább 10-12 alkalom kell ha látványos eredményt szeretnétek.Ha végleges eljárást szeretnétek,akkor az orvosi lézert ajánlom. Én azzal folytatnám tovább bár borsos az ára,de erősebb mint az shr.Remélem tudtam segíteni.

GretiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

petruszanna

2017. január 9.

Kedves Guffyyy, kérlek írd meg, hogy hova jársz SHR kezelésre. Köszönöm

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Kedves Guffyyy, kérlek írd meg, hogy hova jársz SHR kezelésre. Köszönöm

Guffyyy

2016. május 4.

Én sajnos a sötét,erős szőr/világos bőr típushoz tartozom, évek óta küzdök a szőrtelenítés problémájával. Gyanta/epilátor után benőtt a bőröm alá, borotvát szinte minden nap használnom kellett, ezért végső elkeseredésemben elkezdtem egy hónalj SHR-t. Még csak 2 alkalmon vagyok túl, de én nagyon nagyon bizakodó vagyok. Látványosan elgyengült és megritkul már most, első alkalom után 4 hetet kellett várnom, mikor újra mentem azt mondta a hölgy, hogy annyira jól ritkult, hogy 6 hét után menjek legközelebb. Nekem az első kezelés eléggé fájt, lehet a szőrtípusom miatt, lehet azért mert rosszul jegelték előtte, a második alkalom viszont, más kozmetikusnál már tényleg fájdalommentes volt.
Ha meglesz az összes alkalom, frissítem majd a tapasztalataimmal, bár most otthoni lézeres kezelésbe vágtam bele, ha az is hatásos lesz, lehet nem is megyek többet kozmetikushoz.

Guffyyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

gabbica

2016. február 1.

Mint világos szőrrel rendelkező lány, ujjongtam, hogy végre van olyan tartós szőrtelenítési mód, ami nekem is hatásos. Túl sok információt fórumokon nem találtam a dologról, így "vakon" belevágtam. Eddig három kezelésen vagyok túl. Az elv ugyanaz, mint az IPL-nél, 6 hetente levillantanak, 6-8 kezelés kell elvileg a teljes sikerhez. Bikinivonal, hónalj kombora járok és 3 alkalom után még semmi, de semmi nem történt. Nem nő lassabban, nem ritkul, szerintem egy darab szőrszáltól sem szabadítottak meg...A procedúra egyébként gyors, és tényleg nem fáj cseppet sem. Az ára elég borsos, pláne, hogy haszontalan... Én 6alkalmat fizettem ki előre, és garanciát vállalt a kozmetikus, korlátlan alkalommal mehetek a 6 fölött, ameddig elégedett nem leszek az eredménnyel. Az IPL-ről is hallani hideget-meleget, de egy baratnőmnek gyönyörűen eltűnt a szőr a lábáról, már 4 kezelés után. Egyelőre ez az SHR nem valami hatékony számomra, teljes pénzkidobás, de előfordulhat, hogy csak rossz szalont választottam...kiváncsian várom, ha valakinek van tapasztalata!
Természetesen update-elek, ha történik a jövőben pozitív változás, de ez 0 csillagot érdemel eddig, én speciel mindenkit lebeszélnék róla.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.